PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PILNE! Dzień Ziemi - szukamy osób do pomocy
Autor Wiadomość
Lanius 

Wysłany: 2006-04-20, 14:45   PILNE! Dzień Ziemi - szukamy osób do pomocy

Szukamy osób lubiących dobrą zabawę i ptaki, które chciałyby pomóc przy obsłudze stanowiska OTOP w dniu 23 kwietnia br. na Polach Mokotowskich. Największe zapotrzebowanie jest na osoby, które mogłyby poprowadzić konkursy dla dzieci i dorosłych, pomóc w prowadzeniu terenowej gry dla dzieci, wydawać nagrody itd Kontakt: Danuta Pawlak, 22 845 14 12 lub komórka: 663 845 016, danuta.pawlak@otop.org.pl

Rey 

Wysłany: 2006-04-20, 20:49   

Ja napewno będę - zresztą tak samo jak rok temu :D

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2006-04-21, 16:51   

Precyzując: potrzebujemy osób do pomocy w godzinach od 10 do 18. Można przyjść na całość, jesli jest się niezłym kozakiem i ma się power, ale można też np. przyjść pomóc tylko przez godzinę. Pomoc potrzebna jest przy konkursach (jaki to ptak, dopasowywanie głosu ptaka do jego wizerunku), grze terenowej (ptasia gra migracyjna), obsłudze sklepiku i deklaracji członkowskich. Po Dniu Ziemi jakoś przy okazji zrobimy wspólne świętowanie naszego wspólnego sukcesu :)

petrelos 

Wysłany: 2006-04-21, 17:31   

Ja postaram się być od rana , gdzie będzie nasze stoisko??

Tutaj mozesz zobaczyc prawdzıwa ı jedyna dzıka Turcje

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2006-04-21, 18:53   

Nasze stoisko będzie gdzieś koło głównego stawu. Na Pola Mokotowskie przyjedziemy pewnie o 7.30, natomiast obsługiwać stoisko bedziemy od 10. Gdyby ktoś byłtak wspaniały, żeby o tej wczesnorannej godzinie pomóc nam z namiotem i inymi klamotami, bylibyśmy wdzięczni (Stasiek - w jakich godzinach możesz być? To ważne, bo nie może być tak, żeby w jednej godzinie było np. 10 osób do obsługi, a w następnej zadnej).

petrelos 

Wysłany: 2006-04-21, 19:07   

Tony napisał/a:
(Stasiek - w jakich godzinach możesz być? To ważne, bo nie może być tak, żeby w jednej godzinie było np. 10 osób do obsługi, a w następnej zadnej).

jak jestem potrzebny to moge być od tej 7:30 ;-) , do mniej więcej 15:00

Tutaj mozesz zobaczyc prawdzıwa ı jedyna dzıka Turcje

Kamikazi 

Wysłany: 2006-04-21, 21:18   

Tony napisał/a:
jesli jest się niezłym kozakiem i ma się power

Tony, nie spodziewałam się czegoś takiego po Tobie ;-) Przepraszam za OT :mrgreen:

.

[CLOVERtshirt] [Galeria rysunków] [Galeria zdjęć] [Niecodziennik] [Ptasi Azyl]

Egretta 

Wysłany: 2006-04-21, 22:32   

Razem z Laniusem prowadzimy między 12 a 14 konkurs z głosami:D Danusia już wie od wczoraj. Jak by ktoś miał głośniczki do diskmana to niech zabierze. Nie wiem dokładnie jakim sprzętem będziemy dysponować na miejscu.

Zamiast narzekać że jest ciemno, spróbuj zapalić choć jedną świeczkę...

Hubert 

otop

Wysłany: 2006-04-21, 22:57   

Ja moge przynieść głośniczki z własnymi bateriami. Będę od ok. 10:30 i do oporu myślę.

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2006-04-22, 11:33   

Ja będę od rana do mniej więcej 12.30 (potem muszę jechać na konkurencyjną imprezę do Babic :D )

Egretta 

Wysłany: 2006-04-22, 11:42   

Do jutra w takim razie :tup:

Zamiast narzekać że jest ciemno, spróbuj zapalić choć jedną świeczkę...

Rey 

Wysłany: 2006-04-22, 12:18   

Ja zapewne jak zwykle będę cały dzień :D

lato 

Wysłany: 2007-04-22, 17:34   

Tony, czy możesz uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić czemy nie mogłem odnaleść OTOPu na Polach Mokotowskich w tym roku :> Brak ludzi czy namiotu był decydujący..?

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2007-04-22, 21:10   

Jasne, mogę odsłonić całą tajemnicę:

Od momentu, kiedy OTOP przeniósł się z centralą z Gdańska do Warszawy (czy też teraz Marek) sprawy związane z Dniem Ziemi i przygotowywaniem stoiska wziął na siebie Sekretariat, któremu, jako Grupa Warszawska, aktywnie pomagaliśmy.

W tym roku również liczyłem na powtórzenie takiego schematu, ale okazało się (o czym dowiedziałem się mniej więcej na tydzień przed imprezą), że OTOP centralny nie planuje być obecny na Dniu Ziemi, a jak sami dobrze wiecie, trudno jest latać za przepustkami i innymi duperelami na tydzień przed zabawą. Dodatkowo jedyna kompetentna w tej materii osoba z OTOP musiała wyjechać na tydzień za granicę.

To jest główna przyczyna, dlaczego nie było OTOP-u dzisiaj na Dniu Ziemi. Mnie nie było dlatego, że oglądałem szablodzioby w Popowie :mrgreen:

Pozdrawiam i mam nadzieję, że w przyszłym roku już stoisko otopowskie tradycyjnie się pojawi.

Hubert 

otop

Wysłany: 2007-04-22, 23:17   

No nie powiem, ale po przeniesieniu siedziby otop daje plamę na całej linii, jeśli chodzi o pokazywanie i prezentowanie się członkom.

Odpowiedz do tematu