PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2011-11-09, 14:07
GPS GARMIN GPSMAP 62
Autor Wiadomość
mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2011-11-09, 01:43   GPS GARMIN GPSMAP 62

wprawdzie to nie luneta czy aparat ;) ale sprzęt pomagający w obserwacji więc zapodaję tutaj - jak nie będzie pasić to się później w razie czego gdzieś przeniesie :P

czy ktoś z Was używał tego GPSa? wady? zalety? będę wdzięczny

a może jakaś sensowniejsza alternatywa?

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2011-11-09, 07:02   

Napisz jeszcze czego konkretnie oczekujesz od sprzętu, bo jeśli tylko podstawowych funkcji to jest dużo tańszych alternatyw (w tym kultowy Garmin GPS Map 60CSX) :>
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2011-11-09, 13:21   

to może inaczej jako że jestem lajkonik w temacie - do czego mi, przyrodnikowi może się to urządzenie przydać poza podstawowymi funkcjami :P które mam w samochodowej dżipiesce :P

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2011-11-09, 13:29   

Możesz na ten przykład zapisywać w pamięci urządzenia (a później na kompie) ślad którym podążałeś.

:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2011-11-09, 13:34   

takie bajery to mój samochodowy garmin umie :P no i to chyba mają oba ww. modele?

jakieś ińsze przydatne funkcje? porównanie z innymi modelami? relacja jakość/cena? :tup:

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2011-11-10, 21:01   

oldysiet... :|

Cytat:

Znany producent nawigacji ucieka z Polski! Kto następny?

Firma Navigon, duży i znany producent urządzeń do nawigacji, ogłosiła podjęcie decyzji o zaprzestaniu sprzedaży swoich produktów w Polsce. Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez producenta, sytuacja spowodowana jest zmianą strategii właściciela marki Navigon - firmy Garmin.

Nawigacje GPS to nie jedyne produkty sprzedawane w Polsce przez Navigon. Firma będzie cały czas oferować polskim klientom oprogramowanie nawigacyjne MobileNavigator na platformy Android, Windows Phone oraz iOS (iPhone).

Serwis urządzeń Navigon oraz dostępność usług dodatkowych, w tym aktualizacji map i innych funkcji, pozostaje bez zmian.

Obecni dystrybutorzy Navigon będą oferować urządzenia tylko do wyczerpania zapasów.

Wciąż czekamy na oficjalny komentarz producenta, w którym mamy nadzieję usłyszeć jakie były powodu zaprzestania sprzedaży nawigacji w Polsce. Czyżby nasi rodacy znali drogi na pamięć, a może marka Navigon została wyparta przez tańszą konkurencję? Chwilowo możemy tylko spekulować.

źródło: WP.pl

przetłumaczcie mi to na nasze - czy to oznacza wycofanie tylko marki Navigon? czy cała firma Garmin się wycofuje

carr 

Wysłany: 2012-01-05, 13:59   

mopek, i jak? Kupiłeś tego GPS MAP 62?? Jeśli tak, przejdź do pkt A, jeśli nie - patrz punkt B. :D

A. Jak się sprawuje? Mapa, sygnał, ścieżki?

B. To na co się zdecydowałeś w zamian? :D

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2012-01-06, 05:40   

carr, no niemstety... czasu nie miałem :( ale jak zakupię to zrecenzuję. Przed marcem myślę, że będę w posiadaniu ;)

merlo 

Wysłany: 2012-01-15, 20:22   

czy to jakiś news garmina?
podobnie laik i podobnie poszukuję, no dopiero rozglądam się za tego typu sprzętem i do pojawu zielonych listków na drzewach chciałabym coś wybrać :)

proszę coś więcej na temat tego modelu :)
pzdr

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2012-02-02, 01:50   

merlo, zerknij tutaj: http://www.garniak.pl/ bardzo dużo cennych informacji o nawigacjach Garmina

ja jednak kupiłem inny model - Dakota 20 ale dopiero testuję. Fajne opcje są z CustomMaps i BirdsEye - własne rastry w tym np ortofotomapy z geoportalu, sztabówki wojskowe itp. więcej: http://www.garniak.pl/viewtopic.php?f=2&t=9019

Odpowiedz do tematu