PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2011-11-09, 18:10
Włodzimierz Puchalski
Autor Wiadomość
Bocian 

Wysłany: 2004-03-22, 12:21   

Koledzy !
Na allegro pojawiła się ksi?żka "Na rozlewiskach Biebrzy i Narwi"- nie ma jej więc złożyłem już ofertę swoj?. Czy moglibycie zrezygnować z jej licytowania na moj? korzyć ?. Jeli nie, to dogadajmy się jako zgodnie z wczeniejszymi ustaleniami.

KuBa 

Wysłany: 2004-03-22, 17:49   

oki ja rezygnuje ksi?żke przegl?dałem już pare razy i nie wiele tam nowych zdjęć.

Bocian 

Wysłany: 2004-03-23, 09:01   

Koledzy!
Jeli chodzi o filmy Puchalskiego to posiadam w swoich zbiorach:
W krainie Czarnej Hańczy
Wród ł?k i wód
Nasze zwierzęta stepowe
Flora Tatr- wiosna
Flora Tatr- lato
Wykluwanie się i rozwój piskl?t
Ptaki dziwaki
Od żaby do krokodyla
Ostatnia księga przyrody

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-24, 01:30   

Bocian napisał/a:
Koledzy !
Na allegro pojawiła się ksi?żka "Na rozlewiskach Biebrzy i Narwi"- nie ma jej więc złożyłem już ofertę swoj?. Czy moglibycie zrezygnować z jej licytowania na moj? korzyć ?. Jeli nie, to dogadajmy się jako zgodnie z wczeniejszymi ustaleniami.

Przeczytałem tę wiadomoć już po tym jak umieciłem tam swoj? cenę. Jakie były wczeniejsze ustalenia? Mylałem, że kupiłe tę ksi?żkę gdy była ze 2-3 tygodnie temu, gdy mi zawiesili konto i odpadłem z licytacji.

Bocian 

Wysłany: 2004-03-24, 07:41   

Ustalenia były takie że będziemy się dogadywać w kwestii nie licytowanie siebie. Nie powiedzielimy do końca jak. Trzeba teraz stwierdzić komu bardziej zależy na tej kniżce i drugi odpuszcza. Pytanie więc- Jesli jeste zdesperowany? to odpuszczę bo bezsensem byłoby licytowanie się niepotrzebnie zawyżaj?ce cenę. Zaproponowałe cenę nie do przebicia???????

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-24, 17:28   

Bocian napisał/a:
Ustalenia były takie że będziemy się dogadywać w kwestii nie licytowanie siebie. Nie powiedzielimy do końca jak. Trzeba teraz stwierdzić komu bardziej zależy na tej kniżce i drugi odpuszcza. Pytanie więc- Jesli jeste zdesperowany? to odpuszczę bo bezsensem byłoby licytowanie się niepotrzebnie zawyżaj?ce cenę. Zaproponowałe cenę nie do przebicia???????

Bocian, bardzo chętnie zrezygnuję z tej aukcji ale zaraz po mnie jest jaki super sprzedawca (rozumiem, że ty jeste "mtof" lub kto z postałej trójki z kilkoma komentarzami) więc wygl?da na to, że i tak Cię przebije. Nie chciałbym rezygnować, żeby kto Cię przebił.

Więc tylko powiedz czy z uwagi na powyższe chciałby żebym zrezygnował czy nie?

Bocian 

Wysłany: 2004-03-25, 09:49   

Ja jestem mtof. Jeli możesz to nie Licytuj dalej. Dzisiaj dam 100 złotych i zobaczymy.
Mam nadzieję że to wystarczy. Ja wiem że Ty by dał 200, ale umówmy się że jak tę stówę kto przelicytuje to następna ksi?żka W krainie biebrzy i Narwi na allegro jest Twoja.

Bocian 

Wysłany: 2004-03-25, 11:01   

Szybszy!
Ja zrezygnuję z tego Puchalskiego. Widzę że dużo juz Licytowałe więc to Kończ a ja nie będę przeszkadzał. Pozdrowienia- następny album jest mój.

KuBa 

Wysłany: 2004-03-31, 15:58   

Bocian masz okazje jest 2 album na allegro.

Bocian 

Wysłany: 2004-04-01, 08:57   

Tak - tylko za jakie pieni?dze. Tym razem spróbuję wł?czyć się w ostatniej chwili.

KuBa 

Wysłany: 2004-04-02, 12:55   

Cena jest przystępna 29 zł.

Szybszy 

Wysłany: 2004-04-02, 13:18   

KuBa napisał/a:
Cena jest przystępna 29 zł.

Chłopy - wylicytujcie co wyżej dla przyzwoitoci, głupio mi płacić za tak? sam? ksi?żkę tyle że z obwolut? 62 zł więcej :wink:

KuBa 

Wysłany: 2004-04-02, 16:28   

Ja zapłaciłem za "film i Fotografia" 60 zł a teraz też id? sporo taniej.A pamiętam że "Na Rozlewiskach Biebrz i Narwi" poszło kiedy za 120 zł

Odpowiedz do tematu