PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2011-11-09, 18:10
Włodzimierz Puchalski
Autor Wiadomość
KuBa 

Wysłany: 2004-02-01, 13:19   

Na allegro spotkałem kiedy 2 rosyjskie wydania ksi?żek Puchalskiego w ty, jaden którego nie spotkałem po Polsku.Były to :
W Skrzydlatym ?wiecie
Ptaki Drapieżne

Szybszy 

Wysłany: 2004-02-09, 15:35   

Czyli na razie ustalilimy, że Puchalski wydał:

1. Bezkrwawe Łowy
2. Film i Fotografia
3. Mieszkańcy Lasów
4. Portrety zwierz?t
5. Przyroda Arktyki
6. Przyroda Polski
7. Ptaki Drapieżne
8. Ptaki Naszych Pól, Ł?k i Wód
9. Puszcza
10. Rok W Puszczy
11. Trofea Obiektywu
12. W Krainie Czarnej Hańczy
13. W Krainie Łabędzia
14. W Krainie Łowów
15. W Skrzydlatym ?wiecie
16. Wród Trzcin i Wód
17. Wyspa Kormoranów

10 z tych 17 udało mi się w ci?gu dwóch tygodniu kupić na Allegro :D - tzn. częć aukcji jeszcze trwa :wink:

KuBa 

Wysłany: 2004-02-11, 17:54   

Ja widziałem jeszcze takie tytuły Flora Tatr,Na rozlewiskach Biebrzy i Narwi,Zwierzęta z Dalekich stron.I to by była chyba kompletna lista bo czytałem gdzie że Puchalski wydał ok. 20 albumów.A z Allegro wyczesałem już wszystko co sie da :D

Szybszy 

Wysłany: 2004-02-11, 18:33   

Wczoraj dostałem kolejne albumy wraz z bonusem - broszurk? podsumowuj?c? osi?gnięcia Puchalskiego. Okazuje się, że wydał 30 albumów :!: Filmów wydał 60 tylko po wojnie.

KuBa 

Wysłany: 2004-02-12, 10:25   

A mógłby wypisać tytuły wszystkich albumów ???

Szybszy 

Wysłany: 2004-02-12, 10:50   

KuBa napisał/a:
A mógłby wypisać tytuły wszystkich albumów ???

Niestety nie były tam wymienione

Szybszy 

Wysłany: 2004-02-14, 14:26   

Kurna, przelicytowano mnie minutę przed końcem aukcji "Przyroda Polski" - poszła za 91zł :shock:

Czy kto zna dobrze zaopatrzone antykwariaty w Warszawie bo kompletnie się nie orientuję?

Cezaryk 

Wysłany: 2004-03-10, 14:20   

Bocian jak chcesz albumy W. P to zobacz w antykwarjacie na starowce ostatnio tam widzialem pare albumow tego autora. Przystepna cena.

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-10, 18:42   

Cezaryk napisał/a:
Bocian jak chcesz albumy W. P to zobacz w antykwarjacie na starowce ostatnio tam widzialem pare albumow tego autora. Przystepna cena.

A w którym?

żyrafa 

Wysłany: 2004-03-10, 20:01   

Hej w warszawie jest wietny antykwariat na działdowskiej. Tam cos znajdziesz na pewno bo to jest gigant-można się pogubić między regałami:)

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-11, 10:19   

Dzięki!

KuBa 

Wysłany: 2004-03-15, 15:37   

Panowie czy czasem nie kto z was nabył wczoraj na allegro album "Na rozlewiskach Biebrzy i Narwi" :?:

Bocian 

Wysłany: 2004-03-15, 16:59   

Ja kupiłem "Ostatnie bezkrawe łowy". Na kupienie "Na rozlewiskach..." szans nie było bo cena była strasznie, nieprzyzwoicie przebijana. Ostatnio Szybszy wszystko kosi ale jako odrzucili ostatnie jego zgłoszenia. Co do albumów Puchalskiego to ja słyszałem o wydanych przez niego 53 sztukach. Znam delikwenta który trzydzieci parę ma. Ja mam już 17 z tym w ostatnim tygodniu kupionym. W Krainie łabędzia czy Ptaki naszych pól, wód i ł?k nawet podwójne posiadam.

30 albumów ?????. A s? tam wersje obcojęzyczne i nasze wydania z różnych lat??

Widzę że się licytujemy niepotrzebnie na Allegro Panowie. Może ustalmy jaki scenariusz i nie podbijajmy cen bez sensu. Np taki - jak się ukaże co nowego to napiszmy do siebie i wtedy ustalimy kto co ma. Kto może odpucić a kto dany album kupi. Co wy na to????????????????

Edit: kessy
Prosilam juz o unikanie czegos takiego, na litosc... Prosze: 1 czesc 4:59, 2 czesc 5:01, 3 czesc: 5:06. Istnieje opcja edycji posta...

KuBa 

Wysłany: 2004-03-15, 18:37   

oki to najlepiej niech każdy opublikuje swoj? liste i na bież?co j? akutalizuje.Najlepiej podać też date wydania po chyba "Bezkrwawe Łowy" i "Wyspa Kormoranów" miały po dwa rożni?ce sie ogładk? i troche zdjęciami.Ja Pierwszy:
"Bezkrwawe łowy" wyd 1 1951 r
"Wród Trzcin i Wód" 1955 r
"W Krainie Łabędzia" 1956 r
"Wyspa Kormoranów" wyd 2 1957r
"Rok W Puszczy" 1960 r
"Mieszkańcy Lasu" 1967 r
"W Skrzydlatym ?wiecie" 1967 r
"Przyroda Polski" 1969 r
"W Krainie Łowów" wyd 2 1973 r
"Puszcza" 1975 r
"Ptaki Naszych Pól,Ł?k i Wód" 1979 r
"Trofea Obiektywu" 1980 r
"W krainie Czarnej Hańczy" 1986 r
"Film i Fotografia" 1989 r
Oczekuje jeszcze na :
"Przyroda Arktyki" 1968 r
"Ostatnie Bezkrwawe Łowy " 1995 r
Czekam na was panowie.

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-15, 19:35   

Jak mi minie wk..nie na tych szmaciarzy, partaczy i leniów z Allegro to napiszę co już mam.

Te 30 czy tym bardziej 57 ( :!: :shock: ) albumów to pewnie również takie gdzie Puchalski tylko dorzucił częć zdjęć. Własnych wydał podobno 30

Odpowiedz do tematu