PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2011-11-09, 14:13
Sprzedam lunetę
Autor Wiadomość
Stasiu 

Wysłany: 2011-01-25, 09:27   Sprzedam lunetę Celestron Regal 100 F ED

Sprzedam lunetę Celestron Regal 100 F-ED. Luneta jest nowa kupiona w styczniu w tym roku. Luneta ma szkło ED w obiektywie, lepszy okular zoom niż w ultimach, możliwość stosowania okularów 1.25, ja osobiście stosowałem LV6, UWA SW 9, SWA Meade 16 i we wszystkich ostrzył normalnie od 8m do nieskończoności. Luneta ma mikrofokuser do dokładniejszego ustawiania ostrości, pokrowiec zapinany, taki jak w ultimach i adapter do statywu żeby móc ją wyważyć na statywie, adapter T2, gwarancja jeszcze 23 miesiące. Sprzedaję bo kupuję dużą lornetę bo w moim typie obserwacji bardziej się sprawdzi. Luneta niema żadnych uszkodzeń ani wad ukrytych.

pilot21 

Wysłany: 2011-01-26, 10:10   Sprzedam lunetę Yukon Scout 20x50

Witam mam do sprzedania lunetę Yukon Scout 20x50 ze stałym 20- krotnym powiększeniem. Do tej pory służyła mi ona do obserwacji samolotów na wysokościach przelotowych. Stan lunety określam na Bardzo Dobry, żadnych rys na szkle jest jak nowa, optyka ok, ustawianie ostrości. Do lunety dorzucam zaślepki, pudełko, statyw, oraz ściereczkę do optyki. Zainteresowanych proszę o odpowiedzi. Moja cena to 120zł do małej negocjacji. Chętnym prześle fotki sprzętu.

RafałK 

Wysłany: 2011-03-13, 11:03   

Cześć, mam na zbyciu celestrona ultima 80. Kupiłem ja rok temu i rzadko uzytkowałem.

wentyl 

Wysłany: 2011-03-16, 11:58   luneta obserwacyjna Samyang 20-60x80mm

Witam.
Mam do sprzedania lunetę obserwacyjną Samyang 20-60x80mm
Cena 430zł + koszty przesyłki
Gwarancja - 21 miesięcy, stan idealny. POLECAM.
Link do aukcji:
http://allegro.pl/luneta-...1510528543.html

tel. kom. 601 33-99-16

świergolot 

otop

Wysłany: 2011-04-21, 11:33   

Strzałeczla.
Co prawda umieściłem już info o sprzedaży w ogłoszeniach kupie/sprzedam w kuluarach, ale pozwole sobie i tu na zamieszczenie krotkiej zajawki:
lunete kowa tsn 1 (okular kątowy) z zomem 20-60 sprzedam. Luneta w stanie dobrym, bez rys na opytce. Widoczne małe "farfocle" w polu widzenia lunety ( mi nie przeszadzają w obserwacji) na pow ok 25 x. Na innych powiększeniach nie widac tych pyłków. Cena 950 zł.
Jak ktos zainteresowany podaje maila : swiergol1@tlen.pl
Pozdro i wesołych świąt.

http://zielonydoboolu.blogspot.com/ - fotorelacje z terenu :-)

rumik 

Wysłany: 2011-05-24, 01:39   

Witam
Z duzym bólem muszę się rozstac z niedawno kupioną lunetą nikona Fieldscope ED82 plus okular 50X DS. Luneta w stanie sklepowym. 3 razy była w terenie.
Cena 4200 do małej negocjacji. Gratis dodaję adapter do digiscopingu.

zbw 

Wysłany: 2011-05-25, 06:46   

rumik, cze, jaki typ adaptera do digiscopingu jest w tym zestawie?

rumik 

Wysłany: 2011-05-25, 15:26   

zbw napisał/a:
rumik, cze, jaki typ adaptera do digiscopingu jest w tym zestawie?

adapter Baader Microstage II. Ale mozesz sobie jaki chcesz podlączyc.
Pozdrawiam

nickodem 

Wysłany: 2011-06-08, 15:58   

Witam,
Chciałbym kupić Celestrona C90 MAK...nie ma czasem kto na zbyciu? A może C5 w dobrej cenie? ;) Albo jakiś inny ciekawy sprzęt tego typu...jeśli mnie na niego będzie stać... :|

sajdziol 

Wysłany: 2011-09-24, 19:41   Sprzedam lunete celestron regal 100 F-ed

Witam Państwa. Mam do sprzedania lunete celestron regal 100 F-ed. Jest ona w bardzo dobrym stanie prawie nieuzywana. Jest to swietna luneta do obserwacji jaki do robienia zdjec. Posiadam ją miesiac czasu . Gwarancja wazna jeszcze 23 miesiące.
Kupilem ją za 2400zl
Moge ją sprzedac za 1800zl

Komentarz dodany przez: krotom: 2011-09-25, 13:07
sprzedana

Krakus 

Wysłany: 2011-10-08, 15:14   

Witam !

Mam do sprzedania lunetę do obserwacji ptaków Celestron Ultima 80 ED o powiększeniu 20-60x.
Zakupiona około rok temu , w zestawie : (pokrowiec,oryginalne pudełko,ściereczka do czyszczenia,oryginalne pudełko)
Stan idealny , jak nowa ! optyka w 100% sprawna , używana z ręką na sercu 3-4 razy w terenie :D , sprzedaje tylko dlatego gdyż stwierdziłem ze jest mi ona zbędna.Przy takiej częstotliwości obserwacji wystarczy mi w zupełności lornetka :) .
Cena do uzgodnienia , fotki na PW.

Oliwier 

ptop

Wysłany: 2011-10-14, 16:42   

Witam :)
Mam do sprzedania lunetę Celestron Ultima 65(kątowa) o powiększeniu 18-55x.
Zakupiona ponad 14 miesięcy temu.
W zestawie:luneta,pokrowiec,oryginalne pudełko,instrukcja obsługi,gwint-T do dogiscopingu.
Stan bardzo dobry,poza minimalną rysą na korpusie.
Sprzedaję,ponieważ zakupiłem inną lunetę.
Cena i zdjęcia na PW.

wentyl 

Wysłany: 2011-12-19, 10:02   

Okular zoom do lunety Opticron - model HDF 40862 zoom x 24-72 (80mm) - cena 700zł.

Zestaw zawiera: okular, 2 zaślepki, ortalionowy pokrowiec z możliwością zaczepienia do paska, pudełko.

LINK DO AUKCJI:
http://allegro.pl/okular-...2001504420.html

Kontakt Tel 601 33-99-16.
W razie wątpliwości i pytań proszę dzwonić.

IMG_1464_resize.JPG
Plik ściągnięto 3979 raz(y) 76,81 KB

wentyl 

Wysłany: 2011-12-19, 15:41   

Właściwie to żadnego nie nabyłem. Z lunetą Opticronem HR80mm (stara wersja) kupiłem stałeczkę x30 (jest to chyba stara Wx30 - coś pomiędzy 40812 HR a 40930HR WA). Zooma HDF T x24-x72 nabyłem później, ponad rok temu, ale cóż praw fizyki się nie przeskoczy, okular x30 mi jakoś bardzie pasuje niż zoom. Okazuje się że z zooma rzadko korzystam tym bardziej że do stałeczki dorobiłem sobie zestaw do digiscopingu (to chyba na osobny wątek temat, ciekawe czy ktoś tak jak ja to rozwiązał przy użyciu pierścieni macro M42 i przejściówki z M42 na 52mm i tulejka do mojego Fuji E900).
Tak więc możne komuś innemu ten okular Zoom się przyda (przecież to nie byle jaka wersja). Ja chyba jednak jestem wybredny i tylko stałka mnie zadowala:)

świergolot 

otop

Wysłany: 2012-01-07, 17:16   

moja oferta ( str 2) dot sprzedaży kowy tsn 1 już nieaktualna.

http://zielonydoboolu.blogspot.com/ - fotorelacje z terenu :-)

Odpowiedz do tematu