PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BJK
2013-10-31, 21:28
zginął Arkadiusz Gołaś
Autor Wiadomość
refleksja 

Wysłany: 2005-09-16, 19:42   zginął Arkadiusz Gołaś

"...Reprezentant Polski w siatkówce Arkadiusz Gołaś zginął w wypadku samochodowym na autostradzie A2 w Griffen koło Klagenfurtu..."

Arkadiusz Goła urodził się 10 maja 1981 roku. Pochodził z Ostrołęki.
Do reprezentacji Polski trafił w 2001 roku.

:cry: [*]

[/b]

nurek 
Tomasz Kosut

Wysłany: 2005-09-16, 20:05   

Miał tyle lat co ja.... :cry:
[ ' ][ ' ][ ' ]

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2005-09-16, 22:22   

Wielka szkoda. Jak powiedział mój tata- "jakie fatum ci?ży nad t? reprezentacj?. Albo się upijaj?, albo się łami?, albo gin?". [']

Olga 
Marine Biologist

Wysłany: 2005-09-16, 22:32   

szkoda człowieka... miał kawał zycia przed soba... ale najgorsze jest to ze jak zginie ktos znany i lubiany to ludzie od razu współczuja i wogóle... a zapominaja ze codziennie ludzie gina na drogach... codziennie w Wiadomociach jest komunikat o kolejnych wypadkach... ale my tzn. ludzie przechodzimy obok tego obojetnie... no bo jak moze byc nam szkoda ze ktos obcy zgin?ł... a jak zdazy sie taka tragedia że zginie ktos znany... przedstawiany jest on jako ideał... ze lepszego człowieka nigdy nie było i nie bedzie... a to nie prawda.. wszyscy ludzie od razu twierdz? ze zawsze w niego wierzyli itp... a teraz nikt nie pamieta ze jak w waznych meczach Arek serwował to piłka leciała daleko w trybuny... ale w obliczu mierci to sie nie liczy... w naszych umysłach pozostanie ten nieludzki, sztucznie wykreowany ideał... jeszcze raz szkoda mi człowieka... ale widocznie tak miało byc...

Rey 

Wysłany: 2005-09-16, 23:06   

Brak słów. Zgin?ł bezapelacyjnie najlepszy rodkowy bloku w naszym kraju, człowiek który w tak młodym wieku miał grać dla najlepszej siatkarskiej drużyny wiata, jeden z największych talentów jakie przez ostatnie kilkanacie lat dostała polska siatkówka.
Cios dla wszystkich ł?cznie z Reprezentacj? naszego kraju.

:cry: :cry: :cry:

Diafora 

Wysłany: 2005-09-16, 23:14   

. . .

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2005-09-19, 19:58   

to co sie stało to po prostu straszna tragedia - zginoł wspaniały siatkarz, wspaniały człowiek; gdy usłyszałem o tym w radiu, na obozie o malo nie cieło mnie z nóg; mylałem, że Maćkowi, który pierwszy usłyszał relacje radiow? co sie pomyliło - jednak nie...
:(

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-09-19, 20:02   

cholera :!: :/ ....
na słowacji pare lat temu miałem okazje go widzieć i przybić "pi?tke" :roll:

ehhhhhh ......

:cry:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi