PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
kisiel1992 

Wysłany: 2012-01-23, 21:51   

mi z ostatnich dni:
* idzie Palikot w Szczecinie i pali fajkę, ja idę za nim (też z fajką) i podziwiam go, jak się zaciąga :lol: postanowiłem tak, jak on i za każdym razem się krztusiłem :roll:
* kokoszki (20 os.) w parku, którego nie ma w szczecinie i 2 zimorodki, które pływały jak kaczka ;D

coraz gorzej ze mną ;)

kisiel1992 

Wysłany: 2012-06-19, 00:18   

Taki fajny temat, a nikt nie pisze :(

Dzisiejszy sen: złapałem w rękę Risskę w Dziwnówku (żarła chleb ze śmieszkami ;) )

nimfa 

Wysłany: 2012-06-26, 16:42   

:-D
..booo kilka lat temu może bym opisała kilka ale teraz to kiepsko śpię :? i snów nie pamiętam :cry:
ale temat jest fajny i wiele dziwacznych snów może być nawet podstawą do napisania niejednej książki.

oriolus56 

Wysłany: 2013-08-23, 15:18   

Ozywię nieco temat:
-wychodzę z dziadkiem ze śremu do Rzymu.Dziadek rozmawia z kolegą a ja się rozglądam.Wokół była sahara, żyrafy, wielbłądy w pończochach :shock: :lol: i piramidy nagle rozpoczyna się trzęsienie ziemi i z dziadkiem uciekam do kościana,gdzie obok biedronki znajduje się nowojorska fabryka Triangle Shirtwaist ,chowamy sie w niej a nad nami przelatuje pustułka.Budzę się i szukam zdjęc w telefonie, otwieram folder moje zdjęcia i ... budzę się.

-kestem w lesie na grzybach i znajduję dwie lotki dzięcioła zielonego o których zawsze marzyłam. :)

-obserwuję 5 sztuk myszołowów za sadem, atu nagle leci tyto alba guttata i skrzeczy.Słuszę wołanie i biegnę.W garażu stała moja nauczycielka i pokazała mi kartkówkę z której dostałam 1 :shock:

-ojciec mojej koleżnki stał przed kamienica i podzszedł do niego kot i mówi:
-to nasza planeta,ludzie ją ukradli!zniszczymy ludzkość i zawładniemy ziemią!
później idę do tej kolezanki.Otwiera mi.wyglądała tak samo jak zwykle, nie liczac faktu iż miała kocią głowę... :lol: :shock:

-fotografuję myszołowy, kiedy nagle przelatuje nade mną gadozer.Biegnę za nim i robię zdjęcia.gdy znalazłam się w bloku spojrzałam na sąsiedni balkon, rósł tam w doniczce jakiś fajny porost.Mówię mamie że chcę go mieć, a ona łowi go wędką :lol: niespodziewanie rzuca sie na nie kania ruda...

-obserwowałam żołny zielone jadąc BTR-em152 mojego ojca.

Ito by było na tyle.Jutro dodam kolejną porcję, bo trochę tego mam.wszystkie zapisuję w przeznaczonym do tego zeszycie.

barnowl 

Wysłany: 2015-05-22, 21:17   

Sen z wczoraj. :) :shock:
Pojechaliśmy z rodzicami do lasu no i zabłądziliśmy. Wędrowaliśmy, wędrowaliśmy i znaleźliśmy takie jakby bagna... otoczone bardzo niskim płotkiem, na którym wisiała rzucająca się w oczy tablica ''Zakaz zbierania piór'' (aż coś mnie w sercu zakłuło). Obok niej stało wielkie zabłocone lustro z naszej łazienki. Pierwsze co mi przyszło do głowy to jak ono się tu znalazło, ale zaraz porzuciłam tą myśl zauważając, że siedzi na nim jakiś spory ptak. Przypominał kulika wielkiego, ale tak na prawdę był zmyślony, bo w niektórych miejscach świecił na złoto. :shock: Zafascynowana rzuciłam się za nim biegiem zostawiając rodzinę w tyle. Kiedy dotarłam do miejsca otoczonego lianami i innymi krzaczorami uderzył mnie blask światła (takiego jak z tych ''kulików''). Ujrzałam olbrzymie drzewo, na którym siedziało mnóstwo kulików i czapli białych. (A przynajmniej tak krzyknęłam, ale wyglądały bardziej jak czaple złotawe :-D .) Ono też było otoczone płotkiem, tylko że wyższym. Tu też widniała większa tablica z czerwonym napisem "zakaz zbierania piór". A za płotkiem oczywiście ogrom piór... Przemogłam się i przeszłam płot by je zebrać. Lecz kiedy tylko go przekroczyłam włączył się ryk alarmu, który przepłoszył ptaszory. Najszybciej jak potrafiłam zebrałam pióra i zaczęłam uciekać. Jakie było moje wyśnione zaskoczenie, kiedy zobaczyłam goniące mnie, przebrane za policjantów czaple! Na szczęście udało mi się uciec do samochodu, gdzie czekali na mnie rodzice. (Jedna z czapli po drodze potknęła się o niższy płotek.) Brat przyglądał mi się z wyrzutem typu: ''Ile można na ciebie czekać!?''.
Kiedy byliśmy już w domu rozłożyłam wszystko na podłodze jak to mam w zwyczaju. I przypomniałam sobie, że zebrałam tylko pióra kulików, a o czaplach zupełnie zapomniałam. Koniecznie chciałam tam wrócić, ale rodzice-nie. Zajęłam się podziwianiem zdobyczy i się obudziłam. Sen był bardzo realistyczny i żałowałam, że na prawdę nie mam tych piórek. :grin: :-P

Wiktoria 
Zapalony podróżnik

lto

Wysłany: 2015-05-23, 13:00   

barnowl, świetny sen :mrgreen: Jednak ptasiarze mają najbardziej odjechane sny :] ;)

barnowl 

Wysłany: 2015-05-23, 22:19   

Cały czas śnią mi się jakieś dziwne rzeczy. Raz nawet byłam sową śnieżną, a nasz dom- olbrzymim muchomorem... :shock: :)
Dzisiaj przypomniał mi się jeszcze początek tego opowiedzianego snu, ale jest równie długi co ukazana część, więc nie chce mi się go pisać... :mrgreen:

portos 

Wysłany: 2015-06-16, 13:36   

a mnie się kiedyś śniło, że moim domowym pupilem był dinozaur. nie był duży i chyba był roślinożerny (całe szczęście) ale do dzisiaj zastanawiam się co ten sen oznaczał :shock:

Robert Wysocki 

Wysłany: 2015-06-24, 07:57   

Mój dzisiejszy sen, prawie koszmar.
Od zeszłego roku mam przyjemność obserwowania żołn niedaleko Augustowa, mała żwirownia na końcu świata. Otóż śniło mi się że żwirownia została zamieniona na wielki zalew, wokół którego powstało osiedle wieżowców, i żołny straciły swoją norkę. Stałem i patrzyłem jak woda wypełnia wyrobisko, przerażony że zostało zniszczone to piękne miejsce. Na szczęście zauważyłem iż żołnom udało się uciec i to z czwórką młodych. Zastanawiałem się czy będą w stanie w takim otoczeniu w przyszłym roku tu wrócić. Z wielką ulgą obudziłem się. Uffff.

Pawel Trefl 

Wysłany: 2015-08-11, 12:01   

Śniło mi się niedawno, że został opublikowany mój plan zajęć na najbliższy semestr. Kolumna z piątkiem kończyła się o 18:30...
Obudziłem się po tym.

koralka 

Wysłany: 2018-10-12, 10:42   

Ja tam wierzę w sny. Może nie w jakieś przepowiednie, ale w trakcie snu organizm przechodzi różne fazy. Mózg ma mniej pracy po nie musi kierować innymi zmysłami, to działa na innym poziomie. Myślę, że sny odzwierciedlają naszą podświadomość i odpowiednia ich interpretacja może pomóc w zrozumieniu swojej podświadomości :cool:

Odpowiedz do tematu