PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2011-08-02, 05:56   

:? klepki mi się chyba luzują - kilka dni temu miałem sen, że uczestniczyłem w pierwszym odcinku Dynastii :wczache: :bag:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

lagopus 

Wysłany: 2011-08-02, 07:15   

Agent Tomek napisał/a:
Ostatnio w Norwegii miałem dwa sny, jeden dłuższy jeden, krótszy :-P

to znak, żeby już więcej nie odwiedzać Norwegii :haha:

krotom, czyżby w roli Alexis? :hihi:

Birdwatcher 

Wysłany: 2011-08-02, 08:12   

dobrze, że ktoś odkopał temat...

może to miało mało wspólnego ze snem ale...

zerwałam se o 3 w nocy na równe nogi z biciem serca, stojąc zastanawiałam sie po co???
Poszłam do pokoju obok, zapaliłam światło w akwarium... więc: filtr przestał chodzić, nie napowietrzał rybek, rybki wyglądały na średnio żywe. Wypłukałam popukałam w filtr i działa... w sumie to jest przeczucie chyba:)

Ale nowy filtr kupić muszę...;)

Accipiter 
Dreptak bagienny

Wysłany: 2011-08-02, 08:43   

krotom napisał/a:
kilka dni temu miałem sen, że uczestniczyłem w pierwszym odcinku Dynastii :wczache: :bag:

:buhaha: :buhaha: :buhaha:
a kogo tam grałeś? Alexis?? :mrgreen:

Co do snów związanych z filmem kiedyś śniło mi się, że byłem niebieskim Power Rangerem :lol:

Agent Tomek 
Siewkolub

Wysłany: 2011-08-08, 21:45   

Swego czasu miałem takiż sen (w końcu zacząłem to gdzieś archiwizować, poza półeczkami w mojej głowie w formacie AVI :mrgreen: )

Wszedłem do niewielkiego marketu, chciałem kupić lodowego batona (coś ala Mars, Snickers), ale ekspedientka na kasie powiedziała, że te w lodówce są przeterminowane. Kazała mi szukać lodówki na zapleczu sklepu. Poszedłem.... pierwsze drzwi: KIBLE, drugie drzwi: KIBLE... sytuacja powtórzyła się kilka razy po czym otwieram drzwi kolejne....
A tam wielka chłodnia, wiszą tusze mięsiwa. Spoglądam, a to są wielkie tusze z hipopotamów. A między nimi stoi wieli nyga (taki jak z Zielonej Mili, albo i większy) i okłada je wielkim drewnianym kijem....zza niego nagle wyłania się ŻYWY hipopotam i zaczyna biec na sklep...wszyscy zaczynają uciekać, ja też... szybko wskakuje na filar (taki jak w zabytkowych kościołach :lol: ) wspinam się na niego, ale nie udaje mi się utrzymać, spadam wprost na hipopotama... zaczynam na nim jechać i się budzę... A loda nie kupiłem :evil:

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2011-09-04, 19:27   

Napiszę krótko.

BJK - zaszłaś w ciążę! :D
gratuluję :D

BJK 

Wysłany: 2011-09-04, 19:42   

Alcedo napisał/a:
BJK - zaszłaś w ciążę!
gratuluję

Al, gadaj tu zaraz co wieczorem paliłeś :lol: :hihi:
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

Agent Tomek 
Siewkolub

Wysłany: 2011-12-07, 23:10   

Kilka dni temu miałem sen rodem z Doliny Baryczy :mrgreen:

czesałem gęsi w niecodziennym składzie - ja + Claviceps +vlen + dr Czapulak, które to się wcale nas nie było i można niemal było je dotknąć. Wbrew pozorom nie jest to sen o gęsiach krótkodziobych (ja nie śnię tak szybko jak niektórzy je wyczesują :res: ), lecz.... nagle wypatrzyłem strepeta z oczami kulona :shock: na sam koniec był jeszcze jeden srogi komis ale za nic sobie nie przypomnę...... :|

kisiel1992 

Wysłany: 2011-12-08, 07:21   

Eeee tam ;)
Mi się kiedyś śniło jak mi porwali mamę i zabili :mrgreen:

I jeszcze kiedyś szatan mi się śnił i musiałem wykonywać jego polecenia. Ale za to przez ściany mogłem przechodzić i podróżować w czasie ;D

kisiel1992 

Wysłany: 2012-01-13, 12:11   

Z dzisiaj (same powiązania z ptakami :D )
* byłem w parku i znalazłem oskub mewy małej / trójpalczastej (park nie przypominał żadnego w Szczecinie)

* spotkałem martęmatyldę i poszliśmy na ptaki. Poszliśmy na most, którego w Szczecinie też nigdzie nie ma. Ja wyrwałem do przodu i zobaczyłem mewę wielkości śmieszki, ale z żółtym dziobem (trójpalczatka :!: :D ), ale miała też żółte nogi ;) Do tego jeszcze młoda trójpalczatka była :) . W tym samym miejscu pływały pelikany. Co najmniej 5, z czego jeden był kolorowy jak klaun :P

* na końcu tego mostu karmili ptaki. zauważyłem jednego z obrączką i usiadłem, poczekałem, aż będzie koło mnie. Złapałem, dyktowałem marciematyldzie numer obrączki (było nawet nazwisko obrączkarza), aż nagle podszedł do mnie marinus i upier...dzielił mnie przez dziurę w kroczu w krocze :roll:

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2012-01-13, 13:06   

kisiel1992 napisał/a:
[...]aż nagle podszedł do mnie marinus i upier...dzielił mnie przez dziurę w kroczu w krocze :roll:
:shock: że niby ON :?: :>

Ło matko :mrgreen:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

kisiel1992 

Wysłany: 2012-01-13, 13:07   

krotom napisał/a:
:shock: że niby ON :?: :>

Ło matko :mrgreen:

powiedzmy :P
ale coraz dziwniejsze są moje sny ;)

Accipiter 
Dreptak bagienny

Wysłany: 2012-01-13, 17:56   

kisiel1992 napisał/a:
aż nagle podszedł do mnie marinus i upier...dzielił mnie przez dziurę w kroczu w krocze :roll:

No to pewnie po ptakach :mrgreen: :lol:

kisiel1992 

Wysłany: 2012-01-13, 20:48   

:mrgreen:
Ciekawe, co będzie następne :P
A gdybym dziś poszedł na chemię, to by mi się to nie śniło, ale że się nie chciało iść ;)

LaIsa 

Wysłany: 2012-01-23, 21:38   

A mnie się jakiś czas temu śniło, że na Wiciu w jedną sieć schwytały się dwie azjatyckie dzierzby: Lanius isabellinus i Lanius phoenicuroides :shock: :-D To były dwa samce, które się goniły i tym sposobem wpadły w siatkę. Podeszłam do nich, wyciągnełam je, obraczkarz zablachował i puścił je. Dopiero później zorientowałam się, że nie zrobiłam żadnej foty!!! (W realu faktycznie miałam je w ręku w Jordanii, więc z uwagi na to w owym śnie stwierdziłam, że po co kolejne foty :mrgreen: ). Zapomniałam, że przecież Wicie to polska stacja :wczache: i że u nas to są MEGA-RARYTY! Fajny sen, oby się spełnił :-D

Odpowiedz do tematu