PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: claviceps
2010-08-25, 21:04
Poznajmy się + jak trafiłeś/aś na forum ?

Jak trafiłeś/łaś na Forum PRZYRODA?
z wyszukiwarki internetowej (np. google)
29%
 29%  [ 41 ]
z innej strony (np. link lub banner)
12%
 12%  [ 17 ]
dostałem/łam powiadomienie od znajomego
20%
 20%  [ 28 ]
informacja ustna
14%
 14%  [ 20 ]
jestem tu od zawsze :)
9%
 9%  [ 13 ]
inaczej
13%
 13%  [ 18 ]
Głosowań: 132
Wszystkich Głosów: 137

Autor Wiadomość
mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-10-18, 09:59   

Cytat:
admin mi się kazał zapisać ;]

to jakie bezpodstawne insynuacje :P

Marfu 

Wysłany: 2004-10-18, 11:48   

Ja jestem od poczatku, a jak powstalo nowe forum, to Admin kazal szybko, aby nikt nie zajal ksywy...

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2004-10-18, 16:28   

A ja spokojnie 30 czerwca w guglu wpisywałem rózne sprawy... ufo , zjawiska paranormalne, zjawiska przyrodnicze .. no i napisałem ptaki... i przyroda .... i pod hasłem "przyroda" znalazłem sie na forum... na którym momentalnie mnie miło przyjęto i nastepnego dnia już gadałem z Krotomem i Tetrao na gg (chyba) - stare czasy :P :mrgreen: i powiedziałem im (albo któremu z nich) że częciej będe wpadał na forum bo fajnie tu jest ... no i to częciej ewoluowało w takiego Al'a jakiego teraz macie :razz: :mrgreen:

Karolina 

Wysłany: 2004-10-18, 16:46   

Przegl?dałam mnóstwo stron o ptakach i w końcu znalazłam Forum Przyroda. Przeczytałam kilka postów i wci?gnęło mnie :-D

Batman 

Wysłany: 2004-10-18, 18:42   

Anem napisał/a:
Wychodzi na to, że wszyscy s? od zawsze... ;)

No ja od zawsze nie jestem :roll: na forum przynajmniej :P
A jak tu trafiłem :?: Przez przypadek: chciałem zobaczyć fotki nietoperzy, o których co pisał Mopek na Gacku (listserwer nietoperzologiczny) i do którego podał link. Zajrzałem,( :shock: :res: ) poczytałem, no i jestem :wink:

Mirek 

Wysłany: 2004-10-18, 19:16   

Mnie też Admin kazał...chyba!

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-10-19, 13:44   

Ja mimo iż jestem dłużej niż Anem nie omieliłem się wcisn?c "od zawsze".
Trafiłem tu zupełnie przypdakiem. Nie szukałem tego FORUM samo mnie znalazlo :]
Przesiadywałem na forum o gołebiach rasowych i włanie tam, ktorego pięknego dnia mopek wkleił fotkę gołębia, którego to nazwy rasy nie znał. Nie pamietam czy dal link na forum (chyba tak) czy w swoim profilu miał adres do forum, w każdym razie przez link z forum na FORUM wszedłem, zeby zobaczyć co to za ornitologi okrelali błętnie tego goł?bka. Zarejestrowalem sie, żeby wszystko widzieć i czytać :razz:
Rożnie bywalo :roll: najpierw starłem się dosyć mocno z wtedy jeszcze Szymonem Beuchem (przepraszam jak przeinaczyłem nazwisko) obecnym Tetrao o dzwońce :P , póĽniej miałem "spięcie" z kessy (o zdjęcia), która to oscentacyjnie sugerowała, że wymiksowywuje się z FORUM na zawsze :roll: (tak j? zdraĽniłem :twisted: ) a że lubię "mocn?" polemikę forum podpasiło mi i zostałem. Dalej miałem "ostre" przejcia ze Srokaczem (zbastowalem dopiero po apelach i sugestiach, że srokacz "cierpi") no i ostatnie wielkie stracie to było z Kaisaca czy jako tak (jak on się tam zwał?), skończyło się to Ľle - jednak dla niego nie dla mnie :twisted:

Fajnie tu jest :D i o ptaszkach pogadać można :-D

reasumuj?c:
zaznaczyłem "z innej strony" ale że nie przez banner czy inny link w linkach to zaznaczyłem też "inaczej" ;)

POZDRO dla mopka - jestem tu dzięki Tobie :res:

edit: Anem
Pozwoliłem sobie poprawić żle napisan? własn? ksywkę

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-10-19, 13:52   

Można wyci?gn?ć wniosek, że 50% userów ci?gn?ł tu mopek. :]

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-10-19, 18:07   

Al napisał/a:
[...]nastepnego dnia już gadałem z Krotomem i Tetrao na gg (chyba) - stare czasy i powiedziałem im (albo któremu z nich) że częciej będe wpadał na forum[...]

no to że mnie załatwił na cacy :roll: teraz wszyscy do mnie będ? mieli pretensje że Cie tu przytrzymałem :P :wink: :mrgreen:
Winer napisał/a:
[...]Rożnie bywalo najpierw starłem się dosyć mocno z wtedy jeszcze Szymonem[...]

nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać naszego starcia na temat tej mopkowej "mewki" 8)

Ja szukaj?c informacji na temat bocianów wchodziłem kilka razy na strone główn? TPB jednak nie odnalazłem przekierowania na forum :( .
Zwerbował mnie tu dopiero Adam Tarłowski z serwisu ptaki.com.pl
(jako że A.T. nie był jeszcze wtedy moim znajomym głosowałem na "przez znajomego" + "inne") :mrgreen:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-10-19, 20:00   

Cytat:
nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać naszego starcia na temat tej mopkowej "mewki" 8)
- krotom mój przyjacielu to była zaledwie potyczka :D

Corvus 
moderator
Paweł Niski

Wysłany: 2004-10-20, 13:26   

..a ja tu jestem ''od zawsze'' :twisted: 8)

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2004-10-23, 23:01   

Doł?czyłem 9 marca 2004, ze strony głównej "Bociana" chyba. Znajomy przyrodnik dał mi linka do "Kraski" i wlazłem na niego - w pierwszej połowie tego roku miałem mnóstwo 8) wolnego czasu. Szybko odkryłem awizagadki i zacz?łem z luboci? w nie grać... i poszło.

Teraz mam mało czasu ale dalej włażę na Forum bom się uzależnił :lol:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

juvenilis 
pij mleko!

Wysłany: 2004-10-23, 23:09   

Cytat:
..a ja tu jestem ''od zawsze''

To w takim razie ja tez :) Z tym ze ja mialem dluuuga przerwe... drugi raz juz tego bledu postaram sie nie popelnic :)

[ Dodano: 2004-10-23, 23:12 ]
A nie... przepraszam :oops: Ja dopiero 20.X.2003 roku sie dolaczylem :) Czyli nie jestem od zawsze :P

Ignis 

Wysłany: 2004-10-23, 23:36   

z łapanki, tj. Mopek mnie zwerbował z innego forum... a dokładniej prosiłam się (;)) u Mopka o siakie materiały na temat traktowania zwierz?t przez SSSSStarożytnych, ich miejsca w religiach, kultach najprzeróżniejszych etc. Kazał się zapisać i Was popytać... Jako że jest przekorna osóbka - tylko sie zapisałam, ale nie spytałam ;)
(pst zaznaczyłam, że przez znajomego i przez link, maj?c na myli adres www, jaki Mopek Mopkowski ma w swoim porfilu na innym forum)

Wychuchol 

Wysłany: 2004-10-24, 00:17   

Ja jeli dobrze pamiętam w lutym szukałem różnych informacji o faunie na Mazowszu, coby wiedzieć gdzie warto wyskoczyć na przyrodniczy weekend, i jako trafiłem na nasze Forum przez MTOF /Mazowieckie Towarzystwo Ochrony Fauny/, jak nazywał sie kiedy Bocian. Spodobało mi sie i choć tego w statystykach moich wyst?pień nie widać :oops: (ich iloć jest wręcz żałosna ...), praktycznie codziennie jestem na Forum ledz?c głównie co nowego na ssakach, ptakach i w kuluarach.

Odpowiedz do tematu