PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: claviceps
2010-08-25, 21:04
Poznajmy się + jak trafiłeś/aś na forum ?

Jak trafiłeś/łaś na Forum PRZYRODA?
z wyszukiwarki internetowej (np. google)
29%
 29%  [ 41 ]
z innej strony (np. link lub banner)
12%
 12%  [ 17 ]
dostałem/łam powiadomienie od znajomego
20%
 20%  [ 28 ]
informacja ustna
14%
 14%  [ 20 ]
jestem tu od zawsze :)
9%
 9%  [ 13 ]
inaczej
13%
 13%  [ 18 ]
Głosowań: 132
Wszystkich Głosów: 137

Autor Wiadomość
kleksowa 

Wysłany: 2015-07-30, 20:56   

Cześć :)

Zajrzałam tutaj, bo od dzieciaka lubię wszystko, co żywe, i lubię dużo wiedzieć ;)
Jestem kociarą i molem książkowym; w wolnych chwilach lubię coś nabazgrolić w swojej ulubionej technice - tuszu, stąd też nick (z braku laku też, przyznaję). :)

Pawel Trefl 

Wysłany: 2015-08-11, 11:55   

Forum to polecił mi znajomy. Uwielbiam podróżować, często obieram góry na kierunek moich podróży. Posiadam również bardzo towarzyskiego kota.

Oenanthe 

Wysłany: 2015-08-28, 20:01   

Mam 18 lat. Lubiłam podglądać zwierzęta od kiedy pamiętam. Jednak ptakami bardziej zainteresowałam się niedawno, więc mam małą wiedzę na ten temat. Poza tym rysuję i dużo czytam. Na forum już trafiłam chyba z rok temu, ale dopiero teraz odważyłam się założyć konto.

Emen 

Wysłany: 2015-09-07, 09:32   

Witam!
Interesuję się wszystkim, co żyję, szczególnie bliskie są mi gady i płazy. Trochę też fotografuję, właściwie dopiero stawiam w tej dziedzinie pierwsze kroki. Dlatego pewnie będę Was zanudzał pytaniami typu "co to za ptaszysko nawinęło mi się pod obiektyw?", jako że w rozpoznawaniu ptaków radzę sobie średnio :oops:

Toke 

Wysłany: 2015-09-21, 08:21   

Witajcie :)
Mam na imię Tomek , lat 32 , mieszkam w Tarnowie , po lasach,polach i łąkach łażę od zawsze. Przy okazji również wędkuję, zbieram grzyby , i ostatnio trochę fotografuję :)
Moimi ulubionymi obiektami obserwacji są duże ssaki , typu jelenie, dziki , sarny daniele , marzeniem spotkać łosia, choć w okolicy Tarnowa ciężko o to...
Bardzo lubię też gady , a szczególnie węże - z naciskiem na Vipera berus :)
Pozdrawiam wszystkich :)

Kat27 

Wysłany: 2015-09-23, 15:53   

Witam wszystkich,
jestem Katarzyna, lat 23. Od dziecka kocham przyrodę, a zwłaszcza zwierzęta. Szczególnym zainteresowaniem darzę ptaki, na które poluję obiektywem. Ornitologiem (i fotografem) jestem początkującym, dlatego liczę na pomoc w oznaczaniu gatunków raz na jakiś czas.
Pozdrawiam :)

tygrysek 

Wysłany: 2015-09-24, 11:40   

Cześć,
jestem Sławek, jakoś bardzo się przyroda nigdy nie interesowałem, wolałem technikę :lol:
Mam 29 lat.
Moje hobby to samochody, piłki nie oglądam.
Czasem biegam, jeżdżę na rowerze :]

forever 

Wysłany: 2015-09-24, 19:59   

Cześć.

Jestem Daniel, moje zainteresowanie przyrodą jest umiarkowane. Trafiłem tutaj dzięki znajomemu, który kiedyś podczas jednej z tych rozmów przy internetowym piwie podesłał mi linka. Mam nadzieję, że nikt mnie tu nie zje. ;)

Revia 

Wysłany: 2015-09-27, 14:11   Witajcie :)

Mam na imię Alicja.Bardzo lubię przyrodę.
Od dzieciństwa byłam wychowana wśród lasów i łąk.
Mając sporo zwierząt domowych przy sobie gdyż dziadkowie mieli gospodarstwo.
Uwielbiam wycieczki zwłaszcza górskie.Uprawiam głównie turystykę nizinną.

Na forum trafiłam poszukując stowarzyszeń przyrodniczych w Rzeszowie.

Chętnie poznam ludzi z Podkarpacia dla których przyroda jest obiektem westchnień i pasją.
Dlatego zapraszam ludzi z mojego województwa do kontaktu na priv.

paulik 

Wysłany: 2015-12-01, 19:21   

Witajcie! :-)

Mam na imię Paweł, mam 26 lat. Mimo, że mieszkam w mieście to moje korzenie wywodzą się ze wsi. Przyrodą interesuję się od dziecka. Chciałbym rozwijać się w tej dziedzinie. Kilka miesięcy temu skończyłem studia związane ze środowiskiem. Zawsze darzyłem szacunkiem wszystkie istoty żywe. Myślę że powinienem rozwijać się w dziedzinie ochrony środowiska i przyrody. Na razie to tyle.

blackjayx 

Wysłany: 2016-01-03, 22:48   

Cześć, mam na imię Iza, mam 18 lat :)
Od 3 lat interesuję się obserwacją ptaków, jednak rzadko mam okazję wyjść w teren, więc jestem jeszcze całkowicie zielona. Oczywiście jestem zainteresowana również innymi działami przyrody (szczególnie fauny) dlatego uznałam, że forum będzie świetnym miejscem na wymianę doświadczeń.
Pierwszy raz trafiłam na forum już bardzo dawno. Ponownie przybyłam tu kilka dni temu szukając informacji o oznakowaniu ptaków na podstawie ich piór ;)

TS 

Wysłany: 2016-02-03, 15:45   

Cześć,

Od dawna wiem o Forum, a teraz wybieram sobie drugą lornetkę i wyszukiwarka nakierowała mnie znów na to miejsce... Zresztą, widzę tu znacznie więcej ciekawych dla mnie informacji, postanowiłem więc dołączyć.

Jesienią wkręciłem się w podglądanie ptaków na warszawskim odcinku Wisły. Zupełnie przypadkiem, bo kupiłem lornetkę pod kątem urlopów i turystyki. Może te czaple, bieliki, kormorany to nic specjalnego, ale dla mieszczucha z 36-letnim stażem wśród budynków - przyjemne oderwanie się od codzienności :smile: No i w zasięgu 30 minut od centrum miasta!

ramol6 

Wysłany: 2016-02-09, 19:03   Witam

Witam
Mam na imię Marek, wiek niewiele przed 40. Mieszkam w Ostrołęce.
Zainteresowanie przyrodą mam odkąd pamiętam, ostatnio jednak ukierunkowałem się na ornitologię. Mój rejon "działania" to okolice Ostrołęki oraz Biebrza.
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

jarekw 

Wysłany: 2016-03-06, 11:54   

Witam wszystkich,
Zainteresowania przyrodnicze przywiodły mnie na to forum. Postaram się zaprezentować Wam życie bobrów on-line, za pomocą kamery, którą zamontowałem w pobliżu bobrowiska.
Mam nadzieję, że się spodoba :)

Pozdrawiam

Mars 

Wysłany: 2016-05-09, 22:24   

Witam wszystkich
Mam na imię Arek. Przyrodą interesuję się od dziecka (czyli już bardzo długo :) )
Interesuje mnie właściwie wszystko choć rośliny i przede wszystkim ptaki w sposób szczególny.
Jestem zawodowo związany z lasem, więc mam możliwość codziennego obcowania z przyrodą.
Na forum trafiłem szukając możliwości sprowadzenia z Warszawy książki "Monitoring Ptaków Lęgowych Poradnik metodyczny. Wydanie 2" przez Google. Mimo posiadania sporej biblioteczki atlasów i innych książek o ptakach jestem wciąż głodny wiedzy na ten temat. Udało mi się już zarazić ptasią pasją dwóch synów i żonę.
Pozdrawiam wszystkich ;)

Odpowiedz do tematu