PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: claviceps
2010-08-25, 21:04
Poznajmy się + jak trafiłeś/aś na forum ?

Jak trafiłeś/łaś na Forum PRZYRODA?
z wyszukiwarki internetowej (np. google)
29%
 29%  [ 41 ]
z innej strony (np. link lub banner)
12%
 12%  [ 17 ]
dostałem/łam powiadomienie od znajomego
20%
 20%  [ 28 ]
informacja ustna
14%
 14%  [ 20 ]
jestem tu od zawsze :)
9%
 9%  [ 13 ]
inaczej
13%
 13%  [ 18 ]
Głosowań: 132
Wszystkich Głosów: 137

Autor Wiadomość
ganiutek 

Wysłany: 2015-01-04, 13:21   

Witam :)
Cieszę się, ze znalazłam to forum - żywe, ze świeżymi postami i wieloma interesujacymi informacjami. Obserwuję ptaki amatorsko, głównie z okna wlasnego domu - za oknem mam pole, łąki, lasek więc wiele ciekawych żyjątek można tu spotkać. Bażanty, myszołowy, dzwońce, gawrony, sikory, kwiczoły na codzień a od czasu do czasu sarny, ptaki, z którymi identyfikacją jest problem. A że jest ciekawość ogromna - mam nadzieję, że trafiłam pod dobry adres.
pozdrawiam :)
Aha, w sondzie wziąć udziału nie mogę bo ciągle dostaję info, że glos nieważny :/ Ale trafiłam normalnie przez google.

Jenny 

Wysłany: 2015-01-04, 18:46   

Cześć...
Co tam bedę dużo gadać- Kocham Przyrodę. ;) Dlatego tu jestem, pragnę poznawać, chcę wiedzieć wciąż więcej.

Pe-eM 

Wysłany: 2015-01-13, 19:42   

Witajcie! Mam na imię Paweł, mieszkam w małopolskiej wiosce. Przyrodą interesuję się od dziecka (między innymi odkąd obejrzałem w tv kapitalny cykl "Tętno pierwotnej puszczy") Lubię wiedzieć co wokół mnie rośnie, biega, pełza i lata a że dość często nie wiem - mam nadzieję się tutaj podszkolić :) Pozdrawiam
gwiazda nadgryza kamień jak mysz"

zmiena 

Wysłany: 2015-01-19, 22:14   

Witam! Z powodu wrodzonej nieśmiałości pewnie nie będę się tu dużo odzywać, ale mam nadzieję zaspokoić swoją wiecznie nienasyconą ciekawość, szczególnie jeśli chodzi o identyfikację ptaków, owadów i co tam się jeszcze trafi nieznanego i intrygującego.
Pozdrawiam wszystkich!

Oczyma Duszy 

Wysłany: 2015-02-11, 11:54   

Cześć Wam!
Jestem tutaj głównie dlatego, że prowadzę bloga ze zdjęciami i ostatnio kupiłem lepszy aparat, dzięki któremu mogę lepiej fotografować przyrodę, a na pewno czasem przyda mi się pomoc np. w identyfikacji gatunku ptaka. No bo kogo zainteresuje zdjęcie z etykietą "Ptak"? ;)
Ponadto, jako dzieciak interesowałem się ornitologią i chciałbym do tego wrócić, mam nadzieję, że dzięki temu forum uda mi się to. :) :oki:

Luc 

Wysłany: 2015-02-17, 11:49   

Cześć,
Mam na imię Lucy ;) (serio) i przyrodą zajmuję się od zawsze. Z tym związałam swoją przyszłość przez studiowanie ochrony środowiska. W moim kręgu zainteresowań znajdują się zwierzęta drapieżne i rośliny (trujące i górskie). Od kilku lat udzielam się w licznych związanych z przyrodą wolontariatach. Jako miejsce zamieszkania podaną mam Polskę, bo częściej niż we własnym domu jestem w pociągach i na dworcach pkp ;)
Wybrałam to forum, bo ciężko teraz trafić na jakieś nie fejsbukowe aktywne forum, co jest dużym osiągnięciem i wyrazem prawdziwej pasji :res:

Pozdrawiam ;)

MichałGD 

Wysłany: 2015-03-21, 18:18   

Cześć. Mam na imię Michał, jestem z Gdańska.
Bardzo się cieszę, że znalazłem to forum bo mimo iż zapalonym fanatykiem ptaków nie jestem to lubię je obserwować i fotografować. Szczególnie ptaki leśne. Przez ostatnie miesiące codziennie z córka oglądaliśmy karmniki online :)
Mam nadzieję, że będę miał okazję dowiedzieć się ciekawych rzeczy z tego forum a także, że też komuś przysłużę pomocą. Moje zdjęcia będziecie mogli obejrzeć w temacie obserwacji Pomorze.
Pozdrawiam serdecznie.
Michał.

aleksander90 

Wysłany: 2015-04-13, 12:42   

cześć:) witam wszystkich serdecznie jestem Olek z Bolesławca. Przyrodą interesuję się od najmłodszych lat

boston 

Wysłany: 2015-05-11, 10:14   

cześć, jestem Mariusz. na to forum trafiłem z ciekawości. lubię przebywać na łonie natury. uwielbiam długie spacery po lesie i wycieczki po górach w poszukiwaniu głównie ciszy, ale lubię też wypatrywać dzikich zwierząt. przyroda fascynuje mnie odkąd pamiętam. teraz jest dla mnie ucieczką od życia w mieście. poza tym marzę o przeprowadzce na wieś. pozdrawiam :)

BJK 

Wysłany: 2015-05-11, 19:51   

boston, witamy :oki:
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

Boberus 

Wysłany: 2015-05-13, 11:38   

Witam,
Od zawsze interesowałem się przyrodą. Lubię spędzać czas na spacerach i obserwowaniu otaczającego świata. Ulubione zwierzę to dudek (za intrygujący odgłos) i wodnik ;)

cezar44 

Wysłany: 2015-05-21, 13:33   

jestem Czarek, mieszkam obecnie w Poznaniu. niedawno musiałem opuścić swoje ukochane Bieszczady (z powodów zawodowych) i tęsknię za tamtejszą przyrodą. nie wiem na ile to forum jest "żywe", ale chętnie się przekonam. do usłyszenia!

Wiktoria 
Zapalony podróżnik

lto

Wysłany: 2015-05-23, 12:53   

cezar44 napisał/a:
nie wiem na ile to forum jest "żywe",

Forum żyje i ma się dobrze :oki: Fajnie będzie, jak i Ty dołożysz swoją cegiełkę :)

Boberus, ja też uwielbiam dudki! Witamy na forum! :D

daroo 

Wysłany: 2015-06-05, 09:54   

Witam.
Ja znalazłem pióra i chciałem je zidentyfikować, szukałem na googlach i trafiłem tutaj.

xytras 

Wysłany: 2015-07-01, 12:39   

hejka - jestem tutaj nowy, bo choć z przyrodą jestem związany od zawsze, jakoś brakowało czasu na hobby jakim było za dzieciaka obserwowanie zwierząt w lesie, długie wędrówki po lasach....teraz mimo że czasu nadal brak, szukam możliwości odreagowania i wyciszenie się ze zgiełku codzienności,,, zamierzam wrócić do korzeni i trochę zająć się obserwacją zwierząt, szczególnie ptaków i ssaków hasających po naszym pięknym kraju...pozdrawiam wszystkich zapaleńców

Odpowiedz do tematu