PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka
Autor Wiadomość
Hubert 

otop

Wysłany: 2004-02-26, 14:55   Muzyka

Ostatnio dużo się na forum o tym mówi, więc założyłem osobny topic na ten temat.
Ja słucham piosenki turystycznej, rock'n roll, klimaty gragorians, era, enya i oczywicie The Beatles.
Moja ulubiona piosenka to "yellow submarine".

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-02-26, 15:23   

ja w zasadzie lubię wszystko-musi tylko "wpadać w ucho"
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Srokacz

Wysłany: 2004-03-12, 16:49   

Ja odpisze w tym temacie

( Grunege)Nirvana, Soundgarden, Silverchair, Perl Jam, Alice in Chains, Days of the New, Bush, Creed, Live, Mudhoney, Stone Temple Pilots

oraz Muzyka relaksacyjna

no i Poezja piewana, klasyka też fajna

Mam kasete Tiamatu, fajna muzyczka, tylko że teksty nie bardzo, oni wielbi? diabła

Srokacz

Wysłany: 2004-03-12, 17:25   

Cobaina nie ma za co winić, on miał trudne dzieciństwo, rodzice się chyba rozszli( nie pamiętam dokładnie), wujek sobie strzelił w brzuch, on(Kurt) jako małe dziecko był bardzo radosny,póĽniej to wygasło. Cobain też chorował na liczne choroby. Ja siebię nie winię za wiele rzeczy , które można było zobaczyć np: na forum. Jak miałem ataki epilepsji, póĽniej przez wiele lat zażywałem tabletki,jako wrażliwy człowiek doceniałem to co mam, wiedziełam że nie mogę pić alkoholu , nawet przed komputerem długo siedzieć, więc trudno było się nie załamać w szkole redniej po jednej wycieczce, nie chciałem jechać, wiedziałem z czym to się wi?że, ale nauczyciele mnie wypchali, dalej jednak mocno trzymałem zasady " nie piję", ale jak jeszcze oznaki fobi społecznej dały o sobie znać na stołówce(fobia społeczna:nie będe pisał definicji, bo to może różnie wygl?dać, u różnych ludzi, u mnie to był raczej lęk przed jedzeniem tam gdzie jest dużo ludzi,nie potrafiłem się zgłaszać w szkole do odpowiedzi itp.) to tylko się załamałem , póĽniej już byłem podłamany i jako nie protestowałem przed naciskami kolegów którzy mieli jeden cel na tej wycieczce.Oj wtedy nie było zaciekawie , obwinianie się , szukanie przyczyn problemu i wejcie w wiat Maca.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-03-12, 19:33   

to sie nam kolega uzewnętrznił

Srokacz

Wysłany: 2004-03-13, 18:36   

E tam się uzewnętrznił, z czym tu się chować, za to dzisiaj nie ma dla mnie ograniczeń, trzymam się ideei " dużo robić "

Jesli chodzi o muzyke to polecam polski grunge:
zaspol Mandala

Mandala

Cezaryk 

Wysłany: 2004-03-22, 21:02   

muzyka muzyk? a za smierc Kurta odpowiada duch(zly)ktory za tym stoi zabral do piekla nie jedna dusze np hendriks,Morison,preslej itd.a co do epilepsji to mozesz byc zdrowy!!!Jezus takie choroby i duchy leczy i wygania.On zyje! :D

Srokacz

Wysłany: 2004-03-24, 09:05   

Ja tam mam powody żeby nie wierzyć Boga, wiem że gdybym w niego uwierzył wszystko straciło by sens, bo przyrod? intresuję się od dawna i te zainteresowania nie pozwalaj? mi uwierzyć w Boga, dla mnie ptaki wiele znacz?, mocno to wszystko odbieram, wierzę że wszystko dzieje ot tak sobie, nikt nie sprawuje nademn? kontroli, tylko przyroda, gdybym uwierzył w Boga, to nie było by sensu chodzić do lasu ani w pola na obserwacje, to by mnie zraniło.Nie ma dla mnie Boga, przyroda to jest wielka siła, dla której mam uznanie.

Cóż może być ciekawszego od tego co się dzieje na ziemi, ja dostrzegam tutaj piękno, trzeba wiedzieć gdzie szukać, wybrać się w do lasu, a nie tkwić w tych murach kociołu i przygrywać błaznów.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-03-24, 09:09   

Srokacz napisał/a:
Ja tam mam powody żeby nie wierzyć Boga, wiem że gdybym w niego uwierzył wszystko straciło by sens, bo przyrod? intresuję się od dawna i te zainteresowania nie pozwalaj? mi uwierzyć w Boga[...]

:? Boże... czytasz to a nie grzmisz :roll:

Srokacz

Wysłany: 2004-03-24, 09:50   

Wszystko zależy od człowieka, siebie znam tylko ja, s? też ludzie podobnie myl?cy, z takimi zagadnieniami, które poruszyłem wiele osób ma doczynienia i podobnie uważaj? jak ja.To ja raczej powinienem zagrzmieć bo boli, jak ludzie nie czuj? przyrody albo maj? z ni? do czynienia powierzchownie, po mojemu człowiek, który chodzi do kocioła nie wiele czerpie ze wiata, albo jedynie mu się wydaje że czerpie.

Wszystko zależy od tego jak? drog? człowiek szedł: s? szaraki i ludzie wiadomi, jak bym kiedy nie dostał kopniaka od ludzi to bym był człowiekiem, który napieprza w gierki komputerowe, ma warstwe żelu na głowie i słucha muzyki typu : Dance Hits lub Polskie badziewne piosenkarki typu: Edyta Bartosiewicz, Anita Lipnicka itd.
Na szczęcie tak nie jest i nie należę do mas szarych, wioskowych ludzi.Dziękuje ludziom, którzy namiewali się ze mnie w podstawówce, bo o to chodzi trzeba gnoić ludzi w wiec?cej się kurtce z kolorowymi naszywkami i wioskowych trepach, teraz ja się z takich namiewam.
Nie być ukształtowanym w podstawówce to jeszcze nic złego, ale jak się widzi ludzi, którzy w liceum i na studiach jawi? się jako wioskowcy z żelem na głowie, to tylko się za głowe złapać.

Zwykle tacy szarzy ludzie nie maj? żadnego wnętrza.

Jak się nie wejdzie w odpowiednie kręgi to wielu rzeczy się nie zrozumie.
Ciekawia ludzie, ciekawa muzyka, ciekawe ksi?żki powoduj? rozwój człowieka, zmuszaj? do refleksjii o wiecie.

To nie jest tak że jaki tam Jasiu Kowalski, który chodzi w ludowym sweterku i uczęszcza na próby orkiestry dętej, to jest dobry człowiek, tzn.pozornie tak, takich pozornych ludzi jest multum w całej Polsce - niczego oni jednak nie poszukuj? w życiu, obracaj? się tylko w wiecie swojej wsi i w dziedzinach: motoryzacja, pingpong, wiejska piłka nożna, koło gspodyń wiejskich i trzeba dodać że nawet tego nie potrafi?, tym ludziom się niczego nie chce, mam kolegów co interesuj? się motocyklami, myl? że s? szpecami, a dla mnie to jest mieszne, nic nie przeczytali, a swoj? znajomoć tematyki motoryzacji opieraj? na tym co powiedział drugi kolega albo ojciec.

Jeli chodzi o Boga to jeszcze nad tym myle ale obawiam się jednak że gdybym uwierzył w Boga to zraniło by mnie to: srokosz ani sowa uszata nie była by tym czym jest teraz dla mnie.

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-03-24, 15:43   

Srokacz, nie pisz, że jaka muzyka np. :Lipnicka jest badziewna, to jest twoje zdanie i przed tak? wypoweidzi? należy stawiać wg mnie. Gdyby tacy artyci byli beznadziejni to by nie byli sławnie....

P.S. Dlaczego nie chcesz uwierzyć w Boga, z tego co piszesz to znaczy, że nie wiesz co to jest wolna wola.

Srokacz

Wysłany: 2004-03-27, 22:05   

Hmmm ? :? , odpowiadam odnonie Boga, no kieruje się odczuciami, a one nie pozwalaj? mi w niego uwierzyć, dobrze mi się żyje.
Niewiem jak to się wyszystko zaczęło, wierzę jednak że Boga nie ma.

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-03-27, 22:07   

Jakby się w wiarę dokładniej zagłębił to widziałby, że to wszystko się pokrywa.

Srokacz

Wysłany: 2004-03-27, 22:09   

Hmm ??? , nie mogę, wyczuwam że decyduj?c się na taki ruch zniszczę sobie życie.

Cezaryk 

Wysłany: 2004-04-05, 22:37   

jesli stracisz je (zycie)dla Boga to je zyskasz,a jesli bedziesz je chcial zachowac to je stracisz.

Odpowiedz do tematu