PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mopek
2010-10-29, 15:38
Mundurki...

Czy uważasz żewprowadzenie mundurków do szkół to dobry pomysł ?
tak
43%
 43%  [ 16 ]
nie
54%
 54%  [ 20 ]
nie mam zdania
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
jaboja 

salamandra

Wysłany: 2007-09-10, 22:52   

Hmm... Joanno, co w takim razie czynić jeśli młodzież w szkole robi rzeczy nazwijmy to skrajnie niedopuszczalne, a nauczyciel przecież nie może bo w razie czego to wobec niego wyciągną konsekwencje?

Hubert 

otop

Wysłany: 2007-09-10, 22:57   

Lepiej dobierać nauczycieli, dobry pedagog sobie poradzi, a na przemoc, cóż, odpowiada się przemocą, raz nauczyciel zdzieli linijką, to potem uczeń zdzieli go w papę i tyle będzie z tego dobrego. No a zidiociałe drechy takie wychodzą z domu, to nie szkoła ich tego uczy.

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2007-09-11, 00:32   

Pełek napisał/a:
nie ma że ja nosze Adidasa a ty rzeczy z Lumpexu

ja jestem zdecydowanie przeciw mundurkom choć zawsze nosiłem rzeczy z Lumpexu i jakby mi ktoś kazał włożyć markowe adidasy (tudzież mundurek) to krew by mnie zalała... to rodzi moim zdaniem naturalny bunt, zwłaszcza u młodych ludzi, przeciw łamaniu prawa do decydowania o własnym wyglądzie, a przez to też do wyrażania w pewien sposób samych siebie... ot, to jedyny efekt jaki zostanie osiągnięty - bunt! przecież to moja prywatna sprawa czy jestem wygolony i noszę glany czy wyglądam "jak (wieść niesie) młodzieniec z paskami na dresie" :/ ja w ramach buntu (jako formę łamania właśnie takich stereotypów) potrafiłem iść do szkoły z pomalowanymi paznokciami na czarno :twisted: mi ta cała "rewolucja moralna w szkole" przypomina nieco Chiny Ludowe - wyglądajmy wszyscy tak samo tak jakby to cokolwiek miało rozwiązać - otóż nie rozwiąże NIC! To nie kiepskie ciuchy robią z ludzi popychadła klasowe! totalny błąd myśleniowy! popychadła, kopani i dyskryminowani byli zawsze w szkole nawet wtedy kiedy Giertycha nie było jeszcze na świecie, a mundurki były normą! Mało tego - zawsze będą lepsi i gorsi - taka jest natura ludzka (i nie tylko ludzka o czym przyrodnicy doskonale powinni wiedzieć)! Prędzej wierzę, że takie problemy jak przemoc, dragi czy alkohol w szkole mogą być rozwiązane przez monitoring kamer, a nie jakieś absurdalne, jednolite umundurowanie... :roll:

MoLoS.pl - ekspertyzy

Kamil 

Wysłany: 2007-09-11, 08:52   

mopek napisał/a:
potrafiłem iść do szkoły z pomalowanymi paznokciami na czarno
:res: :res: :res:
A ogólnie to się z tobą Mopku zgadzam

BLONDYNECZKA 

Wysłany: 2007-09-11, 09:33   

a ja nie mam mundurka i sie wyróżniam bo całe gimnazjum jest umundurowane a my nie!!!!!!! ech fajnie to wyglada. A ostatnia klasa liceum!!!!!! katolickiego w Krakowie.........

[ Komentarz dodany przez: krotom: 2007-09-11, 09:39 ]
prośba o nie pisanie CAPS LOCKiem poszła już na pirv

Kamil 

Wysłany: 2007-10-29, 17:29   

No i dostaliśmy dziś mundurki :roll: Pierwsze wrażenie:nie jest tak źle ;-) W porównaniu z innymi szkołami wyglądamy w miarę dobrze,no i w sumie to da się żyć :]

ptasiarz 
Sz. H.

Wysłany: 2007-10-29, 18:51   

Jak byś zobaczył mój mundurek to byś pomyślał, że to ścierka... :?
Naprawdę, ciesz się, że masz w miarę fajne... ;-)

Kamil 

Wysłany: 2007-10-29, 18:57   

ptasiarz napisał/a:
ciesz się, że masz w miarę fajne...
ciesze się właśnie :mrgreen: U mnie jest bluzka+kamizelka więc chociaż widać że jest jednolity strój i jakoś się w tym wygląda.A w tych szkołach które mają same kamizelki wcale nie widać tej jednolitości,a wygląda się w tym okropnie :roll: .Dla uczniów może i same kamizelki byłyby lepsze,ale ja wolę już chociaż normalnie wyglądać ;-)

lagopus 

Wysłany: 2007-10-29, 20:04   

muszę was pocieszyć :) nowy Rząd ma zamiar znieść mundurki!!!

Kamil 

Wysłany: 2007-10-29, 20:54   

maciek31-88 napisał/a:
muszę was pocieszyć nowy Rząd ma zamiar znieść mundurki!!!
ja słyszałem że mają znieść od pierwszego września następnego roku.Ale do końca tego i tak będą :roll: Dla mnie to żadna ppociecha ;-) bo za rok i tak bym się pożegnał z mundurkiem bo kończę gimnazjum :]

ptasiarz 
Sz. H.

Wysłany: 2007-10-29, 20:54   

Kamil napisał/a:
A w tych szkołach które mają same kamizelki wcale nie widać tej jednolitości,a wygląda się w tym okropnie :roll:

Czyli u mnie...
Mamy samą kamizelkę z tak cienkiego i beznadziejnego materiału (na moje oko uszycie i materiał 20 zł) za 40 zł :!: :|

paszcza 
Agata

Wysłany: 2007-10-30, 16:46   

U nas jeszcze mundurków nie noszą, póki co są wystawione w dyżurce do obejrzenia i cieszę się bardzo, że w liceum nie trzeba będzie tego nosić :-P Są same kamizelki w kolorze mniej więcej TAKIM :? Jak dla mnie to jest bez sensu - i tak widać wszelkie "różnice klas" a jeśli celem jest tylko to , żeby strój był "porządny" to przecież zwykłe ciuchy mogą takie być :|

Kamil 

Wysłany: 2007-11-17, 10:39   

Po dwóch tygodniach chodzenia w mundurku musze przyznać że nie taki diabeł straszny :twisted: Jest duzo lepiej niż się spodziewałem ;-) a co do koloru to nie jest az taki błekitny :> jest ciemniejszy niz te które widzialem przed wakacjami ;-)

Kamil 

Wysłany: 2007-12-15, 19:52   

W poniedziałek,pod moją nieobecność ;-) w naszej szkole założono kamery :] (z 6 chyba).I muszę przyznac że one chyba naprawdę poprawią bezpieczeństwo,bo teraz trzeba się mieć na każdym kroku na baczności,żeby nie wpaść przez jakieś głupie przepychanki,albo rzucenie papierka :roll:

jaboja 

salamandra

Wysłany: 2007-12-16, 00:01   

Na pewno macie jakieś martwe strefy, których kamery nie obejmują :P .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi