PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mopek
2010-10-29, 15:38
Mundurki...

Czy uważasz żewprowadzenie mundurków do szkół to dobry pomysł ?
tak
43%
 43%  [ 16 ]
nie
54%
 54%  [ 20 ]
nie mam zdania
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
Corvus 
moderator
Paweł Niski

Wysłany: 2007-08-15, 22:24   

Alcedo napisał/a:
ojjj młodyś Orliku i nie wiesz co dobre, a co niesmaczne czy żenujące.

tak, tak................. słuchaj drogi chłopcze porad dziadka Ala... :twisted:

Hubert 

otop

Wysłany: 2007-08-16, 00:41   

Ja mam w szkole dość restrykcyjny regulamin co do wyglądu, za dredy nawet wyrzucili kogoś, a broda nie ogolona na gładko kończy się tylko naganą, no chyba, że to "zadbany zarost".

Peter87 
dawniej batosai

Wysłany: 2007-08-16, 01:30   

Znam jedna szkołę co były mundurki- ale to sie zakładało taka marynarke na sam wierzch jak sie wchodziło do szkoly. W sumie to dobre było. Poza tym liceum... Gimnazjalistów zmuszać... troche przegiecie myslę... w takim wieku poziom "zbuntowania" jest najwyższy i zdaję sie, e moga z tego być problemy. W liceach nie powinno ich być...

claviceps 

Wysłany: 2007-08-16, 01:50   

A ja zagłosowałem przeciw - ale wcale nie dlatego, że uważam, że mundurki to jakiś szczególnie zły pomysł. Po prostu sądzę, że naprawdę są teraz w edukacji ważniejsze rzeczy wymagające gruntownych zmian, a akcja "mundurek" to kolejna akcja "gazetowa" - sposób pokazania przez naszego ukochanego Romusia swojej rzekomej aktywności jako Ministra Edukacji :/

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-08-16, 01:55   

batosai napisał/a:
Gimnazjalistów zmuszać... troche przegiecie myslę... w takim wieku poziom "zbuntowania" jest najwyższy i zdaję sie, e moga z tego być problemy
i właśnie dlatego trzeba ich zmuszac! przecież nie można pozwolić im sie rozpanoszyć i robić co im sie żywnie podoba - to jeszcze dzieci przeca - muszą czuć jakiś rygor, bo inaczej wejdą na głowe - już ja wiem co to znaczy gimnazjum, bo choc sam nie kończyłem to chodziłem do Zespołu Szkół, w którym (niestety) było. Aż tęskno do starych czasów - linijka po łapach i do kozy na poł dnia - nauczyliby się wtedy szacunku do nauczyciela i innych ludzi, ale coz - na to nie ma co liczyć bo przecież zaraz ktos szumnie wyskoczy z "prawami młodzieży", że młodość musi się wyszumieć i inne ćmoje boje dzikie jeże dla. Na ten wiek metoda jest jedna - PAR FORCE!! :twisted:

Peter87 
dawniej batosai

Wysłany: 2007-08-16, 09:34   

green power napisał/a:
już ja wiem co to znaczy gimnazjum...

Co jeśli mozna spytać? Ja kończyłem i to takie które pod względem poziomu było drugie we Wrocławiu... od końca. Sam nosiłem długie włosy, glany i koszulki z wielkim napisem Iron Maiden lub Children of Bodom. Często jeszcze ramoneskę (ze sztucznej skóry co mi mamusia uszyła :P ) i w ogóle byłem wielkim zuym czarnym metalowcem. Jakoś na ludzi wyszedłem.

Pamietajcie, że liceum jest nieobowiązkowe. Czyli: idziesz do liceum- przyjmujesz warunki jakie tam są. Są mundurki- nosisz. Co innego gimnazjum, do którego trzeba chodzić.
green power napisał/a:
przecież nie można pozwolić im sie rozpanoszyć i robić co im sie żywnie podoba - to jeszcze dzieci przeca - muszą czuć jakiś rygor, bo inaczej wejdą na głowe

Pewnie, ze nie wolno im pozwalać na wszystko i musza jakis rygor mieć. Ale dawac im kolejny powód do buntu? Ja mówie, że z tego beda tylko problemy...

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2007-08-16, 09:39   

A ja przez całe LO chodziłem w marynarce bo niemal musiałem - był przepis - długie włosy = marynarka. Na początku kląłem a potem nie moglem sie bez niej obejść. NIe taki diabeł straszny :D

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Atterdag 
Śmiałek Darniowy

Wysłany: 2007-08-16, 10:14   

Połączenie o jakim mówisz jest korzystne :D
...Tam, gdzie przedtem w niedostępnych bagnach, kisiały zaraźliwe zgnilizny i jady straszliwe, gdzie w gęstych łozach lęgły się drapieżne wilki (...) tam dziś widać naypyszniejsze łąki i bogate osady przytykaiące do samych brzegów Noteci…

Kamil 

Wysłany: 2007-08-16, 10:17   

batosai napisał/a:
Pewnie, ze nie wolno im pozwalać na wszystko i musza jakis rygor mieć. Ale dawac im kolejny powód do buntu? Ja mówie, że z tego beda tylko problemy...
masz rację.Już to widzę jak ci drugoroczni w mojej szkole i inni tacy noszą mundurki :roll: ;-)

Kamil 

Wysłany: 2007-09-08, 21:28   

Już jestem po przymierzaniu mundurków w szkole,nie są az takie złe,(myślałem ze będą błekitne no ale są ciemniejsze na szczęście :mrgreen: )tylko kamizekla nie za bardzo... :? :/ A mundurek do noszenia na codzien moze otrzymam za jakis miesiąc moze 2 :]

salamandra 

Wysłany: 2007-09-09, 01:43   

jak to dobrze ze ja skonczylam edukacje gimnazjalna bez mundurkow :P

Joanna 

Wysłany: 2007-09-10, 08:43   

green power napisał/a:
Aż tęskno do starych czasów - linijka po łapach i do kozy na poł dnia - nauczyliby się wtedy szacunku do nauczyciela i innych ludzi, ale coz - na to nie ma co liczyć bo przecież zaraz ktos szumnie wyskoczy z "prawami młodzieży",
Nauczyliby się co najwyżej gnębić następnych. Wiesz, jakos nie spotykam niegrzecznej młodzieży, za to sporo "niegrzecznych" pań po 50 - tce, więc nie wiem jak to jest z tymi starymi metodami. :roll:

Atterdag 
Śmiałek Darniowy

Wysłany: 2007-09-10, 11:12   

Zależy... jak mieszkasz na osiedlu pełnym kamienic to nie widzisz "grzecznej" młodzieży...
...Tam, gdzie przedtem w niedostępnych bagnach, kisiały zaraźliwe zgnilizny i jady straszliwe, gdzie w gęstych łozach lęgły się drapieżne wilki (...) tam dziś widać naypyszniejsze łąki i bogate osady przytykaiące do samych brzegów Noteci…

Joanna 

Wysłany: 2007-09-10, 13:24   

Atterdag napisał/a:
Zależy... jak mieszkasz na osiedlu pełnym kamienic to nie widzisz "grzecznej" młodzieży...
No tak, przypominam sobie że kilka lat mieszkałam w bloku w 2 melinami itd, krew czasami się lała na klatce, ale młodzież tam lądowała w więzieniu właśnie dlatego że była źle traktowana w domu bądź zaniedbywana, a nie dlatego że ktoś się z nimi cackał (co tak przeszkadza green powerowi). A zresztą to nie na temat, a mundurki nie mają nic do wychowania, tylko pustoszą kieszenie rodzcom..... :roll:

Kamil 

Wysłany: 2007-09-10, 15:50   

Joanna napisał/a:
tylko pustoszą kieszenie rodzcom.....
święta prawda.One mają być "lekiem na całą agresję" a wywołają moze jej jeszcze więcej

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi