PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię / sprzedam
Autor Wiadomość
KuBa 

Wysłany: 2004-01-04, 18:29   Kupię / sprzedam

Kupie ksi?żkę Dionizego Sidorskiego "Żywoty Bagienne".
Propozycje prosze przysyłać na maila.

Anem 

Wysłany: 2004-07-21, 16:11   Kupię, sprzedam...

Wpadłem wczoraj na pewien pomysł. Parę razy już prosilimy na forum, aby nie licytować jakiej pozycji ksi?żkowej na allegro na przykład. Czasami pytalimy się wzajemnie o pewne publikacje.

Dlatego mylę, że lepiej jest stworzyć nasz mały forumowy bazar, na którym będziemy wzajemnie oferowali sobie rzeczy, zwi?zane z tematyk? forum, które chcielibymy sprzedać lub kupić.

Lepiej jest bowiem chyba sprzedać co forumowemu znajomemu, niż komu całkiem nieznajomemu, zwłaszcza jeli wynegocjowana cena jest takak sama. ;)

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-07-21, 16:37   

hmm... niezły pomysł... :D

ps
chyba niedługo strona główna forum będzie miała kilka metrów przewijania suwakiem :] :wink:

MoLoS.pl - ekspertyzy

Anem 

Wysłany: 2004-07-21, 16:43   

mopek napisał/a:
chyba niedługo strona główna forum będzie miała kilka metrów przewijania suwakiem :] :wink:

ale za to jak miło popatrzeć jak się Nasze forum rozwija. :D

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2004-07-21, 16:45   

Może niech forumowicze zagłosuj? Czy s? za bazarkiem. S? trzy metody głosowania... tylko w jaki sposób wybrać tę właciw? metodę :roll:
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2004-07-21, 16:47   

mopek napisał/a:
chyba niedługo strona główna forum będzie miała kilka metrów przewijania suwakiem
no .. wg. mnie to chyba bardzo dobrze ze stronka sie tak rozwija :] :-D

pawelput 

Wysłany: 2004-07-21, 16:51   

Sam mylałem o takim dziale ale wydawało mi się że takie ogłoszenia s? zabronione (pewnie przeczytalem to na innym forum i się pomieszało) :mrgreen: :oops:

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-07-21, 16:54   

Cytat:
w jaki sposób wybrać tę właciw? metodę

s? trzy metody głosowania... ;)

ale my preferujemy ankiety :] włanie... szkoda, że jej nie zrobiłe :/ chyba, że wyedytuję Twojego posta i ankietę dodam - tylko jak j? sformułować?
Cytat:
miło popatrzeć jak się Nasze forum rozwija.

to prawda :)

MoLoS.pl - ekspertyzy

TatRa 

Wysłany: 2004-07-21, 17:41   

jakby co to w pełni popieram i jestem za :res:
a póĽniej nie będę się tego wstydził :P

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-07-21, 17:43   

Cytat:
ale my preferujemy ankiety
- dajcie na luz, mysle ze to tak dobry pomysl, ze ankieta jest zbedna a kto bedzie przeciw nie bedzie bral udzialu ale mysle ze takich nie bedzie.
Jedyny sens zrobienia ankiety to taki zeby Anem sie dowartosciowal, ze tak duzo ludzi jest ZA jego pomyslem ale uwazam Anema za goscia na poziomie i mysle, ze on tez ma o sobie dobre zdanie i ze ankieta jest ani jemu ani w gruncie rzeczy nam niepotrzebna :wink:
Anem :res: za pomysł :!:

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-07-21, 17:47   

no dobra... tak tylko chciałem dla jaj ankietkę pykn?ć... ;)

to teraz - gdzie dać to nowe subforum? ale chyba jedyne rozs?dne miejsce to INNE czyli tu gdzie i kuluary...

przyszła mi do głowy jeszcze jedna myl teraz - można zrobić system licytacji w ciemno :twisted: proponować swoj? cenę kupna w [hide] i największa wygrywa :twisted:

MoLoS.pl - ekspertyzy

Anem 

Wysłany: 2004-07-21, 17:50   

Jeli wyraĽna większoć jest za, to mnie nie jest ankieta potrzebna do szczęcia. Chyba, że Mopek chce w maksymalny sposób wykorzystać możliwoci forum, to bardzo proszę. ;)

Cytat:
uwazam Anema za goscia na poziomie

:D :oops: 8) Dzięki.

[ Dodano: 2004-07-21, 18:55 ]
Cytat:
przyszła mi do głowy jeszcze jedna myl teraz - można zrobić system licytacji w ciemno proponować swoj? cenę kupna w [hide] i największa wygrywa

Tylko wtedy nie byłoby możliwoci podbicia ceny i nawet gdyby kto był skłonny dać więcej niż pierwotnie zalicytował, to nie byłoby takiej możliwoci. Ja mylę, że normalna licytacja chyba byłaby lepsza.

Cytat:
to teraz - gdzie dać to nowe subforum? ale chyba jedyne rozs?dne miejsce to INNE czyli tu gdzie i kuluary...

No tak chyba będzie najlepiej.

TatRa 

Wysłany: 2004-07-21, 18:10   

a nie można opracować jakiej nakładki żeby działało to tak jak na Allegro. Djesz jak? cenę dużo większ? niż aktualna ale widoczna jest tylko o pare groszy, złoty większa od poprzxedniej oferty itd co ja wam tłumaczę wiecie dobrze jak to działa...

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-07-21, 19:11   

heh, taka nakładka to sporo pracy, więc to może być pomysł na przyszłoć, bo zrobienie czego takiego to bardzo dużo roboty.

P.S. Pamiętam jak dyskutowalimy o tym jak nazwać dział o rolinkach :] .

Anem 

Wysłany: 2004-07-21, 19:26   

Ale mylę, że na pocz?tek nakładka nie będzie potrzebna. Niech to po prostu będzie dział w którym rozmowa będzie wygl?dała normalnie: Ja chce sprzedać ty chcesz kupić i już. Jak dajesz mniej niż ja oczekuję to czekam może kto da więcej. Jeli się zgadzam na cenę to deal i koniec sprawy.

Odpowiedz do tematu