PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Księga skarg i zażaleń
Autor Wiadomość
mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2013-01-21, 22:43   

JarekMatusiak napisał/a:
Ponawiam prośbę do Administratorów o przeczytanie mojej prośby z 2013-01-18, 22:45 związanej z usunięciem postu MirosławaN

w kwestii formalnej: wpis z 2013-01-18, 22:45 nie zawiera prośby o usunięcie postu

ale to na marginesie ponieważ w imieniu administracji informuję wnioskodawcę o negatywnym rozpatrzeniu jego prośby.

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-22, 00:41   

mopek, ok. - pomyliłem się bo na post z 22:45 nikt mi dotąd nie odpowiedział - a był pierwszym. Chodziło oczywiście o post z 17:15>
Panowie nie chcę się z Panami sprzeczać i rozumie że jesteście administratorami, tworzyliście to forum - możecie zignorować każdą prośbę itd. ale administrator kronom napisał też Regulamin forum: http://forum.przyroda.org...orum-vt9976.htm - gdzie w 8. punkcie znajduje się zapis : "Teksty ... oszczercze, nienawistne, .... będą z forum usuwane." - więc to o co prosiłem to jedynie konsekwencja we własnym działaniu podobnie jak prośba o nie usuwanie postów w celu sterowania przebiegiem dyskusji w wątkach wg. własnego prywatnego uznania - co wynika z tego iż na wszystkich znanych mi forach administratorzy zachowywali bezstronność.
Zrozumiałem jednak że panowie sami nakreślacie reguły forum i nie potrzebnie się panom przypominałem o ustalonych przez panów "regułach" nawiązując próbę dyskusji.
Pomimo to pozdrawiam

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2013-01-22, 00:59   

JarekMatusiak napisał/a:
oszczercze, nienawistne

jeśli uważasz, że inny użytkownik Cię znieważył, obraził, pomówił czy w jakikolwiek inny sposób naruszył Twoje dobra osobiste możesz go w każdej chwili pozwać. Tymczasem Twoje wyimaginowanie postrzeganie "tekstów ... oszczerczych, nienawistnych" nie ma dla administracji najmniejszego znaczenia. Temat uważam za zakończony

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-22, 02:53   

:-) Panowie to że ktoś napisał oszczerstwo - bo się mu tak chciało - nie motywuje mnie do tego by tracić energię na inwestowanie jej w takim stopniu jaki panowie uważacie - czyli do panów "pozwu".
Dla mnie jest to dość jednak błaha sprawa a dotyczy jak pisałem prostych konsekwencji i podstawowego poczucia porządku wynikającego z panów regulaminu - ale to panów, regulamin, porządek i panów problem - nie zamierzam się w go więcej mieszać.
Pozdrawiam

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2013-01-22, 11:34   

JarekMatusiak napisał/a:
nie zamierzam się w go więcej mieszać

co by to nie miało znaczyć cieszę się, że mamy to już za sobą.

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-22, 12:00   

Panowie Administratorzy znaczy to tyle ile może w prostym jednoznacznym znaczeniu.

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-22, 12:10   

Panowie Administratorzy - co to jest flodding - bo twierdząc coś takiego zamknęliście wątek ankiety i przy czym nie sprawdziliście ustawionych opcji, lub poprostu nieznanie działania Forum które prowadzicie i w efekcie również możliwość głosowania w ankiecie - co zdaje się panów zaskoczyło?
Jak by mogli się panowie zdobyć na rozsądne wyjaśnienie - to będę wdzięczny
Pozdrawiam
Poza tym warto nadążać za trendami internetu jeśli już panowie jesteście w nim aktywni - dużo się zmieniło w ciągu ostatnich 10lat - ewentualnie oddać pałeczkę młodszym - mniej rozgoryczonym do życia i zawiedzionym.

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2013-01-22, 12:43   

JarekMatusiak napisał/a:
co to jest flodding

mógłbyś nadążyć za trendami internetu i sobie sprawdzić np w wikipedii :]

JarekMatusiak napisał/a:
rozsądne wyjaśnienie

rozsądnie już wszystko zostało wyjaśnione - wróć, przeczytaj, zrozum

JarekMatusiak napisał/a:
mniej rozgoryczonym do życia i zawiedzionym

i kto to mówi :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :res:

zamiast zamykać kolejny temat prościej będzie wysłać Cię na chwilowy odpoczynek. Będziesz miał czas na przemyślenia i ochłonięcie od tej trudnej wojny przeciwko całemu złu tego świata. Do zobaczenia po feriach zimowych

Justyna K 

Wysłany: 2017-03-25, 16:26   

Czy projekt pod tytułem "forum i serwis Przyroda" został już definitywnie zakończony, czy jeszcze jest w planach jego naprawa? Forum ma trochę niedziałających elementów, a serwis przyroda.org jest, jak widzę, zupełnie nieczynny.

Odpowiedz do tematu