PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Księga skarg i zażaleń
Autor Wiadomość
krzysztof1 

Wysłany: 2011-07-18, 05:33   

Dodam jeszcze ze ludzie ci mnie nie interesuja a czepiaja sie notorycznie!

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2011-07-18, 06:23   

krzysztof1, każdy ma dostępną funkcję ignorowania danego użytkownika (ikonka nad postem) .
Jednakże wymienione przez Ciebie osoby są właśnie powołane do tego by czytać wszystko i wszystkich.
Co do czepialstwa, to wg mojej oceny jest ono całkowicie zasadne :!:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

krzysztof1 

Wysłany: 2011-07-18, 11:53   

krotom napisał/a:
wymienione przez Ciebie osoby są właśnie powołane do tego by czytać wszystko i wszystkich.

i :/ bata na nich niet

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2011-07-18, 12:03   

po dobroci jeno... po dobroci :mrgreen:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

krzysztof1 

Wysłany: 2011-07-29, 00:27   

krotom napisał/a:
po dobroci jeno... po dobroci :mrgreen:

nie widze sensu tej wypowiedzi czlonka organizacji-wzajemnej adoracji :mrgreen:

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-18, 22:45   

Na stronie: http://forum.przyroda.org...sto-vt15099.htm - utworzonej przez osoby których adresy mailowe zostały usunięte z listy MŚTO w celu obnażenia poczynań administratora listy dyskusyjnej M-ŚTO - otrzymałem dwa upomnienia za dwa wpisy.
W związku z czym ostatni który rzeczywiście mógł być rażący poprosiłem o usunięcie i skasowanie ostrzeżenia zgodnie z uwagą administratora "krotom".
W efekcie zostały jednak zachowane moje oba ostrzeżenia a moje wpisy zostały skasowane przez osobę która nie raczyła się przedstawić.
W związku z czym proszę o:
1) przedstawienie się administratora "krotom" - poprostu jestem ciekawy - czy jest to znajomy osoby która przyczyniła się do usunięcia mojego adresu z listy dystrybucyjnej M-ŚTO i czy mogła w związku z tym kierować się prywatnymi przesłankami w administrowaniu forum? Chciał bym wiedzieć z kim rozmawiam i czy warto - myślę że dość ludzka ciekawość?
2) przywrócenie mojego pierwszego wpisu - który poprostu przedstawiał sytuację - administrator M-ŚTO nie dał szansy wypowiedzenia się na temat swojej decyzji - a przedstawił ją w sposób pokrętny kasując moje wypowiedzi.
3) proporcionalne usunięcie obu lub jednego ostrzeżenia za moje wpisy - jednego - jeśli wszystkie osoby wypowiadające się na tym forum zostały potraktowane podobnie - w wypadku gdy byłem potraktowany jako jedyny w ten sposób proszę o usunięcie obu ostrzeżeń.

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-19, 17:15   

Zgłosiłem oszczerczy post osoby "MirekN" w ankiecie: http://forum.przyroda.org...ool-vt15098.htm - autor pisze o unikaniu przezemnie odpowiedzi na Facebook - nic takiego nie miało miejsca - jedyną osobą która w związku z tematem zadała pytanie jest inna osoba - pomimo to udzieliłem na nie dwóch odpowiedzi.

Zgodnie z punktem 8. regulaminu forum proszę o więc o usunięcie tego oszczerczego w celu szerzenia nienawiści postu.

BJK 

Wysłany: 2013-01-19, 18:26   

JarekMatusiak napisał/a:
Zgodnie z punktem 8. regulaminu forum proszę o więc o usunięcie tego oszczerczego w celu szerzenia nienawiści postu.

MirekN zwrócił się rzeczowo o wyjaśnienie, gdzie tu widzisz Jarku szerzenie nienawiści :?:
i owszem na Fb spytał się kto inny, ale ja też czytałam Twój wpis i właściwie też czekam na Twoją odpowiedź i tu i tam.
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-19, 19:10   

BJK - proszę nadal o usunięcie postu zgodnie z regulaminem - ponieważ zdanie "a Facebooku, w założonej przez Ciebie grupie "Ptaki" podobnie unikasz konkretnej odpowiedzi." jest kłamstwem - padło jedno pytanie i na nie odpowiedziałem - jeśli powyższa osoba chciała by usłyszeć/przeczytać coś innego - trudno - trafiła na niewłaściwą osobę - nie mam zamiaru poddawać się atmosferze wypowiedzi tej osoby. A jak by nie było kłamie - przy czym intencje są wyraźne i jasne.
Zgodnie z punktem 8. Regulaminu forum: "Nie odpowiadaj na posty obraźliwe i zaczepne – to tylko zachęci trolla. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami." nie nawiążę dyskusji z tą osobą.

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-21, 17:24   

BJK - nazywając kłamstwo MirkekN - "rzeczowym" (choć niezłe bo brzmi przekonywająco - ale na tym właśnie polega kłamstwo/oszczerstwo)- wspomniałeś/łaś o tym że czekasz "tu i tam" na moją odpowiedź - mam pytanie - czy jest to równie "rzeczowe" czy rzeczywiście gdzieś czekasz na odpowiedź - napisz gdzie jeśli rzeczywiście chcesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie?
Jest takie powiedzenie: "do puki nie powiesz o co Ci chodzi - nikt nie domyśli się o co Ci chodzi :-)

BJK 

Wysłany: 2013-01-21, 19:05   

JarekMatusiak napisał/a:
napisz gdzie jeśli rzeczywiście chcesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie?
zgodnie z Twoim życzeniem odpisałam zaznaczając swoją obecność tam :]
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-21, 19:10   

BJK - a możesz dodać link (kopiujesz to co wyświetla się w treści adresu przeglądarki gdy jesteś na stronie i wklejasz w treść wiadomości)?

BJK 

Wysłany: 2013-01-21, 19:12   

JarekMatusiak, żartujesz chyba :lol: jeżeli myślisz, że trzeba mi tłumaczyć jak się wstawia link :hihi: sądziłam, że bardziej ogarniasz swój świat w internecie ;)

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-21, 19:20   

BJK - przeczytaj art 8 i 9 Forum na którym się wypowiadasz - odpowiedziałem na wszystkie pytania do mnie kierowane jeśli nie miały charakteru ujętego w powyższych punktach.
Lub może kiedyś gdzieś rozmawiałaś na temat czegoś co napisałem i wydaje się Ci że mnie o to zapytałaś? Napisz o co pytałaś - podaj w normalny sposób gdzie i jeśli będę miał coś do powiedzenia to odpowiem.
Ostatnio zmieniony przez JarekMatusiak 2013-01-21, 19:42, w całości zmieniany 2 razy  

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-21, 19:32   

Ponawiam prośbę do Administratorów o przeczytanie mojej prośby z 2013-01-18, 22:45 związanej z usunięciem postu MirosławaN z powodu umieszczenia oszczerczego postu w celu szerzenia nienawiści zgodnie z punktem 8. tego forum.

Odpowiedz do tematu