PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Księga skarg i zażaleń
Autor Wiadomość
krzysztof1 

Wysłany: 2008-06-22, 07:32   

Klub 200.......czy przed wpisem kolejnego zaliczonego gatunku nie powinno się zwyczajnie,krótko podzielić obserwacją z ludźmi na forum w odpowiednim temacie :? czy to tak dużo czasu zajmuje :/

claviceps 

Wysłany: 2008-06-22, 11:41   

krzysztof1 napisał/a:
czy przed wpisem kolejnego zaliczonego gatunku nie powinno się zwyczajnie,krótko podzielić obserwacją z ludźmi na forum w odpowiednim temacie :? czy to tak dużo czasu zajmuje :/

Oczywiście tak byłoby najlepiej (moim zdaniem tak nakazuje zwykła przyzwoitość oraz szacunek do innych użytkowników forum), ale nie ma regulaminowych podstaw żeby kogokolwiek do tego zmuszać. Skądinąd wiadomo, iż pewni userzy ;) są bardzo zajęci i nawet napisanie dwóch zdań o obserwowanych gatunkach jest dla nich zbytnim marnotrawieniem czasu :twisted:
Od siebie dodam tylko, że o niektórych obserwacjach nie mogę pisać z powodów formalnych.

Kamil 

Wysłany: 2008-06-22, 17:20   

krzysztof1 napisał/a:
Klub 200.......czy przed wpisem kolejnego zaliczonego gatunku nie powinno się zwyczajnie,krótko podzielić obserwacją z ludźmi na forum w odpowiednim temacie
Ja,gdy mam co ciekawszego, straram się więcej o tym napisać,ale na razie do moich rankingów nic specjalnego nie chce wlecieć ;)

michałkiewicz 

Wysłany: 2008-09-03, 10:31   

green power na SB napisał/a:
a ja po raz wtóry poprę Pełka - ja Was już znam, wiem, że lubicie się godzinami zabawiać na SB, ale naprawdę z pozycji osoby trzeciej to co chwilami wyprawia się na Sb, najdelikatniej mówiąc - nie przystoi :/

green power w temacie Jak dobrze się znamy napisał/a:
zaliczaj! nie pierdziel! :-D

Chciałem delikatnie zwrócić Koledze uwagę, że temat "Jak dobrze się znamy" także jest widoczny dla osób trzecich i każdy może to sobie przeczytać. Osobiście nie mam nic przeciwko takim tekstom, ale bądźmy konsekwentni w swoich poglądach ;)
Pozdrawiam

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2008-09-03, 10:48   

michałkiewicz napisał/a:
Chciałem delikatnie zwrócić Koledze uwagę, że temat "Jak dobrze się znamy" także jest widoczny dla osób trzecich i każdy może to sobie przeczytać. Osobiście nie mam nic przeciwko takim tekstom, ale bądźmy konsekwentni w swoich poglądach
hahah czytam z Was jak z otwartej księgi ;) - owy tekst napisałem bowiem celowo (zwykle na forum tak nie piszę) właśnie w celu sprawdzenia czy ktoś się przyczepi (odnosząc sie do wczorajszych dyskusji). Jak zwykle się nie myliłem! :] poza Tym Kolego szanowy mylisz pojęcia - to nie jest wulgaryzm aż taki jak inne słowo w podobnym brzmieniu (nie przytoczę). Śmiem nawet twierdzić, że nie jest to wulgaryzm! Wydarzenia na SB i tak przebijają go po wielokroć a poza tym SB jest (było) "nieco bardziej" widoczne niż tematy w kuluarach!! ! również pozdrawiam i polecam nie "żalić się" - dużym chłopcom nie przystoi!

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2008-09-03, 11:10   

kultura wypowiedzi na forum w wielu miejscach zostawia wiele do życzenia. Często jednak statystyczny obywatel popatrzy na pierwszą stronę i opakowanie ( w tym przypadku strona główna) zanim zacznie się zagłębiać w treści. Inna sprawa że jestesmy czujni - co dobrze ;) Ale jeśli uznałeś że ten post jest nie odpowiedni należało go zgłosić do moderatora ! w prawym rogu ;) :P Tak wogóle gorsze słowa często padały ;)

Ja tylko nie rozumiem o co takie halo w tej chwili... Kto jest na forum i chce czytać te wynurzenia na SB to ma do tego pełne prawo, a jak ktoś jest spoza a go to ciekawi to niech sie zarejestruje. Nic nie kosztuje a trwa też tylko chwilę ;)

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

michałkiewicz 

Wysłany: 2008-09-03, 11:43   

Jak wchodzę na forum (jakiekolwiek) i chcę się czegoś dowiedzieć to patrzę do konkretnego tematu, a jak chcę się czegoś więcej dowiedzieć o danym userze to czytam jego posty, a nie to co pisze na SB. Wątpię, żeby większość osób trzecich zaglądała w pierwszej kolejności na SB i na podstawie tego stwierdzała czy można tutaj pisać czy nie.
Co do wulgarnych słów to uważam, że o wiele rzadziej się tam pojawiają (są za to zastępowane dużo zabawniejszymi określeniami ;) ) niż w wypowiedziach na forum. Co więcej śmiem twierdzić iż atmosfera tam jest o wiele bardziej przyjazna niż w niektórych wątkach.
Pomimo iż od jakiegoś czasu też zdarza mi się "zabełkotać" to na forum staram pisać konkretnie i na temat.
green power napisał/a:
polecam nie "żalić się" - dużym chłopcom nie przystoi!

W takim razie przekaż to wszystkim, którzy cokolwiek napisali w tym temacie ;) (a były już dużo większe skargi pod adresem innych osób)

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2008-09-03, 11:47   

michałkiewicz, w żadnym wypadku nie uważam byś OTował na forum, więc spokojnie. Atmosfera - tak owszem, ale przyznam szczerze że dopiero jak się pozna pewne struktury forumowe to można w nią wejść. Bo inaczej to takie gadanie o tyłku Maryny przez 24/7 mało co wnosi ;) :P
Oczywiście jak ktoś chce się dowiedzieć konkretów to czyta tematy, co nie podlega dyskusji mimo że forum jest dyskusyjne;)
Jeśli zaś popatrzeć na kulturę wypowiedzi to jest to jedno z najbardziej przyzwoitych jakie znam ;) Don't worry be happy ;) i tyla ;)

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2008-09-03, 21:48   

Pełek na SB napisał/a:
[...]Dziś mnie znajoma odpytała czy to forum przyrodnicze czy dewiantów seksualnych patrząc po SB'ku...
tak nie daje mi spokoju to stwierdzenie :?
Jakoś nie zauważyłem aby SB zmierzało w jednym - "zdrożnym" kierunku :/ , jak już to stosowano chytre w swej przebiegłości różnorakie dwuznaczności, których interpretacja pozostawała jednak w gestii czytającego :roll: .
Do czego zmierzam, CI którzy nie chcieli - dewiacji tam nie dostrzegali, w przeciwieństwie do tych którzy chcieli :roll:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

BJK 

Wysłany: 2008-09-03, 22:00   

krotom napisał/a:
których interpretacja pozostawała jednak w gestii czytającego .
Do czego zmierzam, CI którzy nie chcieli - dewiacji tam nie dostrzegali, w przeciwieństwie do tych którzy chcieli

dokładnie tak Krotomu :!: jak ktoś koniecznie chce, to i w zwykła świeczka jest bezecna :P
ja to określam mianem kosmate myśli :>
a najzwyklejsze przekomarzanie się, owszem tu i ówdzie zawierające dwuznaczności, to raczej nazwałabym lekko zmodyfikowanym flirtem towarzyskim, któren to onegdaj był bardzo popularny i stosowany :cool:
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2008-09-03, 23:48   

krotom napisał/a:
Jakoś nie zauważyłem aby SB zmierzało w jednym - "zdrożnym" kierunku

Pewnie nie zmierza. Co nie zmienia faktu, że przez dopuszczenie do - absolutnie ponad miarę - wypisywania na SB od miesięcy głupkowatych pierdoł (celowe użycie mocnych słów) - sam jesteś tego tam prowodyrem teraz - forum uległa infantylizacji :]

Z pozdrowieniami dla wszystkich dzieci w piaskownicy.
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

banbig 

Wysłany: 2011-01-10, 23:00   

Proszę zlikwidowanie czerwonej kreski pod moim profilem

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2011-01-10, 23:18   

Banbig, moderator w osobie Clavicepsa kilkakrotnie Ci zwracał uwagę byś nie wstawiał samych zdjęć do tematów obserwacyjnych tylko podawał lokalizację ich zrobienia :!: .

Przyznanie Ci ostrzeżenia popieram w całej rozciągłości (ostrzeżenie wygaśnie samo, po dwóch tygodniach)
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2011-01-10, 23:19   

Za darmo jej nie dostałeś przeca.. no to o co chodzi?

Nie tak łatwo dostać czerwoną kreske.. a to dość ładny i chwytliwy towar rzekłbym ;) :mrgreen:

krzysztof1 

Wysłany: 2011-07-17, 20:50   

Prosba do dowodztwa-dalo bysie ;) zeby nie widzieli tego co pisze -clawiceps,tetrado i beajolka i jasne ja tez!-chodzi o ignorowanie-z tej i tamtejstrony :idea: :?

Odpowiedz do tematu