PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakim zwierzęciem chciałbyś/chciałabyś być ?
Autor Wiadomość
Szybszy 

Wysłany: 2005-03-07, 11:40   Jakim zwierzęciem chciałbyś/chciałabyś być ?

Mały test na wyobraĽnie :D Proszę wybrać gatunek i uzasadnić, najlepiej uzasadniony wybór będzie nagrodzony tytułem "Tańcz?cy z (nazwa zwierz?cie)" a wybór najbardziej abstrakcyjnego zwierzęcia (np. owsik albo lepy kret afrykański) będzie nagrodzony tytułem "Fantasta Forum Przyroda" . :8):

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2005-03-07, 11:48   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

[ Dodano: 2005-03-07, 11:48 ]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

Wychuchol 

Wysłany: 2005-03-07, 11:51   

Ja się trochę utożsamiam z zimorodkiem (wybacz, Al !), bo jest kolorowym wyróżniaj?cym się na szarym tle indywidualist?, samotnie przesiaduj?cym w różnych dzikich zakamarkach.
Bardzo lubię tego ptaszka.

PS Nie miać się z mojego wybujałego ego :wink:

Bocian 

Wysłany: 2005-03-07, 12:34   Postrzelony bociek

Bocianem - oby tylko w Afryce nie strzelali.

ccc- strzała.jpg
Plik ściągnięto 10868 raz(y) 34,11 KB

Szybszy 

Wysłany: 2005-03-07, 13:06   

[quote="Kejbii"]
Ukryta Wiadomość:

Ukryta Wiadomość:

:grin:

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-03-07, 15:52   

Wychuchol :!: ... zimorodek :?: :!: :evil: ... no chyba że na zjeĽdzie jakim postawisz mi piwo - będziemy kwita :mrgreen: :]

a seryjnie...

ja utożsamiam sie z Zimorodkiem :twisted: .. i nim tez chciałbym być ... a czemu?
Od pauz :] a więc...

- podobaj? mi sie liczne zimorodkowe samiczki
- nurkowanie w zamarzniętej rzece (za rowerem zamiast za ryb? :P ) mam juz za soba - chrzest bojowy prawdziwego zimorodka :mrgreen: - i mi sie spodobało :]
- wyróżnia się na szarym tle - tak jak pisał Wychuchol :]
- szybko lata - tak jak ja jeżdżę/latam/pływam na Albike'u
- pare scen z życia zimorodka s? jak z obrazka scenami mojego prawdziwego życia (przykłady...)
1 [URL=http:/forum.przyroda.org/viewtopic.php?p=26246#26246]Nie ma dla mnie rzeczy niemozliwych :!: - zasady s? po to by je łamać :P [/URL]
2 Leniuchujemy :-D
3 po Ymprezie :twisted:
4 ja na rowerku w lecie :twisted:
5 rozci?gam sie :] (od tygodnia ale sie rozci?gam :] )
6 wychodze z rzeki (ryba to rower :P )
7 chwila przyjemnoci :twisted:
8 lubie towarzystwo :]

Dodano póĽniej :P
już systko spoko :P :wink:

Kamikazi 

Wysłany: 2005-03-07, 16:24   

Ukryta Wiadomość:

[ Dodano: 2005-03-07, 16:29 ]
:lol:

p@nzio 
Fantasta Forum

Wysłany: 2005-03-07, 17:43   

Cóż... Z jakim zwierzęciem ja się utożsamiem?? Jakim chciałbym być? Chyba nie człowiekiem. Ten gatunek ma najbardziej przer?bane a w dodatku przer?buje innym. Dno. Więc skoro nie człowiek to co? Największ? sympati? dażę chyba sokoła wędrownego. Jest taki piękny, monumentalny, szybki, dostojny, ma wietny wzrok, a w jego niepozornej w porównaniu do orłów sylwetce kryje się ogromy potencjał i moc. Innymi słowy... Zupełne przeciwieństwo mnie :P Więc dlaczego padło na sokoła? Hmmm... Może dlatego, że ja jestem chudy, a sokół smukły? A może poprostu dlatego, że Sokół to moje nazwisko :P !

A jeli pójć w większ? abstrakcję...
Może rozwielitka? Nie... Ta ma głupio. Pływasz sobie spokojnie w stawie a tu cie gich w srar? rajstopę. Jak masz szczęcie to cię chumanitarnie ususz?, a jak nie to na żywca trafiasz do akwarium pełnego wygłodniałych rybek. Brrrrrr. Nie. Zdecydowanie nie rozwielitka. Może pantofelek? Nie... To by się głupio kojarzyło. O! Wiem! AMEBA! Nie ma chyba nic fajniejszego niż posiadanie nibynużki i przepełzania sobie z k?ta w k?t pod bacznym okiem posiadacza mikroskopu! Ameba jest cool! :D :wink:

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-03-07, 17:47   

Szybszy napisał/a:
Proszę wybrać gatunek i uzasadnić, najlepiej uzasadniony wybór będzie nagrodzony tytułem "Tańcz?cy z (nazwa zwierz?cie)"
i zostanie taki tytuł wpisany między Nicka a Awatara :> :?:

Szybszy 

Wysłany: 2005-03-07, 19:10   

W moim prywatnym rankingu Alcedo jest "Tańcz?cy z Zimorodkami", a Panzio jest zdecydowanym "Fantast? Forum".

Ale poczekajmy, rozwijać skrzydła (czy to nie ssakizm ? :roll: ) forumowicze!

Kiedrzu 
Słuchacz

Wysłany: 2005-03-07, 20:22   

Tak więc, chciałbym być ptakiem Turakiem.Piękny, kolorowy, czyż nie można go pochwalać.Gdybym był nim, wrecie moje marzenia latania by się spełniły, fajnie było by tak latać w lasach deszczowych Afryki.Gdzie sięgne dziobem, tam pokarm, owoce itp.Dodam, iż jest to wręcz ptak wytwarzaj?cy farbę.Chodzi tu o turakocyne, która powodu przy spotkaniu z wod?, cieknie i woda staje się kolorowa, więc wrazie czego jeli bym był turakiem, miałbym malarskie zajęcia :P .
Jeli się czym podnieci, przestraszy, zadziwi to mu stanie.........czub :P
Tak? mieć fryzurkę..... :wink:
I włanie dlatego chciałbym być turakiem.

emzar 
lasowy

Wysłany: 2005-03-08, 14:04   

Zdecydowanie smokiem.
Zawsze pasjonowaly mnie te zwierzeta i chyba najwiekszy szok w dziecinstwie przezylem gdy ktos mi powiedzial ze smoki nie istnieja :/

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2005-03-08, 14:06   

Cytat:
najwiekszy szok w dziecinstwie przezylem gdy ktos mi powiedzial ze smoki nie istnieja

jak to nie? a smok z Komodo? :twisted:

MoLoS.pl - ekspertyzy

emzar 
lasowy

Wysłany: 2005-03-08, 14:21   

to ma byc smok, to jakies dziadowstwo jest, atrofia kompletna,. A gdzie ogien buchajacy z pyska... :roll:

Namor 

Wysłany: 2005-03-08, 20:33   

emzar,
Cytat:
to ma byc smok, to jakies dziadowstwo jest, atrofia kompletna,. A gdzie ogien buchajacy z pyska...

Zajmij się inżynieri? genetyczn?, mylę, że dałoby się co z tym zrobić :wink:

a tańcz?cy ze smokami, to nieĽle brzmi

Odpowiedz do tematu