PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mopek
2010-10-29, 15:38
Dzień bez ShoutBox
Autor Wiadomość
Eryk 
Pupil Czarnuszki

Wysłany: 2008-08-08, 15:26   Dzień bez ShoutBox

Mam pomysł zróbmy Akcje "Stop SB", polega na tym że np.10 sierpnia 2008r. jest kompletny zakaz pisania na ShoutBox...! :]
Prosze o opinie co na ten temat wszyscy myślą i wybrania jakiejś daty która by pasowała...? :-D
Pozdrawiam :oki:

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2008-08-08, 15:39   

Typowy post, by nabić sobie posta :bicz:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

Eryk 
Pupil Czarnuszki

Wysłany: 2008-08-08, 15:45   

Kejbii napisał/a:

Nie nabijam sobie postów :haha: ,jak widzę wojnę pomiędzy Czarnuszką vs. Krotomem to tylko myślę ile wytrzyma te SB.. :P

michałkiewicz 

Wysłany: 2008-08-08, 15:46   

A po co?? Czemu to ma służyć??
Nikt nikomu przecież nie każe ani nie zabrania tam pisać. Sam też czasem "bełkotam" (Ty również :> ) i uważam, że jest to pewnego rodzaju odskocznia od codzienności, gdzie każdy pisze właściwie to co mu ślina na język przyniesie i przez to powstają z tego przekomiczne dyskusje i wywody. Bywają dni kiedy bełkot odbywa na okrągło, a czasem SB jest pusty i to nawet dłużej niż 1 dzień ;) - zależy to od pomysłowości, humoru i ochoty do pisania forumowiczów.
Kejbii napisał/a:

Zgadzam się, lepiej skupmy się na poważniejszych tematach .
Ostatnio zmieniony przez michałkiewicz 2008-08-08, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2008-08-08, 15:51   

Eryk napisał/a:
Nie nabijam sobie postów

Nie Tobie to oceniać :]

Eryk napisał/a:
jak widzę wojnę pomiędzy Czarnuszką vs. Krotomem to tylko myślę ile wytrzyma te SB..

To przedszkole wytrzyma niestety wszystko, a końca tym infantylizmom nie widać.. :evil:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

sabotek 

Wysłany: 2008-08-08, 16:39   

Kejbii napisał/a:
Nie Tobie to oceniać :]

Mysle, ze Pulsatek nie bedzie mial nic przeciwko, jak go tu zacytuje... po co sie powtarzac...

pulsatilla1214 napisał/a:
O KB-Kejbii, któryś jest olbrzymi i wielki rozlewiskiem!
O KB daleki dla wzroku!
Chwała Tobie KB! :res:
Przybyłem, aby oglądać bogów, którzy są w Tobie. Otwórzcie twarze swoje, ukryjcie chusty swoje, nie odpędzajcie mnie. :poklon:
Nikt nie ma większej niżeli Ty mocy nad postami, które są tam, aby przerażać doniosłością zgiełku. :czytaj:
Jest tam bóg, KB imię jego; on to strzeże, aby nikt tamtędy nie poszedł w zbłądzeniu :uklon:

Niechaj nie zostanę zapędzony na pieniek rzeźniczy boga, niechaj nie unicestwi się to, co oni miłują we mnie :bicz: :-P

[ Komentarz dodany przez: krotom: 2008-03-13, 00:36 ]
:lol: :res: :oki: :haha:

Eryczku bez obrazy, ale temat jest bez sensu... o ile SB przemija, a z nim wszystkie pierdo*y, o tyle bezsensowne posty zostaja... poza tym temat odnosnie SB juz istnieje

Wiktoria 
Zapalony podróżnik

lto

Wysłany: 2008-08-08, 17:26   

michałkiewicz napisał/a:
Bywają dni kiedy bełkot odbywa na okrągło, a czasem SB jest pusty i to nawet dłużej niż 1 dzień

To jest prawda i dlatego także uważam temat za bezsensowny...

[ Komentarz dodany przez: claviceps: 2008-08-08, 17:36 ]
Widzę że generalnie zgodność panuje co do (bez-)celowości istnienia tego tematu :oki:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi