PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bóg
Autor Wiadomość
Srokacz

Wysłany: 2004-03-30, 20:06   Bóg

Kessy mnie ochrzani jak napisze drugiego posta pod rz?d w temacie Muzyka, ale chciałem tylko powiedzieć o Bogu, że jest on potrzebny i ja w niego wierzę, ale mam własn? koncepcję, oraz zgadzam się z niektórymi istniej?cymi.Pozatym tamten temat był o Muzyce, a przy okazjii poruszylimy temat Boga, więc myle że można założyć nowy temat o Bogu.

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2004-03-30, 20:59   

Kessy nie opieprzy, bo genialny Mopek wpakowal sprytny skrypcik laczacy posty pisane jeden pod drugim. Dziekuj jemu.

Gratulacje kolejnej szybkiej zmiany pogladow zyciowych. Potrafisz sie przystosowywac, przezyjesz w tej dzungli zwanej zyciem :>

[i] Winer [i]

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-03-30, 21:23   

Srokaczu, a możemy poznać twoja koncepcję??

Srokacz

Wysłany: 2004-03-30, 22:23   

Poprostu wierze w Boga, że on jest i jest stwórc? wszystkiego, ten Bóg mi się kojarzy z lasem, ogrodem, ł?kami, takie co to ja rozumiem, wszystko ma sens.

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-03-30, 22:55   

Srokacz - FAJNY AWATAR!
Strasznie lubię indian, a w tajemnicy Ci powiem, że jednego mam zawsze przy sobie, już od kilku lat :wink:

Srokacz

Wysłany: 2004-03-30, 23:19   

Mnie ostatnio tak wzięło.Najpierew Country, a zaraz póĽniej sobie pomylałem o kulturze Inidan.Podoba mi się jedno i drugie.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-03-31, 07:07   

Sroki... jako że jeste niobliczalny to publicznie CI odradzam własnoręcznego zdobywania skalpów :D
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Srokacz

Wysłany: 2004-04-02, 21:49   

KESSY
Kessy nie opieprzy, bo genialny Mopek wpakowal sprytny skrypcik laczacy posty pisane jeden pod drugim. Dziekuj jemu.

Gratulacje kolejnej szybkiej zmiany pogladow zyciowych. Potrafisz sie przystosowywac, przezyjesz w tej dzungli zwanej zyciem :>
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Myle że nie tylko w tym powinienem się zmienić, musze dodać że kiedy te kilka lat temu co mi zaszwankowało w głowie, to zachowywałem się czasami jakbym tylko ja istniał, a inni nie, no bo uważam że nie należy się raczej w niczym przechwalać tak ja ja się przechwalałem czasami tutaj na forum że niby co to ja nie jestem, aczkolwiek zależy kiedy bo wiadomo : brutalne gry komputerowe nie uważam żeby były warte zainteresowań, więc mogłem co napisać, zreszt? to niebyło przechwalanie w tym miejscu, tylko zwrócenie uwagi na problem.Pisałem jednak czasami głupoty typu :
- w temacie Ochrona pójdĽki w gminie Boguchwała
CBiOA realiz. program taki i taki ciężar walki spoczywa na przewdonicz?cym CBA czyl mnie
albo
Uważam się za człowieka wysoko wyspecjalizowanego czy co takiego(w innym temacie)

Myle że takie stwierdzenia s? godne pożałowania i przynosz? każdemu czytaj?cemu myli typu : z tym człowiekiem nie warto rozmawiać :mrgreen:

dobrze że mi się troche przejania w głowie po tych nieciekawych przejciach w sferze mojego umsłu

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2004-04-02, 23:00   

a co tym razem masz w avatarze? bo u mnie kiepski monitor... (przy zagadkach mam niezły problem :/ )

Srokacz

Wysłany: 2004-04-02, 23:03   

W avatarze mam sowe, miałem j? na dysku kilka lat, ci?gn?łem z zagranicznej strony o sowach.

Winer 
moderator

Wysłany: 2004-04-03, 22:25   

Cytat:
W avatarze mam sowe
- oj Sroki, a tak mi się podobał indianin :cry:

Cezaryk 

Wysłany: 2004-04-05, 21:31   

Co do wiary,to"demony tez wierza i drza!"nie wystarczy myslec sobie ze ktos tam sobie jest(Bog)i cos tam sobie robi nie wiadomo co.Bog dal jasne wskazoki w BIBLI co robic.Problem jest w tym ze ludzie nie znaja Sloa Bozego i jego mocy.Bog jest konkretna Osoba i zrobil dla nas konkretna rzecz:DAL SWOJEGO SYNA JEZUSA!aby kazdy kto w Niego uwierzy mial zywot wieczny.Okazal nam Milosc choc na nia nie zasluzylismy.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-04-06, 06:08   

Cezaryk... przyznaj sie, zastanawiałe sie kiedy czy Bóg na pewno jest mężczyzn? :?:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-04-06, 13:23   

Cytat:
Cezaryk... przyznaj sie, zastanawiałe sie kiedy czy Bóg na pewno jest mężczyzn?
Mpżna to wywnioskować, skoro miał syna, którego urodziła Maryja, to czy sam może być kobiet???

Srokacz

Wysłany: 2004-04-06, 18:30   

wskazówki ????

No a przecież s? różne religie, to nie rozs?dne patrzeć tak tylko przez pryzmat jednej, nie każdy wierzy w Pana Jezusa.Nie ma podstaw żebym miał w to wierzyć.W Boga wierze, oczywicie trzeba jeszcze t? wiare pogłębiać, ale nigdy nie uwierze w nasz Polski Kociół.To zabardzo owiane bólem i cierpieniem, ale nie musze w to wierzyć, bo to by było dopiero nie fair robić z człowieka pionka, a niby sk?d człowiek ma to wszystko wiedzieć, to zbyt głupie tak sobie wzi?ć to do serca co mówi? w kociele, lepiej kierować się obserwacj? wszechwiata i samu sobie znaleĽć drogę.

Odpowiedz do tematu