PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2008-03-05, 07:27
Wycieczka na ptaszenie - Warszawa lub okolice
Autor Wiadomość
Szybszy 

Wysłany: 2003-11-19, 14:40   Wycieczka na ptaszenie - Warszawa lub okolice

Nie wiedziałem na jakim podforum o to spytać więc spytam tutaj? Czy ma kto ochotę wybrać się w sobotę pod Warszawę z mniej (sporo mniej) dowiadczonym koleg? poobserwować ptaki np. w Pomiechówku (mówił mi o tym Dominik) lub nawet dalej? :wink:

Zapewniam transport i suty obiad na zakończenie wyazdu 8)

ochota 

Wysłany: 2013-02-22, 12:28   Umówmy się na ptaki!

Nie znalazłem nic podobnego na forum, pozwolę sobie zapoczątkować taki wątek.

W niedzielę rano chciałem się wybrać z Warszawy (Ochoty) samochodem nad Zalew Zegrzyński. Jeżeli ktoś jest chętny to bardzo proszę o znak-sygnał.
Ukłony.

Grazyna248 

Wysłany: 2013-02-27, 09:55   Re: Umówmy się na ptaki!

ochota napisał/a:
Nie znalazłem nic podobnego na forum, pozwolę sobie zapoczątkować taki wątek.

W niedzielę rano chciałem się wybrać z Warszawy (Ochoty) samochodem nad Zalew Zegrzyński. Jeżeli ktoś jest chętny to bardzo proszę o znak-sygnał.
Ukłony.

Dopiero teraz znalazłam Twój wpis. Mam pytanie jak udała się wyprawa i czy planujesz
teraz następną. Może mogłabym się zabrać.
Początkująca

ochota 

Wysłany: 2013-03-07, 18:32   Re: Umówmy się na ptaki!

Grazyna248 napisał/a:

Dopiero teraz znalazłam Twój wpis. Mam pytanie jak udała się wyprawa i czy planujesz
teraz następną. Może mogłabym się zabrać.
Początkująca

Przepraszam, że odpisuje z tak katastrofalnym opóźnieniem!
Wyprawa udała się średnio - w sumie nie widzieliśmy nic ciekawego - na Zalewie było trochę gągołów i nurogęsi, a przed tamą w Dębem, stado ok. 50 jemiołuszek. Później na kolektorze Czajka - tradycyjne krzyżówki i śmieszki. Nie było tym razem ogorzałek koczujących w tamtej okolicy. Na suchym drzewie naprzeciwko kolektora przysiadł na moment bielik.
Jestem poza domem, ale jak będę planował następną wycieczkę to na pewno dam Ci znać.

lukasz0207 

Wysłany: 2013-03-08, 15:11   

Ja też chętne się z kimś gdzieś wybiorę na wiosenne obserwacje. A może by tak w kilka osób się zebrać i pojechać za jakiś czas do Ujścia Warty na ptaszenie, zawsze w kilka osób będzie taniej bo samemu tam jechać to trochę na paliwo by się wydało :/

JAREK1900 

otop

Wysłany: 2013-03-08, 15:54   

lukasz0207 napisał/a:
A może by tak w kilka osób się zebrać i pojechać za jakiś czas do Ujścia Warty na ptaszenie, zawsze w kilka osób będzie taniej bo samemu tam jechać to trochę na paliwo by się wydało

Ja nie dysponuję samochodem, ale chętnie się zabiorę i dorzucę na paliwko :) Obecnie ciężko z wolnym czasem, więc u mnie w grę wchodzi tylko wyjazd 1 dniowy.
W niedzielę mimo, że pogoda nie zapowiada się rewelacyjnie zapewne będę się wybierał na ptaszenie, może ktoś jeszcze jest chętny :) ?
Planowałem się wybrać w okolice ujścia Wkry do Narwi , ale chętnie wybiorę się też w inne miejsce.

ochota 

Wysłany: 2013-03-18, 16:12   

Cześć,
Prawdopodobnie w piątek z samego rana wybieramy się (3 panów) z Warszawy do Słońska, w ujście Warty. Mamy 1 miejsce w samochodzie. Powrót przewidujemy w niedzielę wczesnym popołudniem.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

lukasz0207 

Wysłany: 2013-03-18, 21:22   

Akurat w piątek mam ważną sprawę do załatwienia :cry: Szkoda :sad:

ochota 

Wysłany: 2013-03-21, 11:59   

Wycieczkę w Ujście odwołuję - część grupy się rozchorowała. Jeśli ktoś ma ochotę to w niedzielę wybrałbym się samochodem w dolinę Słudwi i Przysowy.

Odpowiedz do tematu