PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam towarzysza do wspólnych wypadów
Autor Wiadomość
katia 

Wysłany: 2015-01-28, 13:17   

Okolice Bielsko, Cieszyn, Ustroń, Wisła. Ptaki i ogólnie obserwacja zwierząt - towarzysz poszukiwany!!

barttek 

Wysłany: 2015-01-28, 16:33   

katia napisał/a:
Okolice Bielsko, Cieszyn, Ustroń, Wisła. Ptaki i ogólnie obserwacja zwierząt - towarzysz poszukiwany!!
Do Bielska mam najbliżej, a co Ty na Beskid Mały, Żywiecki? : )

katia 

Wysłany: 2015-02-02, 12:18   

Pewnie, czemu nie, zwłaszcza jak znasz jakieś fajne miejsca. Ja początkująca jestem :mrgreen:

pelikan 

Wysłany: 2016-01-26, 16:41   

Cześć! Odnawiam wątek, od niedawna interesują mnie ptaki, od razu się przyznaję, że moja wiedza jest w tej dziedzinie jeszcze bardzo ograniczona, o ptakach wiem w zasadzie tyle, że fruwają i maja pióra. Niemniej, zakładam, że każdy był kiedyś na tym etapie, i na naukę nigdy nie jest za późno:) Więc poszperałam trochę w internecie, znalazłam kilka ciekawych miejsc, nabyłam obiektyw, bidny- ale na początek wystarczy, no i jest motywacja, jest plan, jeszcze tylko brakuje towarzystwa:( Interesuje mnie na razie Kraków i okolice, kto zainteresowany - czekam niecierpliwie na kontakt. Aga

Justyna K 

Wysłany: 2016-01-26, 17:05   

pelikan, witaj :) A może na początek wycieczki w ramach Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego? Tutaj masz rozpiskę: http://mto-kr.pl/images/a...wyc_2015-16.jpg
Możesz się też zapisać na listę mailingową (region_m@googlegroups.com, http://mto-kr.pl/index.ph...-z-regionu.html ), czasami tam są również zapowiadane wycieczki w teren.

pelikan 

Wysłany: 2016-01-26, 19:15   

Justyna K, pięknie dziękuję Ci za informację, chętnie skorzystam, mam nadzieję, że nie będę tam jedynym żółtodziobem:)

barttek 

Wysłany: 2016-02-15, 14:15   

pelikan napisał/a:
Justyna K, pięknie dziękuję Ci za informację, chętnie skorzystam, mam nadzieję, że nie będę tam jedynym żółtodziobem:)

Zapytanie nadal aktualne? : )

pelikan 

Wysłany: 2016-02-15, 18:30   

barttek, Aktualne, jak najbardziej:) na razie nie wybrałam się na wycieczkę z MTO, bo zachorzałam dość konkretnie, więc towarzystwa nadal szukam. W następny weekend raczej jadę na narty, ale może za 2 tyg? Chyba że po drodze coś się zmieni, a jak z Twoją dostępnością? Jakie dni/godziny? Daj maila, tak będzie łatwiej się dogadać. Agnieszka

Odpowiedz do tematu