PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ujście Wisły
Autor Wiadomość
Siorbek 

Wysłany: 2008-08-19, 00:47   

hmm wybieram się w końcówce sierpnia w UW, troszkę się obawiam, bo nigdy nie byłam i zupełny laik ze mnie...a tu sami znawcy! Ale kiedyś musi być ten pierwszy krok prawda? Lepiej późno, niż wcale, mam nadzieję, że towarzystwo mi pomoże! Mogę liczyć na wsparcie? :) Liczę na wspominaną tu wiele razy przyjazną atmosferę i ogrom zdobytej wiedzy :grin:

mateo76 
MSC

kuling

Wysłany: 2008-08-19, 10:30   

Siorbek napisał/a:
mam nadzieję, że towarzystwo mi pomoże!

Pomoże, pomoże... zależy w czym! :-D

PinkCorax 

Wysłany: 2008-08-19, 12:36   

Siorbek, koniecznie przedstaw się w Kuluarach ;) tak byśmy mogli się czegoś o Tobie dowiedzieć
http://forum.przyroda.org...orum-vt2148.htm
ps. może na UW sie spotkamy? kto wie? :)
pozdrawiam!

trochiloides 

Wysłany: 2008-08-19, 22:13   

Siorbek napisał/a:
hmm wybieram się w końcówce sierpnia w UW, troszkę się obawiam, bo nigdy nie byłam i zupełny laik ze mnie...a tu sami znawcy! Ale kiedyś musi być ten pierwszy krok prawda? Lepiej późno, niż wcale, mam nadzieję, że towarzystwo mi pomoże! Mogę liczyć na wsparcie? :) Liczę na wspominaną tu wiele razy przyjazną atmosferę i ogrom zdobytej wiedzy :grin:

Siorbek!
I tak jestes w dobrej sytuacji, bo masz ogólny pogląd na sytuację. W erze nieinternetowej i niekomórkowej załogant jechał "na Kuling" z wypiekami na twarzy, (a wracał z wypiekami na psychice;) bo nie spał po nocach dumając co go czeka...
Co do znawców - staniesz się nim po 3 dniach dziczenia, hehehe
Co do pierwszego kroku - zapamietaj go - bo jak masz talent pisarski to wykorzystamy Cie w raportowej rubryce "Mój pierwszy raz"
Co do atmosfery - bedziesz ją także budować, więc spoko.
Powodzenia
Cezar

Siorbek 

Wysłany: 2008-08-19, 23:15   

PinkCorax napisał/a:
Siorbek, koniecznie przedstaw się w Kuluarach ;) tak byśmy mogli się czegoś o Tobie dowiedzieć
zostałam namówiona:)

Trochiloides, dzięki! Wypieki nadal mam i będę mieć, ale czuję że będzie super:) Jak trafię... :]

casia_hzw 

Wysłany: 2008-08-19, 23:22   

Skądś to znam:) Siorbek, też miałam takie obawy, ale nie potrzebnie- przeżyłam Lisewo i szcześliwie powróciłam. Na tych obozach już nie jeden zielony pewnie bywał:) Działaj!

ACHIL 

Wysłany: 2008-08-19, 23:29   we wrześniu ja podziczę

we wrześniu, jeszcze nie wiem pierwszy czy drugi tydzień ja będę kierowniczył. zobaczymy jaka ta załoga będzie, ale jakby co to poduczymy .... spox.

Numenius 
D.Kilon

Wysłany: 2008-08-22, 21:00   

Cytat:
Trochiloides, dzięki! Wypieki nadal mam i będę mieć, ale czuję że będzie super:) Jak trafię...
_____

trafi tam sie nawet po ciemku, tudziez z zawiązanymi oczami ;) a na miejscu tyle wrażen, że ho ho :) .

Powróciłem , po długich wojażach -do drugiego domu ( o dziwo jeszcze nie jestem wymeldowany :-D ). Liczba ptaków w "Wackach" mementami była satysfakcjonująca, ale jeśli chodzi o obserwacje to czuje pewien niedosyt :] . Poznałem wielu sympatycznych ludzi, w tym Jakhat z Nigerii i Sylvie z Włoch . Momentami bywało bardzo wesoło- łacina w wykonaniu Sylvii powalała na kolana ( musikapa (ć) :res: , i puniaks ), ale bywały także chwile mniej radosne ( łodzie, jachty i skutery eh). Były także sceny grozy- 2 metrowe fale, a silnik w pontonie tradycyjnie zawodzi :twisted: .
i na koniec- widok latającyh młodych czubatek z rodzicami- bezcenne ;)

lagopus 

Wysłany: 2008-08-22, 21:17   

Numenius napisał/a:
musikapa (ć)

:res: :res: :res: :res: :res: :res: :res:

Numenius napisał/a:
to czuje pewien niedosyt :]

szczególnie sieweczki morskiej ;)

też wróciłem, też byłem po raz pierwszy i nie żałuję :-D
było świetnie, i ptasio (rybitwy czarne leciały czasami na potęgę, a to podobno nie wszystko) a także towarzysko :) nie ma się czego bać, najwyżej głośnego chrapania i jakiś latających bąków ;) :-D

PinkCorax 

Wysłany: 2008-08-23, 14:34   

Numenius napisał/a:
musikapa

heheh i oczywiście
Sylvia: cinius!!!cinius family attacked me!!

My:jaki cinius??

Sylvia:Cinius olor!!! :-D

hoho a ja się nawet paru zdań po włosku nauczyłam :razz:

Michu 

kuling

Wysłany: 2008-08-23, 16:43   Re: we wrześniu ja podziczę

ACHIL napisał/a:
we wrześniu, jeszcze nie wiem pierwszy czy drugi tydzień ja będę kierowniczył. zobaczymy

To wygląda na to, że pierwszy tydzień będziesz kierowniczył a ja Cię zmieniam. :)
Pozdr

szymbz 

kuling

Wysłany: 2008-08-23, 19:27   

Wolałbym Achillesa właśnie na drugi tydzień września w UW :)
Pozdrawiam
Szymon

ACHIL 

Wysłany: 2008-08-28, 21:59   POTRZEBNA ZAŁOGA

dwóch takich sobie kierowników (no jeden nominatywny i jeden aspirujący;) szuka twardej sprawdzonej lub przynajmniej chcącej się wykazać załogi. termin 03-16.09.
kto zna Achila i Maniaka ten wie czego sie spodziewać,
kto nie to ...trudno, przeżyje albo .......go spławimy Wisłą, ewentualnie będziemy pozyskiwać węgorze;-) potrzebne po 3 osoby na 2 tygodnie. wrzesień nad morzem, może być sielanka i plaża a może być.... piekło Dantego, zależy jak Bałtyk i Zły pozwolą, czekamy na zgłoszenia na priv lub lepiej gg/sms, no i będzie na pewno WESOŁO;-)

milosz 

Wysłany: 2008-09-04, 01:03   

Baza z dzielną załogą ma się dobrze. Z podziękowaniem za miłą gościnę, i z nutką żalu (bo chętnie posiedziałbym dłużej w TYM miejscu :oki: ) zamieszczam parę fotek

Pozdrawiam

_MIL7777f.jpg
Plik ściągnięto 351 raz(y) 146,24 KB

_MIL8075f.jpg
Plik ściągnięto 352 raz(y) 147 KB

_MIL8190f.jpg
Plik ściągnięto 348 raz(y) 147,17 KB

_MIL8181f.jpg
Plik ściągnięto 343 raz(y) 146,23 KB

_MIL8176f.jpg
Plik ściągnięto 338 raz(y) 148,48 KB

nagor