PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Członkowie
Autor Wiadomość
Olga 
Marine Biologist

Wysłany: 2007-08-05, 22:54   

mam pytanie dotyczące członkowstwa w Kulingu :mrgreen: jakie warunki trzeba spełnić, żeby być pełnoprawnym członkiem Kulinga :?: nie moge doszukac sie tych informacji na nowej stronie :>

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2007-08-06, 06:57   

z pewnością trzeba się pojawić na obozie Kulinga... i nauczyć na pamięć słownika z ich nieoficjalnej strony ;) czy coś jeszcze tego nie wiem :]
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Olga 
Marine Biologist

Wysłany: 2007-08-06, 12:10   

krotom napisał/a:
pewnością trzeba się pojawić na obozie Kulinga...

ten warunek już 3 razy spełniłam ;-)

Hubert 

otop

Wysłany: 2007-08-12, 21:43   

Trza zapłacić składkę, jak to bywa w NGOsach.

Justyna 

Wysłany: 2007-08-13, 17:53   

Hubert napisał/a:
Trza zapłacić składkę, jak to bywa w NGOsach.

nie musisz tego robić jeśli nie chcesz.

Hubert 

otop

Wysłany: 2007-08-14, 00:45   

olenka spytała jak zostać członkiem Kulinga, a jeden z członków Kulinga, kiedy wstępował powiedział mi, że musiał tak zrobić.

szymbz 

kuling

Wysłany: 2007-09-04, 18:22   

Hej,
dopiero zauważyłem pytanie w wątku - i spieszę odpowiedzieć:
żeby zostac członkiem KULINGa to trzeba bardzo chcieć :) Podstawowym warunkiem jest branie udziału w naszych akcjach - stąd najłatwiej złozyć deklarację na obozie. Potem nad kandydaturą debatuje zarząd i jak przyjmujemy - to faktycznie trzeba zapłacić składkę (i wpisowe). Składka wynosi 6 zł/rok i dostaje się za nią Raport (trzeba zapłacić przed końcem roku) oraz zniżki na nasze gadżety (prestiż i pierwszeństwo na obozach tez się liczy!). Wpisowe to 4 zł i dostaje się za to brązowy znaczek. Bardziej kolorowe znaczki są już za free - ale trzeba się zasłużyć :) :)
Pozdrawiam
Szymon

szymbz 

kuling

Wysłany: 2007-10-13, 17:26   

Hej,
wyjąłem taki ładny fragment dyskusji o członkowstwie w KULINGu, stąd idąc za ciosem słów kilka.

Otóż KULING jest wielce elitarnym Stowarzyszeniem - stąd zawsze uważaliśmy, że nie ilość a jakość się liczy :) :) Generalnie rotacja członków jest duża, choć powoli przeważają tacy - co będą z nami do grobowej deski :) KULING budzi skrajne emocje - i dobrze, ale to niesie piętno dla potencjalnych KULINGowców. Kto wie o co chodzi - to wie :)
Za chlubę naszej sekty uważamy też pokaźny odsetek doktorów nieludzkich, jakich się dochowaliśmy - a bedzie ich coraz więcej :)

Wykresik pokazuje ilu tak naprawe nas jest - bo pewnie owiane jest to niewiadomojaką legendą :) , a może nawet zrobimy mapę rozmieszczenia KULINGowej braci.

Pozdrawiam
Szymon

czlonkowie.png
Plik ściągnięto 5951 raz(y) 4,55 KB

Odpowiedz do tematu