FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Mapa GoogleMapa Google
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
Siatki maskujące
Autor Wiadomość
Xzazax 

Wysłany: 2008-01-07, 20:18   Siatki maskujące

Uzywacie siatek maskujących? Jakie byscie polecili?( jakie rozmiary itp) chodzi mi o takie w przyzwoitej cenie.

dazz 

Wysłany: 2008-01-08, 09:26   Re: siatki maskujące

Xzazax napisał/a:
Uzywacie siatek maskujących? Jakie byscie polecili?( jakie rozmiary itp) chodzi mi o takie w przyzwoitej cenie.

Używamy, ale nie powiedziałeś do czego Ty chcesz używać siatki. Do przykrycia się, do budowy czatowni? W jakim terenie chcesz używać, las, piaszczyste łachy?
Generalnie dobrze gdy siatka jest dość gęsta, nieszeleszcząca oraz wykonana z materiału, który nie nasiąka. Kolor w zależności od terenu. Rozmiar w zależności od zastosowania, ogólnie nadmiar nie szkodzi, siatkę można złożyć podwójnie.

Xzazax 

Wysłany: 2008-01-08, 14:49   

Do uzywania w lesie.
Raczej chodzi mi o takie do robienia czatowni (jakie wymiary powninna miec?)
Jak mozesz to podaj jakies przykłady dobrych(allegro, jakies inne strony) i moze jeszcze przyklady do okrycia siebie samego.( tylko jak mozesz to takie wprzystepnej cenie)

himself 
Łukasz Talaga

Wysłany: 2008-01-08, 17:41   

wymiary nie maja znaczenia bo to wszystko zalezy jaka bedziesz robic duza czatownie,
ja zawsze siatke nakladam 2 -3 warstwowo zeby zagescic ja dosc mocno :)
na allegro jest ich pelno :)
ja polecam czeskie maja mocne plamy maskujace

Xzazax 

Wysłany: 2008-01-08, 20:44   

a co o tym powiecie www.specshop.pl/product_info.php?products_id=649 dobra aby nakryc na siebie np jak sie lezy albo siedzi? Albo czy ta siatka duza bedzie dobra na budowe czatowni?

dazz 

Wysłany: 2008-01-09, 09:26   

Xzazax napisał/a:
a co o tym powiecie www.specshop.pl/product_info.php?products_id=649 dobra aby nakryc na siebie np jak sie lezy albo siedzi? Albo czy ta siatka duza bedzie dobra na budowe czatowni?

Ta pierwsza to raczej kicha, mała i bawełniania (będzie nasiąkać), druga na czatownie może być. Poczytaj http://www.fotoptaki.art....php?p=2659#2659
pozdro

Xzazax 

Wysłany: 2008-01-09, 16:59   

wyczytalem ze ta bedzie w miare dobra siatka co o niej myslicie bedzie lepsza od tej wyzej? I czy wymiary 3x3 starczą czy to zdecydowanie za mało?

lenny 

Wysłany: 2012-01-28, 17:48   

Polecam siatki z firmy traperzy, http://www.traperzy.pl/siatka-maskujaca-p-101.html oraz http://www.traperzy.pl/tk...ujaca-p-43.html

Odpowiedz do tematu