PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
KULON
Autor Wiadomość
lagopus 

Wysłany: 2008-10-24, 09:26   KULON

piszę w dość nietypowej sprawie.

mianowicie poszukuję Tom VIII/2, 2003 Kulona, dokładniej artykuł: "wybrane aspekty biologii rozrodu rybitwy czarnej na starorzeczu Bugu"
jeżeli ktoś jest w posiadaniu tego artykułu to proszę o kontakt na Priva :) będę bardzo wdzięczny.

Michu 

kuling

Wysłany: 2008-11-10, 13:09   Re: KULON

lagopus napisał/a:
...poszukuję Tom VIII/2, 2003 Kulona, dokładniej artykuł: "wybrane aspekty biologii rozrodu rybitwy czarnej na starorzeczu Bugu"
jeżeli ktoś jest w posiadaniu tego artykułu to proszę o kontakt na Priva :) będę bardzo wdzięczny.

Maciek, pewnie możesz też za kilka złotych kupić ten numer Kulona. :) Dokładnie za 8 zł a info tu Pozdr

lagopus 

Wysłany: 2008-11-10, 16:08   

Michu napisał/a:

Maciek, pewnie możesz też za kilka złotych kupić ten numer Kulona.

:] oj wiem, wiem, ale myślałem, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która nieodpłatnie i szybko prześle mi ten srtykuł, nie przeliczyłem się :] i to nawet nie jedna osoba ;)

Kamil 

Wysłany: 2008-11-10, 20:31   

Michu napisał/a:
Maciek, pewnie możesz też za kilka złotych kupić ten numer Kulona. :) Dokładnie za 8 zł a info tu
Ja chciałem sobie kupić 3 numery Kulona właśnie z tej strony ,ale okazało się, że nie ma akurat tego numeru ,który mnie najbardziej interesował :/ .Co prawda Pan Jacek Tabor zaproponował mi skserowanie brakujących artykułów,ale myślę ,że nie ma potrzeby zawracać głowy Panu Jackowi, skoro na Forum jest tyle dobrych dusz :] ;) .A pozostałych dwóch numerów myślę ,że nie warto zamawiać dla jednego artykułu.
Ja mianowicie potrzebuję 3 numerów (oczywiście nie w całości ;) ):
Tom I Zeszyt 1-2,
Tom II Zeszyt 1,
Tom III Zeszyt 1.
Osoby posiadające te numery proszę o kontakt na priva , będę bardzo wdzięczny :)

Soszyn 

Wysłany: 2008-11-12, 14:14   

Ja mam podobne pytanie-prośbę. Potrzebuję jak najszybciej jednego artykułu z Kulona nr 4 a mianowicie : Sachanowicz K., Goławski A., Tabor A. 1999 - Awifauna lęgowa stawów rybnych w Siedlcach w latach 1966-1998. strony 55-63. Chodzi mi o jakiś skan a nawet zdjęcie byle by się dało to przesłać pocztą elektroniczną bo pisze raport dotyczący zmian w planie zagosp przestrzennego okolic stawów i informacje zawarte w tym artykule są mi potrzebne "na wczoraj".
Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to proszę o kontakt na maila: seczuan@wp.pl

z góry dzięki

lookhasz 
ornitolog

Wysłany: 2009-02-26, 11:44   

poszukuje publikacji Żmihorskiego M. z Kulona 9 str. 203-205 "Liczebność pójdźki w krajobrazie rolniczym strefy podmiejskiej Warszawy."

gdyby ktoś posiadał jakieś skany czy cokolwiek innego proszę o kontakt na prv

pozdrawiam :oki:
szacunek dla natury to pierwotne jest sedno."

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2009-02-26, 20:59   

lookhasz, napisz do samego autora, bo jest użytkownikiem FP (Żmihor) Profil Michała w MiIZ
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

lookhasz 
ornitolog

Wysłany: 2009-02-27, 10:55   

dzięki za info xhardcorex

pozdrawiam :oki:
szacunek dla natury to pierwotne jest sedno."

Odpowiedz do tematu