PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
dywagacje nt. grupy dyskusjnej M-STO
Autor Wiadomość
mender 

Wysłany: 2009-03-12, 14:38   

Ja chciałbym zapytać jakie kryteria trzeba spełniać, żeby się na listę M-ŚTO zapisać? Ja po przedstawieniu mojej osoby zostałem odrzucony.

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2009-03-12, 22:59   

Może mopq zapomnieli dopisać, że trzeba być posiadaczem psa ... bokserka ...

:lol:

[sorka NMSP]
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2009-03-19, 18:48   

ja nie zatwierdzam :P pomogłem tylko stworzyć listę ale nie ingeruję w decyzje M-ŚTO i nie znam odpowiedzi na to pytanie... musiałbyś zadzwonić do nich i się zapytać

ps for Kejbii
zamiast boksera można jeszcze mieć maliniaka :P

Erni 
TBOP

Wysłany: 2010-08-10, 21:33   

Witam, ja po długiej obecności na liście MŚTO, zostałem tydzień temu z niej "wyrzucony" przez administratora-Sławka Chmielewskiego, po napisaniu kilku nie pochlebnych zdań na liście TBOP-u na temat praktyk pana Chmielewskiego i Zarządu MŚTO (nic obraźliwego, chodziło o informację na stronie MŚTO, że ICH ornitolog, Krzysztof Dudzik-w cywilu mój serdeczny przyjaciel, zaobrączkował bociany czarne-zwróciłem tylko uwagę, po rozmowie z Krzyśkiem, że on nigdy w MŚTO nie był zrzeszony i tym bardziej nie wyrażał zgody na publikację na ww. stronie informacji o przeprowadzonej przez siebie akcji), pomimo prośby skierowanej do Pana Chmielewskiego o podanie przesłanek, które powodowały nim przy wykreślaniu mnie z listy subskrybentów MŚTO jakiejkolwiek odpowiedzi nie uzyskałem. Wydaję mi się, że lista ta ma służyć tylko osobom, które nie zadają niewygodnych pytań i nie negują działań MŚTO, które ślepo wierzą i podążają za Zarządem tegoż Towarzystwa. No cóż, powodzenia, Ja nie skorzystam:P

Karłowaty 

Wysłany: 2010-08-11, 21:33   

Erni napisał/a:
nic obraźliwego, chodziło o informację na stronie MŚTO, że ICH ornitolog, Krzysztof Dudzik-w cywilu mój serdeczny przyjaciel, zaobrączkował bociany czarne

Czy ta informacja jeszcze znajduje się na stronie M-ŚTO? Nie mogę jej znaleźć.

Erni 
TBOP

Wysłany: 2010-08-12, 15:17   

Nie, została usunięta. Wisiała na stronie głównej w zeszłym roku. Wspomniałem po prostu tą sytuację na liście TBOP podczas dyskusji o praktykach MŚTO, i następnego dnia zostałem z listy MŚTO usunięty

Emys 
emys

Wysłany: 2011-09-07, 09:09   

Erni napisał/a:
Nie, została usunięta. Wisiała na stronie głównej w zeszłym roku. Wspomniałem po prostu tą sytuację na liście TBOP podczas dyskusji o praktykach MŚTO, i następnego dnia zostałem z listy MŚTO usunięty

Witam w klubie mnie tez usuneli, dobrze by zrobliu uswajac samych siebie :box:

Erni 
TBOP

Wysłany: 2011-09-07, 19:04   

Niom na temat praktyk prezesa MŚTO wiele osób ma już swoje zdanie :) Na liście proponuje przenieść rozmowę na priv, po czym usuwa użytkownika z listy a na prywatne wiadomości nie odpowiada, a wysłałem ich kilka licząc na merytoryczną rozmowę. Sposobem rządów MŚTO przypomina mi troszkę takie przyrodnicze PiS ;) heh ale co tam:) Niech się bawią po swojemu :) a ja dalej będę czerpał radość z latania z lornetką w teren :)

JarekMatusiak 

Wysłany: 2013-01-18, 10:38   

[ Komentarz dodany przez: krotom: 2013-01-18, 14:14 ]
zmoderowane
Proszę nie wykorzystywać Forum Przyroda do wylewania swoich pretensji i żali kierowanych do M-ŚTO

Odpowiedz do tematu