PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hubert
2006-07-01, 16:11
Atlas motyli
Autor Wiadomość
Hubert 

otop

Wysłany: 2006-12-06, 22:33   

Ja kto zastępująca? Uaktualniona wersja?

Lutek 

Wysłany: 2006-12-07, 13:48   

Cos w tym stylu.
pzdr
Łukasz

lotr 

Wysłany: 2006-12-08, 11:51   

Wersja ulepszona ;)
Próbny wydruk plansz ze zdjęciami wyglądał naprawdę nieźle.

Dobo19 

Wysłany: 2007-01-07, 09:23   Propozycja

Ja proponuje stronę Krzysztofa Jonko www.lepidoptera.pl

morph 

Wysłany: 2007-02-17, 09:35   

Witam Szanownych miłośników przyrody!
Chciałbym dowiedzieć się czy książka ATLAS MOTYLI POLSKI cz.III Jarosława Buszko jest w jakiejkolwiek księgarni?Jeśli tak to ile kosztuje.Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam. :oki:

Aneta 
moderator

Wysłany: 2007-02-17, 13:55   

Jest w Entomonie (cena dość okrutna, niestety):
http://books.entomon.pl/show.php?id=3&b=1

wiesiolek 

Wysłany: 2007-02-17, 17:21   

Hej, czy ja również mógłbym się załapać na te atlasy w pdf-ie. Mam tom pierwszy i jestem zadowolony, a w tym roku bym sobie ćmy pooglądał :) nucleus@gazeta.pl Z góry dzięki.

Klaus_vk 

Wysłany: 2007-02-17, 20:16   

Właśnie, jeśli ktoś ma część I albo II również bym prosił. Z góry serdeczne dzięki :smile:

BJK 

Wysłany: 2007-02-17, 20:24   

Klaus_vk napisał/a:
Właśnie, jeśli ktoś ma część I albo II również bym prosił. Z góry serdeczne dzięki

jeżeli można prosić :tup: ;-)
to ja też :!:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

z góry dziękuję !!!
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

Klaus_vk 

Wysłany: 2007-02-17, 20:57   

adres: klausx@poczta.fm :mrgreen: Jeszcze raz z góry dzięki :smile:

cacura 

Wysłany: 2007-02-20, 12:42   

wiesiolek napisał/a:
Hej, czy ja również mógłbym się załapać na te atlasy w pdf-ie

Klaus_vk napisał/a:
Właśnie, jeśli ktoś ma część I albo II również bym prosił. Z góry serdeczne dzięki
BeaJola napisał/a:
jeżeli można prosić
to ja też

a nie przyszło Wam i innym do głowy że w ten sposób łamiecie prawo i namawiacie innych do popełnienia przestępstwa?
Wiecie co to jest ochrona praw autorskich? na necie za DARMO dostepne są wszelkie dane o motylach występujących w ksiące - domagając się pdf-ów po prostu OKRADACIE autorów książki.

skorka 

Wysłany: 2007-02-21, 23:49   

Witam, chetnie kupię <w rozsadnej cenie> Motyle dzienne Buszki i Maslowskiego. Ostatnio probowalem szukac tej ksiazki w roznych miejscach, ale nie dalo rady:/ ..
Moze ktos z Was ma ją na zbyciu albo wie gdzie jeszcze mozna nabyc?
Pozdrawiam

Lutek 

Wysłany: 2007-05-27, 10:46   

Info od K. Sachanowicza: W czerwcu ukaże sie polskie tłumaczenie książki Tristana Lafranchisa Motyle dzienne Europy - fotograficzny klucz do rozpoznawania. Polskie wydanie jest wersją uaktualnioną, poprawiona, m.in. wymieniona jest częśc zdjęć, i uzupełnioną o status gatunków krajowych. Wiecej tu:
http://www.multicobooks.p...products_id/414

Pozdrawiam
Łukasz

Hubert 

otop

Wysłany: 2007-06-17, 18:46   

To jak z tym nowym atlasem prof. Buszko? Mineło kilka miesięcy już :roll:

Hubert 

otop

Wysłany: 2007-07-01, 18:37   

Mam ten nowy klucz do motyli wydany przez multico i powiem, że użytkowanie na początku sprawia mi sporą trudność, poza tym jest tam kilka nieścisłości jak dla mnie bo jak chce oznaczyć przeplatkę i nie przejdę do przeplatek od razu tylko od samego początku kluczka to zawsze ląduje w szlaczkoniach :roll: .

Jeśli ktoś doświadczony ma ten klucz to prosiłbym o PW z "drogą" od początku do przeplatek .

Odpowiedz do tematu