PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd do Przedborskiego PK - kierowca z Łodzi poszukiwany!
Autor Wiadomość
dziki 

Wysłany: 2008-05-16, 20:15   Wyjazd do Przedborskiego PK - kierowca z Łodzi poszukiwany!

Jak w temacie.

Grupka młodych osób, w większości świeżo po studiach (ochrona środowiska na Uniwersytecie Łódzkim), wybiera się w niedzielę 18 maja do Przedborskiego Parku Krajobrazowego. Wszystko szło jak po maśle, aż tu dzisiaj nagle... straciliśmy jeden samochód. Kolega miał stłuczkę, całe szczęście niegroźną, ale auto jest do naprawy. Jedzie 6 osób, parę dalszych się namyśla. Jedno auto nie wystarczy :/

I tu moja gorąca prośba do forumowiczów. Poszukujemy kierowcy z samochodem. W planach mamy: obowiązkowo - rezerwaty "Murawy Dobromierskie" i "Bukowa Góra", najpewniej Góra Kozłowa i rezerwat "Piskorzeniec", i na co jeszcze tylko czas pozwoli. Wycieczka jest co prawda raczej florystyczna, ale będziemy rozglądać się nie tylko za kwiatkami. Gwarantujemy mile spędzony czas wśród pięknych lasów, pól, łąk, muraw i torfowisk, w towarzystwie prawdziwych pasjonatów (jak wspomniałem, znamy się głównie na roślinkach, ale lubimy też wszystko inne). Nie gwarantujemy pogody. Koszty dzielimy po równo.

Jeśli znajdzie się zainteresowany, proszę o wiadomość na priva. Proszę podać numer telefonu, to zadzwonię. Postaram się jutro odebrać i odpowiedzieć. Można wziąć osobę towarzyszącą. Zbiórka jest 18 maja o godzinie 8.30 na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, pod budynkiem ochrony środowiska (niedaleko skrzyżowania Kopcińskiego i Narutowicza, w pobliżu BUŁy i przy "Wieży Babel", tj. akademika dla cudzoziemców). Powrót przewidywany późno, nie mogę podać dokładnej godziny.

Jeśli nie znajdziemy kierowcy, najpewniej 5 osób pojedzie samochodem, a ja do Przedborza dojadę autobusem. Potem będę telepać się w bagażniku. Nie przeraża mnie to, ale silnie ogranicza czasowo nasze plany, gdyż nie ma odpowiadającego mi połączenia powrotnego do Łodzi, i będę musiał wracać z przesiadką w Radomsku. Wyjazd będzie więc krótszy. Jakkolwiek górnolotnie to zabrzmi, jesteście moją ostatnią nadzieją.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu