PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczka do Biebrzańskiego Parku Narodowego
Autor Wiadomość
Karolina 

Wysłany: 2005-04-26, 13:06   

Wyjazd już niedługo może, więc ugadamy się na jakie konkretne spotkanie? Mylałam o sobocie, bo wtedy (chyba) będziemy już w komplecie. Może na jakiej ulicy w Goni?dzu? Co powiecie na ulicę Wojska Polskiego lub Dolistowsk?? Mniej węcej wiemy, jak kto wygl?da, więc nie powinno być problemu z rozpoznaniem się :D

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-04-26, 16:33   

A ja mysle że najlepiej powymieniac sie telefonami i zgrac się na miejscu. Niestety nie jade tam sam i kto inny będzie kierował "wycieczk?" więc jeszcze nie wiem, jakie plany na sobote będziemy mieć.

A co do miejsca spotkania proponuje most w Goni?dzu! Ulice s? długie a most jest jeden :mrgreen: Poza tym to wietne miejsce wypadowe w teren.

jakby co obnażam się telekomunikacyjnie :oops: :wink: :

692-690-269

Kamikazi 

Wysłany: 2005-04-26, 18:00   

504 230 914

.

[CLOVERtshirt] [Galeria rysunków] [Galeria zdjęć] [Niecodziennik] [Ptasi Azyl]

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2005-04-26, 20:36   

Karolina dokończ już Ty - 507-133- ....
:mrgreen:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-04-26, 20:51   

krotom widze że kolekcjonujesz numery wszystkich forumowiczów :lol: j
akich jeszcze nie masz? Może się powymieniamy :mrgreen:

[ Dodano: 2005-04-26, 20:52 ]
może chcesz numer brzeskiej? :twisted:

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2005-04-26, 21:16   

Tetrao napisał/a:
[...]może chcesz numer brzeskiej? :twisted:

dzięki ale nie trzeba... jej wszelkie numery, numerki ;) i wymiary s? mi dobrze znane.... i nie tylko jej (mam na myli takie drobne ptaszyny z długimi ogonkami :wink: :P )
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

juvenilis 
pij mleko!

Wysłany: 2005-04-26, 21:46   

no to 601 518 079 :)

Karolina 

Wysłany: 2005-04-27, 11:44   

Mój numer to 507 133 424. Skoro prawdopodobnie spotkamy się na mocie w Goni?dzu to jest mały problem, ja nie wiem gdzie jest ten most :oops:

Wychuchol 

Wysłany: 2005-04-27, 12:28   

Do mnie 603 79 40 96.

Most jest tylko jeden i jest nad Biebrz? :wink:

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-04-27, 18:57   

Karolina - jak mogła być w Goni?dzu i nie wiedzieć gdzie jest most :shock: ? Nie da wyjć z Goni?dza w teren nie przechodz?c przez most :lol:

A ulice które podała s? doć daleko od Nas. Ty tam będziesz mieszkać?

Cytat:
i nie tylko jej (mam na myli takie drobne ptaszyny z długimi ogonkami

wymiary raniuszków, no tak wystarczy otworzyć np. Jonssona :wink:

Karolina 

Wysłany: 2005-04-28, 16:33   

Tetrao napisał/a:
Karolina - jak mogła być w Goni?dzu i nie wiedzieć gdzie jest most :shock: ? Nie da wyjć z Goni?dza w teren nie przechodz?c przez most :lol:

A ulice które podała s? doć daleko od Nas. Ty tam będziesz mieszkać?

Przez Goni?dz tylko przejeżdżałam, nie wysiadałam z samochodu. Ja dowiem się dokładnie, na jakiej ulicy będę mieszkała dopiero po przyjeĽdzie, a dlaczego tak dziwnie nie napiszę, bo to długa historia. Ja będziecie chcieli to opowiem Wam jak już się na miejscu spotkamy :wink:

anna 

Wysłany: 2005-04-29, 08:30   

Hejka My w końcu też l?dujemy nad Biebrz? :) ))) Tylko jakby po przeciwnej stronie od goniadza -w Kuligach. ALe fajnie byloby się spotkać (o ile nasz kierowca pzeżyje trase w dobrym zdrowiu). W goniadzu raczej na pewno będziemy w sobote o poludniu- zaplanowalimy bowiem na sobotke fajn? objazdowe-z dojazdem na nocleg dopiero wieczorkiem. :) ))) Moj tel 604 06 90 90
Anna

[ Dodano: 2005-04-29, 08:31 ]
NIe o południu tylko po południu w sobote. Sorry :(

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2005-05-03, 18:24   

Ciekawe teraz kto pierwszy po powrocie napisze relację :twisted:

[i] Winer [i]

Wychuchol 

Wysłany: 2005-05-04, 12:40   

Wygl?da na to, że nad Biebrz? była połowa Forum (aczkolwiek obserwacje były prowadzone indywidualnie poza wieczornym wypadem na kropiatki). Jak widzę była też Anna, Cancer - a w poniedziałek jechałem tras? Burzyn - Osowiec, wzi?łem jakiego gocia na stopa i zaraz okazało się, że też z Bociana :D /Marek Witkowski/.

Co do obserwacji, to nazbierało się tego przez 5 dni, nie bardzo mam siłę teraz wszystko odtwarzać, w każdym razie widziałem po raz pierwszy becz?ce kszyki (już po pół godzinie udało mi się jednemu który latał wokół mnie zrobić fotkę, totalnego blura - te ptaszki zasuwaj? szybciej od Concorde'a), tokuj?ce derkacze i orlika krzykliwego. Były też dudki, błotniaki, łabędzie nieme, żurawie, gęsi, krwawodzioby (słyszane w nocy, leciały nad moim szałasem), czajki, dymówki, czaple siwe, białe, łosie, nietoperze, sarny, króliki. Bocianów białych też dużo wszędzie, choć podobno miało być więcej.

Rozlewiska nadal szerokie w dolnym basenie (pod Dolistowem sucho). Chodzenie po zalanych wod? kładkach z wod? wlewaj?c? się do kaloszy to jest to ! :) A spoza przyrodniczych atrakcji spędziłem dzień w osadzie łowców mamutów, gdzie uczyłem się krzesania ognia, pieczenia podpłomyków, wędzenia mięsa na prehistorycznej wędzarce, rzucania oszczepem, spalimy przy palenisku w szałasie pod zwierzęcymi skórami itp. czyli pełen wypas !!! :grin:

Aha, a poza tym dubelty wróciły na Barwik ! (ja nie widziałem, ale s? wiarygodni wiadkowie).

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-05-04, 13:02   

Ptasia relacje wypadu nad Biebrze umiecimy chyba w Ptakach w odpowiednim temacie. Choc prawde mówi?c to nie był specjalnie ptasi rok nad Biebrz?, ale o tym jeszcze powiem.

Najważniejsze jest to że spędziłem przemiło długi weekend w bogatym towarzystwie forumowym :oki: . Poznałem w końcu Karoline i Kamikazi oraz po raz kolejny miałem okazje spotkać znana mi już forumow? grupke - juvka, Wychuchola i Annę.
Niestety pech chciał że zaraz przed wyjazdem niefortunnie sie przeziębiłem i byłem mniej aktywny tak fizycznie jak i psychicznie ... :/ Straciłem też głos na jeden dzień więc nie za dużo się też odzywałem :wink:

Niemniej jednak chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałe towarzystwo w imieniu swoim i Aegithy. :mrgreen:
I przepraszam za te smarkania i kaszlenia gdy wysłuchiwalimy dubeltów i cietrzewii :oops:

Odpowiedz do tematu