PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Zjazd Forum Przyroda - luźne dyskusje
Autor Wiadomość
Heimik 
Bagiennik

kuling

Wysłany: 2015-04-28, 08:45   

Dzięki Karlowaty - zazdraszam zwłaszcza tego dzięcioła :)
KrystianU - to wiem, pamiętam i też slyszałem. Ale myślałem, że w tej i innej miejscówce wszyscy tylko słyszeliśmy :P :)

Paweł - Pamiętamy! :( [*]

tadekptaku 
redaktor
Człek z zewnątrz

gko

Wysłany: 2015-04-28, 10:34   

trochę moich fotek z miejsca. Co do podróżniczków były tu i tam przy carskiej a białogrzbiet był na krzyżówce do Gugnów :)

skowronek1-DSC00672 (2)500.jpg
Plik ściągnięto 326 raz(y) 126,63 KB

pliszkaSiwa1-DSC00647 (2)500.jpg
Plik ściągnięto 326 raz(y) 75,19 KB

Batalion1-DSC00704 (2)500.jpg
Plik ściągnięto 310 raz(y) 103,88 KB

http://piotr-tadeusz-photography.weebly.com/

tadekptaku 
redaktor
Człek z zewnątrz

gko

Wysłany: 2015-04-28, 10:38   

niestety fot mogę dodawać tylko 3 na posta więc pospamuje a może potem ktoś to scali :roll:

podrozniczek1-DSC00652 (2)500.jpg
Plik ściągnięto 314 raz(y) 60,24 KB

sasanka-otwarta-DSC00634-500.jpg
Plik ściągnięto 316 raz(y) 67,37 KB

sieweczka1-DSC00765 (2)500.jpg
Plik ściągnięto 313 raz(y) 74,59 KB

tadekptaku 
redaktor
Człek z zewnątrz

gko

Wysłany: 2015-04-28, 10:41   

jeszcze jeden :-P

zachod1-DSC00782 (2)500.jpg
Plik ściągnięto 308 raz(y) 44,27 KB

trznadel1-DSC00778 (2)500.jpg
Plik ściągnięto 310 raz(y) 83,28 KB

szachownica1-DSC00850 (2)500.jpg
Plik ściągnięto 313 raz(y) 75,75 KB

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2015-04-28, 12:32   

To ja wrzuce coś od siebie

Katarzynka upiekła pyszne ciasteczka o kształcie głowy sowy (wciąż mam ten widok przed oczami... przez co budzę się z krzykiem w nocy) :P

Wiki zdrowo się odżywia, przy ognisku zaserwowała sobie keczup z dodatkiem kiełbaski i pieczywa :lol:

Drajwer (a w tle rydwan z diabelskim nr rejestracyjnym - czyim, palcem nie pokażę :P )

Potrzeba matką wynalazków

Nauki nigdy dość

Link do mojego albumu, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia (niekoniecznie nadające się do szerokiego upublicznienia ;) ) :
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2015-04-28, 15:10   

Katarzynka powinna ostrzeżenie dostać za te ciasteczka :lol: :res:

PS -> co Wy tam tak wstajecie ciągle od tego stołu? solo śpiewacie? :> (np KB na foto SDC10832.JPG )

Arkadio 
Przyrodnik

Wysłany: 2015-04-28, 18:40   

Alcedo napisał/a:
PS co Wy tam tak wstajecie ciągle od tego stołu? solo śpiewacie? (np KB na foto SDC10832.JPG )

Przedstawialimy się. W końcu nie każdy miał okazję poznać się wcześniej poza forum ;)

onSam 

lto

Wysłany: 2015-04-30, 22:17   

W końcu i my, po 4 dniach tułaczki, wróciliśmy ze zjazdu ;) jak wspomniał wcześniej Karłowaty, załączam listę alfabetyczną sobotnich (25.04) gatunków, które widzieliśmy oraz słyszeliśmy w czasie objazdówki Dolnego Basenu Biebrzy, obs. katarzynka, Karłowaty i ja.
batalion, bąk, białorzytka, biegus zmienny, bielik, błotniak stawowy, bocian biały, bocian czarny, bogatka, brodziec pławny, brodziec śniady, brzegówka, brzęczka, cyraneczka, cyranka, czajka, czapla biała, czapla siwa, czernica, dudek, dymówka, dzięcioł białogrzbiety, gawron, gągoł, gęgawa, gęś białoczelna, grubodziób, grzywacz, kapturka, kawka, kopciuszek, kormoran, krakwa, krętogłów, krogulec, kropiatka, kruk, krwawodziób, krzyżówka, kszyk, kukułka, kulczyk, kulik wielki, kwokacz, lerka, łabędź, niemy, łęczak, łyska, makolągwa, mazurek, mewa siwa, modraszka, myszołów, myszołów włochaty, orlik krzykliwy, perkozek, piecuszek, piegża, pierwiosnek, piskliwiec, pleszka, pliszka siwa, pliszka żółta, płaskonos, podróżniczek, pokląskwa, potrzos, puchacz, pustułka, puszczyk, remiz, rokitniczka, rożeniec, rybitwa białoskrzydła, rybitwa białowąsa, rybitwa czarna, rybitwa rzeczna, rycyk, samotnik, sierpówka, sieweczka obrożna, sieweczka rzeczna, siewka złota, skowronek, sosnówka, sowa błotna, sójka, sroka, strzyżyk, szpak, śmieszka, świergotek drzewny, świergotek łąkowy, świstun, świstunka, trznadel, wodnik, wrona siwa, wróbel, zięba, żuraw. Równe 101 :cool:
Dodatkowo 7 łosi i wydra ;)

katarzynka 

Wysłany: 2015-05-01, 12:36   

krotom napisał/a:
Katarzynka upiekła pyszne ciasteczka o kształcie głowy sowy (wciąż mam ten widok przed oczami... przez co budzę się z krzykiem w nocy) :P

Trzeba było oglądać je od przodu, a nie od tyłu ;) od przodu były całkiem sympatyczne ;)

Alcedo napisał/a:
Katarzynka powinna ostrzeżenie dostać za te ciasteczka :lol: :res:

A Ty za to, że nie przyjechałeś :]

20141023_195118-1.jpg
Plik ściągnięto 316 raz(y) 24,89 KB

JerrY 

Wysłany: 2015-05-03, 12:38   

I ja wróciłem i nie przedłużając - kiedy następny? :)

Odpowiedz do tematu