PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Zjazd Forum Przyroda - luźne dyskusje
Autor Wiadomość
BJK 

Wysłany: 2015-04-26, 19:52   

My też już dotarliśmy :tup: około ósmej, czacha dymi :mrgreen:

Dzięki Wszystkim za wspólny czas, było super i świetnie :res:
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

Wiktoria 
Zapalony podróżnik

lto

Wysłany: 2015-04-26, 20:43   

Baaardzo mi się podobało i bardzo mi było miło Was wszystkich poznać! :mrgreen: :oki:
Dziękuję też w tym miejscu wszystkim, którzy podzieli się ze mną prowiantem! Naprawdę nie sądziłam, że sklep spożywczy może być takim luksusem, do którego nie wszystkim będzie dane dotrzeć :-P

w załączniku największa atrakcja zjadu (nie licząc władcy okolicy-puchacza i niezawodnych uszatek błotnych :tup: )

I jeszcze raz wielki :res: dla Arkadio, który załatwił nam najlepszą miejscówkę ever :oki:
I :res: dla najwyższego rangą członka grupy trzymającej władzę- Krotoma, bez którego nasz zjazd nie mógłby być uznany za oficjalny zjazd FP :)

szach3.jpg
Plik ściągnięto 595 raz(y) 134,23 KB

szach2.jpg
Plik ściągnięto 620 raz(y) 136 KB

Kamil 

Wysłany: 2015-04-26, 20:55   

Wiktoria napisał/a:
w załączniku największa atrakcja zjadu
Ja słyszałem, że ona była tam posadzona :P

BJK 

Wysłany: 2015-04-26, 21:18   

Wiktoria napisał/a:
w załączniku największa atrakcja zjadu
no popacz, a wielu myślało, że sowa błotna ;) ,a to Kejbi :haha:
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

krystianu 
Krystian Urbański

Wysłany: 2015-04-27, 07:02   

Dziękuje wszystkim za super Zjazd :)

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2015-04-27, 07:29   

Na wstępie jeszcze raz wielki szacun dla Armandia - wykonał kawał dobrej organizacyjnej roboty :oki: :dziex:

Niezmiernie i miło było mi i Pauce Was spotkać i poznać....zwłaszcza, że co niektórzy jechali do nas kawał świata :oki:

Wiktoria napisał/a:
[...] I :res: dla najwyższego rangą członka grupy trzymającej władzę- Krotoma, bez którego nasz zjazd nie mógłby być uznany za oficjalny zjazd FP :)
:lol: Od siebie dodam, że to był mój pierwszy raz kiedy ktoś mnie podglądał gdy się kąpałem :lol: Dzięki Wiki, zapamiętam tę chwilę :haha: ;)

A wiecie, że cytrynki jednak w tamtej okolicy były ? Kumpel (jeździł niezależnie od nas) dziś mi się pochwalił, że je miał w piątek (okolice m. Wizna tzw. wydmy kierunek Rutki) :bicz:

pliszka cytrynowa 2.jpg
Plik ściągnięto 593 raz(y) 65,54 KB

:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2015-04-27, 08:41   

Było i rozlewiskowo (tu Rutkowskie) i botanicznie (szachownica kostkowana na st.zastępczym) i nawet historycznie (tu mural w Wiźnie) :oki:

Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

tadekptaku 
redaktor
Człek z zewnątrz

gko

Wysłany: 2015-04-27, 11:57   

Jam też doleciał i już za Wami wszystkimi tęsknię :) przy okazji dzisiaj w nocy też zaliczyłem tylko 4 godziny snu więc rozciągam swoje zjazdowe przyzwyczajenia na czas nieokreślony ;)
No i czekam na następny zjazd :tup:
P.S. zdjęć tego puchacza co go tam wcale nie było proszę mi nie wstawiać ;) :box:

http://piotr-tadeusz-photography.weebly.com/

BJK 

Wysłany: 2015-04-27, 19:18   

Burzyn 24.04.2015r.

Karłowaty 

Wysłany: 2015-04-27, 19:27   

Było świetne. Tym razem nie zapisywałem wszystkich obserwacji (może onSam wrzuci pełną listę? ;) ), ale najlepsze to oczywiście "życiówki": uszatka błotna, dzięcioł białogrzbiety, zieleńczyk ostrężyniec (fot.), szachownica kostkowata, zawilec żółty :) . Oprócz tego moje pierwsze od kilku lat podróżniczki (fot.), i niestety, jenot buszujący w kolonii siewkowców.

DSCF6310_zielostr.jpg
Plik ściągnięto 595 raz(y) 66,95 KB

DSCF6308_podr.jpg
Plik ściągnięto 595 raz(y) 91,88 KB

Arkadio 
Przyrodnik

Wysłany: 2015-04-27, 20:27   

No cóż... na temat zjazdu zostało powiedziane już wiele. Myślę, że to zdjęcie oddaje klimat tych sielskich dni ;)

ornitolozka.jpg
Plik ściągnięto 596 raz(y) 57,73 KB

Wiktoria 
Zapalony podróżnik

lto

Wysłany: 2015-04-27, 21:00   

krotom napisał/a:

:lol: Od siebie dodam, że to był mój pierwszy raz kiedy ktoś mnie podglądał gdy się kąpałem :lol: Dzięki Wiki, zapamiętam tę chwilę :haha: ;)

To ja tutaj próbowałam się zrehabilitować poprzednim postem i liczyłam na przemilczenie sprawy :oops: , ale niestety... Nadal z niepokojem oczekuję tego bana, który miał na mnie spaść :| :-P

Heimik 
Bagiennik

kuling

Wysłany: 2015-04-27, 21:10   

Karlowaty - pytanie numer jeden podróżniczka większość słyszała nie każdy widział - gdzie fotke zrobiłeś?
Pytanie numer dwa - gdzie miałeś białogrzbieta?! Na Carskiej gdzieś?

Paweł - Pamiętamy! :( [*]

Karłowaty 

Wysłany: 2015-04-27, 22:23   

Heimik napisał/a:
pytanie numer jeden
Zdjęcie podróżniczka zrobiłem w sobotę po południu z wieży przy bunkrze pod Osowcem (czego świadkami byli katarzynka i onSam).
W niedzielę widzieliśmy z Wiktorią i Hubertem jeszcze jednego - przy Carskiej na S od kładki na Długiej Luce.
Heimik napisał/a:
Pytanie numer dwa
Dzięcioł na moment usiadł na brzozie koło wieży w Gugnach w sobotę rano (obs. z katarzynką i onSamem).

krystianu 
Krystian Urbański

Wysłany: 2015-04-28, 07:24   

Podróżniczek kręcił się cały czas przy wejściu na kładkę w Długiej Luce. Usłyszał go Kubczar i kilka osób go tam widziało.

Odpowiedz do tematu