PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Zjazd Forum Przyroda - luźne dyskusje
Autor Wiadomość
JAREK1900 

otop

Wysłany: 2015-04-10, 09:27   

Karłowaty napisał/a:
A może będzie ktoś jechał z Warszawy w czwartek wieczorem/piątek rano i mógłby mnie podrzucić?

Jeżeli nie, to jaka jest możliwość dotarcia tam komunikacją publiczną? Sprawdzałem pobieżnie i wyszło mi, że powinienem dojechać do Białegostoku, potem autobus Białystok - Mońki i następny autobus do Trzciannego, po czym 7 km na piechotę. Ma ktoś lepsze rozwiązania?

Witam. Mam ten sam problem co kolega " Karłowaty". :)
Pozdrawiam Jarek S.

Arkadio 
Przyrodnik

Wysłany: 2015-04-17, 13:45   

JAREK1900 napisał/a:
Karłowaty napisał/a:
A może będzie ktoś jechał z Warszawy w czwartek wieczorem/piątek rano i mógłby mnie podrzucić?

Jeżeli nie, to jaka jest możliwość dotarcia tam komunikacją publiczną? Sprawdzałem pobieżnie i wyszło mi, że powinienem dojechać do Białegostoku, potem autobus Białystok - Mońki i następny autobus do Trzciannego, po czym 7 km na piechotę. Ma ktoś lepsze rozwiązania?

Witam. Mam ten sam problem co kolega " Karłowaty". :)
Pozdrawiam Jarek S.

Ja kilka lat temu jechałem pociągiem z Poznania przez Warszawę. Pociąg jechał do Białegostoku ale potem cofał się kawałek i jechał przez Goniądz (nie wiem dokąd docelowo - być może do Ełku). Rozwiązanie jest prostsze ale większy dystans do miejsca docelowego. Trzcianne nie jest złą opcją. W czwartek będzie już kilka osób mobilnych więc istnieje szansa odbioru z Trzciannego.

Arkadio 
Przyrodnik

Wysłany: 2015-04-17, 20:19   

Kilka słów podsumowania:
- 24 osoby wpłaciły kasę, potwierdzając swój udział
- kilka osób, pomimo braku wpłat, nie wyklucza przybycia. Lokalsi również mają zamiar nas odwiedzić.
- nie trzeba brać śpiworów i karimat. Przy takiej ilości forumowiczów, każdy ma zagwarantowane własne łóżko i pościel.
- kilka osób przyjeżdża już w czwartek po południu lub wieczorem, m.in ja, nightjar, czarnyhubert, Bea, Hr. Małżonek oraz prawdopodobnie Kejbi i Tadek. Jeśli ktoś jeszcze chciałby dobić do nas w czwartek to dajcie mi znać. Potwierdzę gospodarzom.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Hubert 

otop

Wysłany: 2015-04-18, 13:44   

Ja wyjeżdżam z Warszawy w piątek ok. 18-19, jak ktoś jest chętny dołączyć to zapraszam.

Heimik 
Bagiennik

kuling

Wysłany: 2015-04-18, 17:12   

Do zjazdu kilka dni i już dość późno na tego typu pytanie, ale.
Czy są chętni na przygotowanie prezentacji do wygloszenia wieczorem?
Ilość chetnych prelegentów warunkuje koniecznośc zabrania rzutnika przez jednego z uczestników (który to taka możliwość zadeklarowal).

Paweł - Pamiętamy! :( [*]

Katrin 

Wysłany: 2015-04-18, 18:26   

Najmocniej przepraszam za zmiane z mojej strony ale ostatecznie nie pojawie sie na Zjezdzie, nad czym bardzo ubolewam. :sad:
Do zobaczenia na kolejnym a wczesniej moze gdzies w terenie!

Wiktoria 
Zapalony podróżnik

lto

Wysłany: 2015-04-19, 12:06   

Kejbii podpowiedzial mi, ze moge z Bialegostoku dostac sie do Osowca, a to juz niedaleko naszego osrodka. Jakby co to z mojego wstepnego rozeznania wynika, ze do Osowca z Bialegostoku jest lokalny PKP o 17.13 lub PKS o 18.50

Arkadio 
Przyrodnik

Wysłany: 2015-04-19, 14:57   

Ludzie uwaga. Ubyły nam 4 osoby w ciągu 1 dnia. Jeśli jest ktoś chętny aby je zastąpić to wbijajcie. Miejsca pod dostatkiem a aż 4 zostały opłacone za jedną noc.

Arkadio 
Przyrodnik

Wysłany: 2015-04-20, 09:12   

Zostają 2 miejsca. Jedno zajmuje Olivier a drugie TadekPtaku :oki:

Hubert 

otop

Wysłany: 2015-04-21, 22:36   

Cytat:
Ja wyjeżdżam z Warszawy w piątek ok. 18-19, jak ktoś jest chętny dołączyć to zapraszam.

Dalej aktualne, podróż tylko powrotna też możliwa - z chęcią podzielę się z kimś kosztami benzyny :)

Oliwier 

ptop

Wysłany: 2015-04-22, 20:27   

Ja zaś mogę kogoś z Białegostoku zgarnąć w piątek koło 16

Kamil 

Wysłany: 2015-04-22, 21:18   

Ja niestety nie będę w okolicach w czasie zjazdu, w tym semestrze jednak mam dużo roboty...

Karłowaty 

Wysłany: 2015-04-23, 16:12   

Arkadio napisał/a:
Pociąg jechał do Białegostoku ale potem cofał się kawałek i jechał przez Goniądz (nie wiem dokąd docelowo - być może do Ełku). Rozwiązanie jest prostsze ale większy dystans do miejsca docelowego. Trzcianne nie jest złą opcją.

Teraz z Warszawy do Białegostoku jeździ "autobusowa komunikacja zastępcza" :roll: . Pojadę tą samą trasą, tylko do Moniek, a stamtąd, jeśli wierzyć stronie internetowej białostockiego PKS, jest sporo autobusów do Trzciannego. Potem, jeśli moja mapa nie kłamie, to już tylko krótki spacer do Gugien (Gugnów?), więc mam nadzieję, że nie będę nikomu zawracał głowy podwożeniem mnie. Czy jest szansa, że jutro ktoś będzie na miejscu zjazdu ok. 14 - 16? Jeśli nie, to jakiego "hasła" użyć w rozmowie z gospodarzami, żeby mnie wpuścili ;) ?

Heimik 
Bagiennik

kuling

Wysłany: 2015-04-26, 17:26   

Ech.... :( I po zjeździe.... :(
Kolejny rozdział historii forum został spisany i zatwierdzony.
Myślę, że wnioski wyciągnęlismy, dużo się nauczyliśmy, ptaków naoglądaliśmy i na właściwe podsumowanie z jakąś relacją jeszcze przyjdzie czas :)
Idę liczyć gatunki :D

Paweł - Pamiętamy! :( [*]

Arkadio 
Przyrodnik

Wysłany: 2015-04-26, 17:48   

Dotarlimy do domu :oki:

Odpowiedz do tematu