PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
V OFICJALNY ZJAZD FORUM PRZYRODA
Autor Wiadomość
kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2008-07-29, 09:27   

Pełek napisał/a:
kessy, obóz nie zając - przyjechać / wyjechać prawie zawsze można ;)

I tu się, drogi Pełku, mylisz ;) Wrzesień to najlepszy czas obozowo-obrączkarski i ogólnie ptasio-migracyjny. Spójrz na wypowiedź Mrówki. Tadekptaku też na pewno by się ucieszył gdyby wiedział kiedy ma zaplanować czas dla nas pośród czasu dla rodziny. BeaJolka prosiła o termin - chyba nie bez powodu? Ja jeśli będę w PL, to też będę musiała wrócić z jakiegoś obozu specjalnie na zjazd, a wiesz dobrze że nie można tego robić bez uprzedzania kierownika obozu. To tylko 4 przykłady z tej strony, a przecież wielu forumowiczów pracuje, co wiąże się z koniecznością wzięcia urlopu :P Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taką spontaniczność jak Ty :>

Ustalenie terminu jak najszybciej jest ważne.

Logan, 1. opcja chyba byłaby lepsza biorąc pod uwagę, że proponujesz koniec września/październik?... ;)

[i] Winer [i]

Athene 

Wysłany: 2008-07-29, 09:53   

ja popieram wersję pierwsza połowa wrzesnia :-D 13-30 mnie nie ma..

BJK 

Wysłany: 2008-07-29, 09:53   

ja mam zasadnicze pytanie! czy zjazd ma się odbyć w łikend, czy w tygodniu?
nie ukrywam, że bardzo odpowiada mi termin łikendów ;) ze względu na charakter pracy oraz brak możliwości wzięcia urlopu na tygodniowe dni :/
poza tym prosiłabym o niewyznaczanie terminu w okolicach 16-tego i 1-go każdego miesiąca :P
bardzo pasują mi: 5,6,7 wrzesień; 12,13,14 wrzesień, 19,20,21 wrzesień, 3,4,5 październik
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

Logan 

Wysłany: 2008-07-29, 10:02   

Cytat:
Logan, 1. opcja chyba byłaby lepsza biorąc pod uwagę, że proponujesz koniec września/październik?...

bo zimno? :> wbrew pozorom jesienne noce sa czesto w gorach cieple(5-10C) (zimniej jest w dolinach)
nocujac w bacowce czy pod namiotem jest sie w terenie caly czas, wiec odpada czas i sily zmarnowane na codzienne dochodzenie i powrot z terenu :-D (no chyba ze komus zabraknie zupki chmielowej :] )

ja odpadam w 1 i ostatni weekend wrzesnia

kessy 

Wysłany: 2008-07-29, 10:24   

BeaJolKa napisał/a:
bardzo pasują mi: 5,6,7

Za! (13go mam ślub koleżanki)

Logan napisał/a:
bo zimno? :>

Bo zimno. Sorry, stare kości już mam ;) Żeby jeszcze nie było innej możliwości, ale skoro jest... :mrgreen:

PS jak w bacówce jest piec, w którym można napalić i rozgrzać legowisko - może być bacówka :mrgreen:

[i] Winer [i]

Mrówek 
Uwaga Blondynka

Wysłany: 2008-07-29, 17:02   

bacówka, ale koniec września październik. A zupkę chmielową należy sobie przytargać w plecaku w odpowiedniej dla każdego ilości żeby nie schodzić na dół...

bladii77 

gko

Wysłany: 2008-07-29, 17:53   

Mrówek napisał/a:
A zupkę chmielową należy sobie przytargać w plecaku w odpowiedniej dla każdego ilości żeby nie schodzić na dół...

gdyby świat byl taki prosty..... :>

claviceps 

Wysłany: 2008-07-29, 19:48   

Mrówek napisał/a:
A zupkę chmielową należy sobie przytargać w plecaku w odpowiedniej dla każdego ilości żeby nie schodzić na dół

Mrówek, jak chodzi o moje potrzeby, to nie ma na świecie takiego dużego plecaka :cool: :lol: :zgon2:

A co do pomysłu Logana, to skłaniałbym się ku opcji agro :] co nie oznacza bynajmniej, że na opcję bacówkową bym sie nie pisał :]

Mrówek 
Uwaga Blondynka

Wysłany: 2008-07-29, 20:19   

claviceps napisał/a:
Mrówek, jak chodzi o moje potrzeby, to nie ma na świecie takiego dużego plecaka

Tak pamiętam Tenczynek z zeszłego roku :res: :res:

Logan 

Wysłany: 2008-07-29, 21:49   

Mrówek napisał/a:
A zupkę chmielową należy sobie przytargać w plecaku w odpowiedniej dla każdego ilości żeby nie schodzić na dół...

zgadzam sie z bladim77 i clavicepsem, chyba nie da sie przewidziec jakie czlowiek bedzie mial zapotrzebowanie juz tam na gorze :]
w czasie ostatniego obozu w Wyspowym zeszlismy z GP i Tetrao uzupelnic zapasy i efekt byl taki ze trase 1,5-godzinna pokonywalismy jakies 5h i chyba nic z tych zapasow nie zostalo doniesione na szczyt :roll:

kessy napisał/a:
Za! (13go mam ślub koleżanki)

a moze 19-21.IX? chociaz najfajniejsz bylby pazdziernik

tadekptaku 
redaktor
Człek z zewnątrz

gko

Wysłany: 2008-07-29, 22:58   

Logan napisał/a:
to o mnie wtedy mozna zapomniec :/

http://piotr-tadeusz-photography.weebly.com/

kessy 

Wysłany: 2008-07-29, 23:21   

Logan napisał/a:

Albo łączymy to ze zjazdem forumowym albo nie :] Jak nie to termin 19-21 lepszy. Zresztą i tak chyba większa "kolizyjność" wychodzi z Tenczynem... :/ Terminy blisko siebie i niektórzy mogą być zmuszeni wybierać między jednym a drugim...

[i] Winer [i]

Logan 

Wysłany: 2008-07-30, 07:16   

kessy napisał/a:
Albo łączymy to ze zjazdem forumowym albo nie

ja caly czas pisze o zjezdzie forumowym (na Orawie czy gdziekolwiek), w swoj teren to sobie zawsze moge wyskoczyc, a jak znajda sie chetni na pazdziernik to bedzie osobny maly oboz ;)

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2008-07-30, 20:58   

ja odpadam 21-24 września

dysiunia 

Wysłany: 2008-08-06, 11:18   

Kochani moi!
Nastał czas precyzowania zdań!
Przeczytałam 5 stron dywagacji na temat terminu i miejsca zjazdu i już zupełnie zgłupiałam :-D
Dlatego też podsumuję krótko co stwierdzono!
Są 3 opcje miejsca:
1- Orawa
2- Park Ujście Warty
3- Beskid Wyspowy

Zdecydowana większość głosów przemawia za opcją pierwszą! :>

Teraz co do terminu- czytając posty doszłam do wniosku,że zmienia się to jak w kalejdoskopie :-D aczkolwiek również większość opowiada się za początkiem października- a dokładnie pierwszym weekendem (4/5.10)...dlatego też proponuję ustosunkować się krótko do lokalizacji (tzn. wpisać opcję 1, 2, lub 3) i podać czy dany termin pasuje czy nie. Jak już pisałam w sprawie Tenczyna- lepiej ustalić jakiś konkretny termin i spróbować się do niego dopasować zamiast - tu cytat: "bić pianę"(cytat by Kejbii :twisted: )...
Póki co pozdrawiam serdecznie....i co złego to Ja! :twisted: :>

"Żyj krótko, zaśnij szybko, pozostaw po sobie cudowne wspomnienia..."

Odpowiedz do tematu