PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
V OFICJALNY ZJAZD FORUM PRZYRODA
Autor Wiadomość
Syriusz 
Damian Kurlej

gko

Wysłany: 2008-07-15, 23:28   

kessy napisał/a:
Masz Syriusz konkretną propozycję ;) Z terminem włącznie.

Propozycja ciekawa ale niestety termin mi nie pasuje :/ :arrow: Wycieczka do Kątów 8-12 września, czyli dla mnie dwa pierwsze weekendu września (zakładam, że zjazd będzie mniej więcej w weekend) odpadają niestety, Tobie nie pasuje znowu druga połowa miesiąca :/ , cóż jeszcze sie taki nie narodził coby każdemu dogodził ;)

Dopisano po chwili:
ewentualnie w grę wchodzi u mnie ostatni weekend sierpnia.

Hubert napisał/a:
Dyskusja znowu się zaczęła, ciekawe ile stron minie zanim ktoś coś postanowi ;-)
Może zaczniemy obstawiać?? ;) Ja stawiam 12 :-P

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2008-07-16, 07:26   

Dziki zachód też brzmi ciekawie ;) W sumie równowaga musi być ... więc kto wie ;)
a forum jest dyskusyjne więc bez dyskusji coś byłoby nie tak :P :D

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Logan 

Wysłany: 2008-07-16, 07:27   

kessy napisał/a:
ostatecznie nikt mi nie każe z wami w te góry chodzić

Orawa to chyba jedyne miejsce w naszych gorach gdzie jest PLASKO i BAGNISCIE czyli powinniscie sie nizowcy czuc jak u siebie ;)
kessy jak zawsze marudzi ale zaraz ja przekonam :> pamietasz Spisz pare lat temu jesienia? ile bylo drapoli? na Orawie jest tak samo albo i lepiej, tamtedy leci wiekszosc myszakow i blotniakow przez zachodnie Karpaty, a w okolicy sa miejscowe orly, do tego od czasu do czasu zalatujacy jakis poludniowy sasiad ;) nie musisz isc w gory, wystarczy wystawic gdzies lunete (i przy okazji rozwiesic tez siatki)

kessy napisał/a:
Był na totalnej północy PONIEWAŻ zjazd nr 3 był u Fora na Jurze = na południu

Jura to juz prawie centrum kraju, prawdziwe poludnie zaczyna sie od 500 m n.p.m. :P

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2008-07-16, 07:33   

Logan napisał/a:
prawdziwe poludnie zaczyna sie od 500 m n.p.m. :P

To już jest południe skrajne (ortodoksyjne) :D

Logan, ja się jasno określiłam ;) Tak, będę marudzić na każde góry bo góry są z samego założenia Złe, ale jeśli uzgodnimy odpowiednio wczesny termin to pojadę nawet w te Wężosławowe Bieszczady (byle na dłużej niż weekend, bo dalej niż w Bieszczady nigdzie w PL nie mam). Jeśli na waszej Orawie drapole lecą już na początku września (a powinny jak najbardziej) to tym lepiej dla mnie :mrgreen: Siateczkę też można by postawić jeśli chcesz, chociaż na to opcja obozu jest dużo lepsza.
Że też Szymon jest nieinteraktywny no :evil: Muszę sama odpierać ataki... ;)

[i] Winer [i]

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2008-07-16, 07:40   

Bijta pianę, bijta, jak się mocno spieni to wielga góra z niej wyrośnie :P
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2008-07-16, 08:57   

kessy napisał/a:
eśli na waszej Orawie drapole lecą już na początku września (a powinny jak najbardziej) to tym lepiej dla mnie

dlaczego jestem za Loganem?
bo orawa jest zaiebiaszcza - no i krolowa Karpat pod nosem - Babia Góra.
Moge zalatwic noclegi w fajnym domku babiogórskiego parku dla wszystkich i polaczyc zlot forum z obozem pilchowym ;) - 4 lata temu we wrzesniu kontrolujac budki ptasie mielismy (z Alem) 3 gatunki pilchów, spizarnie soweczki a na babiej latal raróg ;)
poza tym do zwiedzania na miejscu jest park etnograficzny w zubrzycy, pyszna kwaśnica w zawoi, jezioro orawskie, browary slowackie...
a przede wszystkim Loganowe drapole :res:
poza tym Kess - robiac zlot na Helu mowilismy ze nastepny bedzie na poludniu :> mam dobra pamieć. Dla florystów rowniez ciekawe miejsce - regiel dolny, gorny, pasmo kosówki i pietro turni :)

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

Mrówek 
Uwaga Blondynka

Wysłany: 2008-07-16, 09:09   

Kochany forku, prosisz o wypowiedzenie się w temacie :) więc ja zgodzę się z Loganem, . I dołączam się do was

orlik06 
ornitolog-piórolog

Wysłany: 2008-07-16, 11:58   

Ja z chęcią przyjadę.Tylko że najlepiej było by koło września(po 20).Ujście Warty jestem za. :oki:

claviceps 

Wysłany: 2008-07-16, 21:08   

Jako że do wiosny next year nie planuję dłuższych wyjazdów, z dziką rozkoszą się pojawię gdziekolwiek i kiedykolwiek :cool: :zgon2:
Acz muszę przyznać, że opcja orawska bardzo mnie pasuje - może w końcu uda mi sie wpełznąć na Babią ;)

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2008-07-16, 22:47   

Mi tam Orawa pasi, przybyłbym w październiku na weekendzik, na Babią chętnie bym wlazł. Ale to nie jest dobry termin roślinny, więc orawskie kuszenie bagienników w tym terminie jest tu ni w pięć ni w dziewięć :P Ważną rzeczą jest wtedy sensowna kwatera, więc nie tak, Pełq, że "jakoś się załatwi, coś się znajdzie.." - tylko konkrety, pls. :] Ważną rzecza jest też kwatera z wiktem u gaździny, bo nie wszyscy akceptują żarcie z puszki i torebek (ja nie) :P

"Siateczkowa", ptasia impra kessy i Teta, rozumiem, że pewnie na przełomie sierpnia i września - też, czemu nie :lol: Zapewne ona pod namiotami byłaby z kolei ...
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

voytus81 

gko

Wysłany: 2008-07-16, 23:19   

wrzesien/pazdziernik.... Też się piszę !!!!

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2008-07-17, 06:56   

KB - wszystko już wstępnie przemyślane ;)

kwatera
a jakby komuś nie pasowało to w okolicy jest ich wiele. Trzeba by tylko odpowiednio wcześnie termin ustalić by jeszcze rezerwacje siakąś złożyć ;)

Można by też w Chochołowie... Domki drewniane, też wyżywienie możliwe i na bazie, albo kawałek obok bazy jest restaurationen, a domki 11 osobowe z łazienką i zdecydowanie taniej (co mogłoby ucieszyć wiele osób). Trochę dalej do Orawskiego i Babiej, bliżej ku Tatrom.
Chochołów

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Logan 

Wysłany: 2008-07-17, 07:53   

Kejbii napisał/a:
sensowna kwatera

namiociki :-D zrobmy wreszcie jakis naprawde TERENOWY zlot

Kejbii napisał/a:
Ważną rzecza jest też kwatera z wiktem u gaździny

grzybki i jagodki z lasu nie wystarcza? :>

Pełek napisał/a:
Można by też w Chochołowie

wedlug mnie im dalej od Tatr tym lepiej :roll: mniej ludzi, nizsze ceny, wiecej przyrody

kania ruda 
specjalistka;)

Wysłany: 2008-07-17, 09:42   

Cześć1
W końcu odpowiednio wcześnie udało mi się przejrzeć temat forumowego zlotu i z tgeo powodu jest szansa że w końcu do Was dołączę i poznam Was wszystkich osobiście :)
Nie byłam na żadnym poprzednim zjeździe, więc czas najwyższy pojawić się na kolejnym. Będę śledzić rozwój tematu, ze swej strony nie zamierzam narzucać żadnych miejsc ani terminów, dostosuję się jeśli będę mogła, w gruncie rzeczy nie jestem tak strasznie zajęta jak wy w wweekendy więc jest duże prawdopodobieństwo że będzie mi pasować. Bardzo chętnie pojedę w góry, ale na wschód zachód, czy północ Polski również z wielką chęcią.
Dołączam się do apelu Kejbiego - bardzo mile widziane jest łóżko w ciepłym pomieszczeniu na nocleg. Jeżeli jedzenie będzie puszkowo-torebkowe to dwa trzy dni jakoś przeżyję :)
Najważniejsze jest dobre towarzystwo! :)

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2008-07-17, 10:29   

Aaa, jak tak
http://www.eholiday.pl/noclegi-407.html
to :res:

To ja się piszę.

Odpowiedz do tematu