PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Google  

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam towarzystwa na wypad pod Warszawę
Autor Wiadomość
R_Michal 
Michał Rycak

Wysłany: 2007-05-21, 14:21   

Znowu wybieram sie na Podlasie i znowu bedzie to Biebrza.
Jezeli ktos ma ochote pojechac na wycieczke to zapraszam.
Wyjezdzam w najblizszy piatek 25 maja i wracam w niedziele 27.
Nocleg albo w Gugnach lub Kopytkowie.
Jakby co GG 4215636

SMUGA 
arborysta

Wysłany: 2007-06-28, 09:16   

Tak trochę z ofertami własnej firmy, w przyszłym tygodniu, wybieram się na południe woj. mazowieckiego (prawdopodobnie pow. lipski i moze zwoleński)...
Mój główny cel to urzędy gmin, parafie, zabytkowe zalozenia parkowe z tego terenu...
Jadę sam fordem mondeo kombi...
3-4 osoby jeszcze sie zmieszczą...
Jeżeli ktos z Was uważa ten teren za atrakcyjny przyrodniczo moge zabrać...
Albo ze mna sobie pojeździ po całym powiecie, albo moge zostawic w jakimś konkretnym miejscu na obserwacje, a w drodze powrotnej zabrać...
Być moze nie uda mi sie zrobić planu w jeden dzień i objazd potrwa dwa dni...
Dlatego pamiętajcie albo o namiotach, albo o kasie na jakas inną fomę noclegu...
To pierwszy wyjazd taki z mojego nowego planu marketingowego :] ...
Zamierzam odwiedzić wszystkie powiaty województwa mazowieckiego, no i troche terenow ościennych...
No wiec wycieczek sie szykuje kilkadziesiad (niestety wyjazdy są podyktowane bardziej atrakcyjnościa dla moich usług niz wzgledami przyrodniczopoznawczymi - ale pewnie w wielkiej części mozna to pogodzić)...
Nie gwarantuję też niestety, ze po wakacjach bedą to wyjazdy weekendowe - raczej w srodku tygodnia - ja to traktuje jako pracę - soboty i niedziele przeznaczam dla Mojej Joaśki i synów moich...
Pozdrawiam...

- Wojtek M.

Grat 

Wysłany: 2007-08-09, 21:39   Poleski PN

Wiem, ze to w ostatniej chwili, ale dopiero teraz sie ostatecznie zdecydowalem. Jutro (10.08.2007) prosto po pracy ok. 16:00 (z Wolomina, ale po bardzo zdecydowanych moge podjechac na Prage) jade w okolice Poleskiego parku narodowego. Mam 3 (do 4) miejsca w samochodzie. Spanie nie wiadomo gdzie (namiot, spiwor, ale moze byc tez tania agroturystyka - mam jakies adresy). Program: obserwacje ptakow w roznych miejscach PolPN. Powrot w niedziele na wieczor. Dokladka do benzyny max 35zl. Dzwonic 0 603 611 225.

amikosik 

Wysłany: 2007-08-09, 21:47   

Polecam noclegi w siedzibie Parku.

Grat 

Wysłany: 2007-10-09, 20:12   Jeziorsko

Na najblizszy weekend 13-14.10.2007 jade w celach rodzinnych w poblize Jeziorska. Jesli ktos ma ochote to mam 3-4 miejsca za darmo. Wyjazd w sobote najpozniej 10:00 z Wa-wy. Powrot w niedziele ok 19:00 w wa-wie. NIE zapewniam noclegu.
Czyli moge zawiezc, ok godziny potowarzyszyc i porzucic do niedzieli. W niedziele ok 14:00 znów troche potowarzyszyc i przywiezc. Moge byc elastyczny co do godzin przejazdu i miejsca dowiezienia, ale nocleg nad Jeziorskiem trzeba sobie zalatwic samemu.

Jesli ktos chetny, to prosze maila na
grzechu.g(at)excite.com

Orni 

Wysłany: 2007-12-01, 21:03   

Wybiera się ktos jutro na ptaki gdzies w okolice Warszawy?

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2007-12-01, 22:35   

Orni napisał/a:
Wybiera się ktoś jutro na ptaki gdzieś w okolice Warszawy?
KNL SGGW wybiera się na obrączkowanie na "Starym Ursynowie" i podpatrywanie ptaszków na skarpie ursynowskiej
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

Orni 

Wysłany: 2007-12-01, 22:38   

Jak wygladaja szczególy? Mozna sie przyłączyć? :)

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2007-12-01, 22:45   

Cytat z korespondencji na liście mailingowej koła
Cytat:
ok. niech będzie start w niedzielę o 6.45 pod aulą kryształową.
łapiemy pewnie do 13-14. ciepło się ubrać, bo blachujemy na podwórku
(nie ma żadnego pomieszczenia gospodarczego, które mogli by nam
udostępnić).
jak ktoś ma woreczki na ptaki (np. przypadkowo ;) zabrane z jakiejś
akcji obrączkarskiej) to niech zabierze ze sobą.
łapiemy w 4-5 sieci wróblaczych. co będzie, to będzie.
coś jeszcze?
pozdrawiam!
Paweł Mirski aka Miras

a ja jeszcze dodam, że można wziąć nożyczki i w międzyczasie można naciąć owoców dla drozdów z drzewa co obok auli kryształowej rośnie.
Ja nie wiem czy dam radę rano przyjść ale na pewno wpadnę

MOżNA WPADAć ZAPRASZAMY :)
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

Orni 

Wysłany: 2008-02-22, 23:01   

Ktos planuje jakis wypad w okolice Warszawy w ten weekend?

Grat 

Wysłany: 2008-04-03, 22:53   

Mam czas w sobote 5.4.2008 i 3 miejsca w sluzbowym Yarisie (koszt paliwa do podzialu). Start z Marek. Czekam na propozycje. :tup:

Orni 

Wysłany: 2008-09-26, 22:33   

Ktoś planuje jakiś wypad w okolice Warszawy w ten weekend?
Konkretnie w niedzielę :)

Roghal 

Wysłany: 2008-10-06, 15:28   

są tu jacyś floryści chętni na jakis wypad? Jestem nowy w tym mieście więc raczej więc nie będe wysuwał propozycji gdzie bo...ich nie mam :F

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2008-10-06, 17:13   

Roghal napisał/a:
są tu jacyś floryści chętni na jakis wypad? Jestem nowy w tym mieście więc raczej więc nie będe wysuwał propozycji gdzie bo...ich nie mam :F
zgłoś się do Kejbiego bo on roślinki lubi i na ptaszki przy okazji looka

Orni 

Wysłany: 2009-02-28, 19:48   

Jutro wczesnym rankiem wybieram się na pola koło Grodziska Mazowieckiego. Jeśli ktoś ma ochotę się zabrać, niech da znać. Niestety moi towarzysze się rozchorowali...

Odpowiedz do tematu