PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Stokrotka 

Wysłany: 2006-11-01, 13:22   Poszukiwania

Witam!
Ostatnio wybralam sie na poszukiwanie chatki mysliwskiej.Pamietam ze bylam w niej kiedys z babcia.ale to dawno.szczerze mowiac nie bardzo wiedzialam gdzies isc i czy to bedzie daleko.Ide nad osiedle i takie o widoki:

Ubralam sie cieplo bo bylo chlodno.a wiatr wial bardzo zimny!
idac wyzej patrze a tu jakis chlopak na 100% nieznalojmy idzie w dol.ja glowa na dol uff przeszedl.patrze a przy plecku karimata!wiec on mogla albo spac w chatce mysliwskiej albo wraca z Baraniej Gory.Bardziej wierzylam w to 1.
Mijam ostatni dom i wyzej patrze a tu:

dochodze do pieknej ambony(tzn mysle ze ladna wg mnie :roll: )
wchodze nawet pewnym krokiem choc wchodzac w tym roku 7 razy na Barania Gore dlaej sie boje;/.ale jest bardzo dobrze i mocno zrobiona.wchodzilam tu juz kilka razy.narazie to znajome okolice.
a tu ambona:

teraz zapuszczam sie nieznana mi sciezka, droga.spotykam kolejne objawy zlodowacenia;)

teraz ide lasem i droga wyjedzona przez traktory.zrywa drewana;/
ide narazie pewnie jest drga wiec OK.
patrze las staje sie mniejszy, drzewka maleja, patrze jest polana!juz prawie w podskokach pedze wierzac w to ze to jest wlasnie to!patrze jest ambona.Dokladnie tak jak to pamietam.jest polana, na skarju ambona i naprzeciwko miala byc chatka.narazie jej nie widze i wchodze na ambone.Zaczela skrzypiec.i na serio na mniej sie okropnie balam;/. byla mniejsza niz ta wczesniejsza ale napedzila mi stracha!
tak wyglada:

tu jest polanka

Mysle ze byly by tutaj super obserwacje!moze dzikow a jak nie to saren :mrgreen:
teraz zostaje isc w dol.patrze a na skraju:

jest!znalazlam!jupi!
tylko wydaje mi sie mniejsza niz sobie wyobrazalam/pamietalam.chyba ze to ja uroslam;)
chatka w srodku:

jest tutaj duzy piec.poczulam zapach jakby tu ktos niedawo ognien palil;)wiec jednak to tu ten gosciu spal;>na 3 lawkach mozna spac.No na ziemi by bylo brudno.na polance mozna sobie spokojnie namioty rozstawic :mrgreen: mysle ze to piekne miejsce na wabienie sow :mrgreen:
w srodku jest wiele podpisow.kilku sie domyslam kilku jestem pewna;)
jeszcze wejscie do chatki:

chatka:

najwazniejsze jest to co pisalo na drzwiach :mrgreen:

chatka gluszca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wiec tu kiedys one musialy byc!i to sie moze zgadzac.Bo to jest niedlaeko szczytu i Baraniej Gory a tu kiedys /nie wiem jak teraz :? / gluszec byl :mrgreen:
teraz pewno na tej polace nie ma....ale fajnie wiedziec ze z 40 min drogi od domu takie cudo mam :mrgreen:
nie chcialo mi sie wracac.no ale coz.jeszcze tylko wspone ze gdy szlam do chatki spadl 1 drobny i mokrawy snieg :mrgreen: :mrgreen: :]
potem jak wracalam zrobilo sie juz ladnie.
jeszcze kilka widokow na zakonczenie:

co sadzicie o takiej chatce?MOzna by tam na obserwacje chodzic.Fajne miejsce.Jak spelnie jeden warunek a to juz za ok 4 miesiace to mama sie pewno zgodzi zebym tam chodzila na noc oczywiscie :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie!

felix 

Wysłany: 2006-11-01, 14:49   Re: Poszukiwania

chatka gluszca :wiec tu kiedys one musialy byc!i to sie moze zgadzac.Bo to jest niedlaeko szczytu i Baraniej Gory a tu kiedys /nie wiem jak teraz :? / gluszec byl :mrgreen:
teraz pewno na tej polace nie ma....

Sa, sa gluszce........ sowy tez sa.... robilismy tam oboz kiedys i soweczki byly....

Stokrotka 

Wysłany: 2006-11-01, 14:56   Re: Poszukiwania

felix napisał/a:
chatka gluszca :wiec tu kiedys one musialy byc!i to sie moze zgadzac.Bo to jest niedlaeko szczytu i Baraniej Gory a tu kiedys /nie wiem jak teraz :? / gluszec byl :mrgreen:
teraz pewno na tej polace nie ma....

Sa, sa gluszce........ sowy tez sa.... robilismy tam oboz kiedys i soweczki byly....

jaki oboz?kiedy?w tej chtce?
na tej polanie sa gluszce?

Jak sie tam spalo?Ile Was bylo?Jakie mieliscie obserwacje?Aha i o jkaiej porze roku? :]
Pooooozdrawiam! :mrgreen: :-D

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2006-11-08, 14:18   

fajne miejsce :D Zaprowadzisz kiedys ? moze jakis maly obozik zorganizujesz na wiosne albo zimową porą ? :)

PS.miało Cie w listpadzie na necie nie byc - dobrze ze jestes:)

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Stokrotka 

Wysłany: 2006-11-09, 08:01   

Pełek napisał/a:
PS.miało Cie w listpadzie na necie nie byc - dobrze ze jestes:)
Zobaczymy czy sie to nie zmieni.
Nie wiem zobacze,narazie zabieram tam jedna dziewczyne z forum ale nie tego :roll:
Bardziej ten temat sie spodobal ludziom z gorskich forow.Na przyrodzie nie bardzo a nawet wogole;./
Moze namowie Janka i Jadzie zeby tu ze mna sie wybrali :roll:
Zobaczymy....
Na zlot to i tak kilku w chatce reszta w namiocie....raczej zlotu to nie wiem czy bym chciala zeby byl....
Jakub musimy potem na gg pogadac mam dobre wiesci :mrgreen:
Pozdrawiam!
Aha moze nie tutejj ten watek ale jesli chcesz isc na przewodnika Beskidzkieko to idz!Na studiach najlepiej!Zobaczysz jeszcze Ci sie to przyda i wogole.Powodzenia!

Odpowiedz do tematu