PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jesień na Goczałkowicach
Autor Wiadomość
Pawelele 

gko

Wysłany: 2005-09-20, 22:43   

kessy napisał/a:
to strasznie daleko - za daleko żeby pojechać na jeden dzień

Ale to przecież ma być 7-9.X

Tetrao napisał/a:
Paweł

Czy to chodzi o mnie :lol:

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-09-20, 22:54   

Pawelele napisał/a:
Czy to chodzi o mnie

No, tak się podpisujesz przeca :wink:

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2005-09-20, 22:59   

Tak Pawelele, ale niektórzy studiuj? w trybie dziennym, więc nie mogę sobie zakładać że zaraz na pocz?tku roku urwę sobie 2 dni :P A plan zajęć poznamy znaj?c nasz? uczelnię dopiero około 1 paĽdziernika...

Szymon, ależ Ty kręcisz ;) Przecież w nawet podtytule jest I Południowy Zjazd. Z samej nazwy nie jest to kontynuacja tradycji tylko konkurencja któr? mi zarzucasz :grin: Poza tym - szczerze mówi?c nie zasłużylicie na przyjeżdzanie do was taki kawał drogi bo nigdy sami się nie pofatygowalicie do nas. Never ever. I tego niestety nie potrafię wam zapomnieć ;) (sumiennie wył?czam z tego Ala)

[i] Winer [i]

Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-09-20, 23:17   

kessy napisał/a:
Poza tym - szczerze mówi?c nie zasłużylicie na przyjeżdzanie do was

No cóż przyjmujemy to ze skruch? i wielkim żalem... Na szczęcie jest troche Centralnych, którzy nie maj? nam nic za złe i chętnie przyjad? zobaczyć wspaniał? przyorode doliny górnej Wisły, a także spotkać się z nami murzynami z Południa. :mrgreen:

Pawelele 

gko

Wysłany: 2005-09-21, 19:43   

kessy napisał/a:
niektórzy studiuj? w trybie dziennym, więc nie mogę sobie zakładać że zaraz na pocz?tku roku urwę sobie 2 dni

Masakryczne masz te studia - nawet w sobotę i niedzielę Wam spokoju nie daj? :wink:

Corvus 
moderator
Paweł Niski

Wysłany: 2005-09-21, 23:21   

Pawelele napisał/a:
Masakryczne masz te studia - nawet w sobotę i niedzielę Wam spokoju nie daj?

poza tym jakie dziwne zwyczaje na tej Twojej uczelni................
.u nas pocz?tek to włanie najlepszy okres żeby sobie jeszcze jaki (ty)dzień wolnego zrobić.i tak się jeszcze nic nie dzieje...........

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2005-09-22, 02:00   

Celna uwaga, pamiętam to nawet ja z moich studiów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2005-09-22, 08:56   

Tetrao napisał/a:
11 osob na zjazd to maciupko

myle ze dwie osoby z MKB jeszcze ze mn? przyjad? więc może byc 13 osób.

[ Dodano: 2005-09-22, 08:59 ]
kessy napisał/a:
Południowcy nie chc? ić na żadne kompromisy

no jak to al jeżdzi...poza tym prosze nie dzielic bocianowców na południowców itd...
moja droga to traci z deczka północnym szowinizmem :mrgreen: :twisted:

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2005-09-22, 09:06   

:evil:
Jestecie okropni. Doskonale wiecie że sobota i niedziela nie maj? tu nic do rzeczy. Muszę być szczególnie w pierwszych dniach na wszystkich zajęciach bo jestem starost? roku - mam jeszcze krztynę odpowiedzialnoci, nawet jeli nie wobec studentów to wobec wykładowców, którym kto musi dostarczyć podział na grupy i pozałatwiać różne inne sprawy. Wierzcie mi, wolałabym latać z wami za ptakami niż sama z papierami, to drugie nie jest przyjemne :P Ale jeli zamierzacie dalej sobie drwić, proszę bardzo...

[i] Winer [i]

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2005-09-22, 09:09   

kessy napisał/a:
Wierzcie mi, wolałabym latać z wami za ptakami

taa...na studiach starosta a potem w polityke :mrgreen:

no zawsze można jak Cimek...ma sie wtedy kasę n daczę w parku narodowym i nie tylko :lol:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2005-09-22, 09:50   

kessy napisał/a:
bo jestem starost? roku - mam jeszcze krztynę odpowiedzialnoci, nawet jeli nie wobec studentów to wobec wykładowców

ładnie sie kessy ustawiła fiu fiu :mrgreen: :]

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

Batman 

Wysłany: 2005-09-22, 15:19   

Pawelele napisał/a:
Masakryczne masz te studia - nawet w sobotę i niedzielę Wam spokoju nie daj?

Mówisz, jakby zapomniał o kwesti dojadu w te i nazad.
Czemu was, południowców nigdy nigdzie nie ma??? To już sie staje reguł?, której Al jest wyj?tkiem potwierdzaj?cym regułę.

Diafora 

Wysłany: 2005-09-22, 15:46   

Normalnie pólnoc południe :D zrobimy wojne domow? czy nakręcimy serial ? :]
a zreszta jakie bym niby miejsce miała zaj?ć w konflikcie, ja z centrum jestem :P

Batman 

Wysłany: 2005-09-22, 15:54   

Cytat:
Normalnie pólnoc południe zrobimy wojne domow? czy nakręcimy serial ?

Żeby tak było to musielibymy sie spotkać, tylko gdzie, chyba jak zwykle zrobimy najazd na biedne południe (jak to historia lubi się powtarzać).

Diafora napisał/a:
a zreszta jakie bym niby miejsce miała zaj?ć w konflikcie, ja z centrum jestem

No, tu już sama musisz sie opowiedzieć :grin:

Staszek 
Piotr Stachowicz

Wysłany: 2005-09-22, 16:08   

A propo sporów północ-południe. Przypomina mi sie pewie filmik bodajże z serii "Drogówka"
Policja w Warszawie zatrzymuje babke na krakowskich blachach za jazde na czerwonym swietle. Pukaj? w szybe. Klientk odkręca szybe i mówi do policjanta. Dobry wieczór. Chyba nie jest pan zwolennikiem antagonizmów krakowsko-warszawskich?? Miałem z tego pompe przez cały wieczór.

A wracaj?c do tematu.

Nie wiem przez kogo jest reprezentowane to szeroko pojęte południe bo o ile zauważyłem to słowa kierowane s? głównie do kolegów Anema i Tetrao. Ale poprawcie mnie jeli się mylę. Fakt jest faktem na dojazd polskimii rodkami komunikacji z południowych róbieży Polski na jak? akcje typu Owin trzeba powięcić dzionek podobnie z powrotem. Sama akcja trwa dwa dni, a więc droga zajmuję tyle samo czasu co pobyt tam. Może gdyby tego typu akcje trwały dłuzej, amatorow 10 h tłuczenia w poci?gach byłoby więcej :D Podobnie jest z dojazdem z północy na południe. St?d nie dziwi mnie reakcja Kessy, która się tam nie wybiera. Zatem może skończmy z wzajemnym zrzucaniem winy na siebie, gdyż konflikt działa w obie strony. Ja tam mimo perspektywy wielogodzinnej podróży samochodem na południe się wybieram, gdyż uważam, że od czasu do czasu można się powięcić. Dlatego czekamy na kolejne zapowiedzi. Może jeszcze ma kto ochote na ten wypad tak, aby mógł dojć on do skutku

[ Dodano: 22 Wrz 2005 04:23 pm ]
A jak macie ochote na mały konflikt to proponuje dwie rundy. Pierwsze starcie na udeptanej ziemii w Ochabach, a drugie tam gdzie ma się odbyć II Zjazd forum. Będzie sprawiedliwie. O ile wszyscy dotrwaj? do drugiej rundy :P :D

Odpowiedz do tematu