PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II Zjazd użytkowników Forum Przyroda
Autor Wiadomość
Tetrao 
zacietrzewiony

gko

Wysłany: 2005-05-11, 14:59   

Cytat:
nie wybierasz sie na zjazd Teti?

nie w tym terminie i nie nad Biebrz? ani nigdzie w tych rejonach (nie jestem zmotoryzowany). :wink:
Będe Wam kibicował tu na miejscu! Tylko dawajcie czasem znać o ptasich rarytach bo ja abonentem PPP nie jestem :lol:

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-05-11, 15:07   

Teti napisał/a:
nie w tym terminie
oj... qrcze.. radbyłbym gdybycie mogli ciutke termin przesun?ć o pare dni - moja mama wypłate dostaje I-wszego więc może trochu więcej kasy bym zaukrapożydostał :mrgreen:

[ Dodano: 11-05-2005, 15:08 ]
a i zostaje ostatnia kwestia - komu z Warszawy wpakuje się do auta :roll:

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2005-05-11, 15:11   

maciek napisał/a:
Cytat:
jak dodasz do tego tekst że na południu nie mamy takich ptaków jak nad Biebrz? (mniej więcej) i krajobrazów to zgadzam się w 100%

Al zdrajco :? Ptaszorów może i nie ma ale rolinki za to jakie - nigdzie na niżu takich rarytasów się nie znajdzie jak w górach... :lol:

zgadzam sie z Maćkiem - Maćko zrob doktorat i wracaj do Krakowa.
Nie kazdy zyje ptaszorem (co nie znaczy ze nie lubie ptaszków), a i wiecej kfiatkow jest w górach - moze jakas odmiana by sie przydała.
:mrgreen:

[ Dodano: 2005-05-11, 15:16 ]
Cytat:
pomysł z Beskidem Niskim? to najbardziej na wiosne i jesień

Niechaj zalni Bukowina w barwie malin, niechaj zabrzmi Bukowina w wiatru szumie...
jesieni? beskid Niski tez niesamowity...Bukowina mieni sie kolorami...

Nie lubię tzw. zrównoważonego rozwoju!!!!

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2005-05-11, 21:56   

Tak sobie czytam i mysle sobie: moze sie w koncu ktos powaznie weĽmie za organizacje bo juz 6 stron kasztanienia i nic z tego nie wynika? Co prawda przy pierwszym zlocie termin ustalono po 7 stronach ale miejsce znano juz na 2 stronie. Sprawdzic mozna tutaj: http://forum.przyroda.org...der=asc&start=0

Corvus 
moderator
Paweł Niski

Wysłany: 2005-05-11, 22:30   

Adam Tarłowski napisał/a:
Tak sobie czytam i mysle sobie: moze sie w koncu ktos powaznie weĽmie za organizacje bo juz 6 stron kasztanienia i nic z tego nie wynika? Co prawda przy pierwszym zlocie termin ustalono po 7 stronach ale miejsce znano juz na 2 stronie.

to chyba Adamie masz ustawione w profilu tylko 10 postów na jednej stronie. ustaw sobie tak jak ja: 100 i wtedy masz wszystko na jednej stronie i nie musisz zmieniać stron i tracić czasu szukaj?c czego, bo cały w?tek widzisz.

ja powiem szczerze że i ta Biebrza mi pasi i ten termin pod koniec maja...... mi to "wsio ryba" byle by nie trzebab było jechać na drugi koniec Polski.

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2005-05-11, 23:03   

Cytat:
to chyba Adamie masz ustawione w profilu tylko 10 postów na jednej stronie. ustaw sobie tak jak ja: 100 i wtedy masz wszystko na jednej stronie i nie musisz zmieniać stron i tracić czasu szukaj?c czego, bo cały w?tek widzisz.

Od razu widac kto tu jest starym wyjadaczem :D

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2005-05-11, 23:21   

No tak, ale ustawienie w profilu np."100 postów na stronie" skutkuje tym, że w?tek, w który s? wstawiane liczne fotki (np."Obsserwacje ptaków", "Proba o oznaczenie, "Ptaki obr?czkowane", "Obserwacje ssaków", "Obserwacje płazów", etc.) - będzie się bardzo długo otwierał, zanim wczytaj? sie wsie wstwione tam fotosy. Dopiero wtedy w?tek "uspokoi się" mozna będzie przyst?pić do przeczytania wieżych postów :mrgreen:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2005-05-12, 09:38   

Cytat:
ja powiem szczerze że i ta Biebrza mi pasi i ten termin pod koniec maja...... mi to "wsio ryba" byle by nie trzebab było jechać na drugi koniec Polski.

Musimy Corvusa przystosować do gór...hehe bo wiem ze nie chce mu sie gonic po pagórkach... :mrgreen:

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2005-05-12, 09:47   

:evil: OCH widzę że obóz Biebrznietych słabnie Ludzie zagłuszmy tych górali i caprów z południa. Niech pofatyguj? sie na Podlasie a w góry skoczymy jesieni? kiedy buki się przebarwiaj?
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

for 
teriolog
Zgórmysyn

Wysłany: 2005-05-12, 10:27   

Cytat:
OCH widzę że obóz Biebrznietych słabnie Ludzie zagłuszmy tych górali i caprów z południa. Niech pofatyguj? sie na Podlasie a w góry skoczymy jesieni? kiedy buki się przebarwiaj?

jesli chodzi hard o scisłoć mówi się: ceprów po górolsku...

anna 

Wysłany: 2005-05-12, 10:28   

Hej o ile: termin to: 26-29 maj
Miejsce: Goni?dz
Ja bym była chętna jak najbardziej.
Do organizacji pelnej sie nie zgalszam bo mam na przyszly tydzień zlecenie czyli 0 czasu
Ale proponuję:
- Zalożyć zaraz osobny temat >lista na II zjazd< niech sie wpisza ci, ktorzy w tym terminie i w to miejsce pojad? na pewno.
- Wyznaczyć termin zamkniecia listy - rozs?dny to jaki 18-ty.
- Już w poniedziałek 16-go zarezerwować miejsca dla tych, ktorzy sie do tej pory zapisz? (w ten sposob w ogole mamy jakies miejsca, pamietajcie,ze to będzie dlugi weekend i pani moze wynaj?c komu innemu. Jesli zarezerwujemy domek, to dodatkowe sztuki jako sie upchnie).

Musze wyjsc o 11-tej - jesli do tej pory dostane jakies glosy akceptacji, to zaloże taki temat - jesli nie niech zaloży ktos zainteresownych: Kami, Hubet? Corvus?
Co do rezerwacji - Kami podjęłaby się to zrobić, skoro znasz osobe?
Deklaracje do rezerwacji musza byc powazne,zeby potem Kami nie musiała wiecić oczami.
Apropos transportu - do Goniadza chodzi kolej (trasa na Ełk) pozdrówka

Kamikazi 

Wysłany: 2005-05-12, 11:25   

Jelli tylko zdecydujemy gdzie będzie zjazd to zarezerwuję miejsca.
To co? Zdecydować się! Trzeba zrobić jakie głosowanie. :)

Ps. U mnie pojawij? się pewne problemy z wyjazdem. Ale nawet jeli ja nie pojadę to i tak mogę załatwić miejsca.

.

[CLOVERtshirt] [Galeria rysunków] [Galeria zdjęć] [Niecodziennik] [Ptasi Azyl]

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-05-12, 19:37   

Kami, to rozumiem, że jak będzie lista to rezerwujesz miejsca??

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2005-05-12, 21:02   

Domki w Osowcu może pomiecić około 20 osób cene należałoby negocjowa bo wstępnie to 35 ale podobno można np. umowę o dzieło i będzie taniej (info od córki)

tutaj można obejżeć domki
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

Namor 

Wysłany: 2005-05-12, 21:47   

xhardcorex,
Cytat:
ale podobno można np. umowę o dzieło i będzie taniej
cenę zawsze można negocjawać, ale w agroturystyce chyba żadna umowa nie jest potrzebna, bo płaci się jak w sklepie (z ręki do ręki) :wink:

Odpowiedz do tematu