PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II Zjazd użytkowników Forum Przyroda
Autor Wiadomość
Corvus 
moderator
Paweł Niski

Wysłany: 2005-05-08, 22:41   

Tetrao napisał/a:
Nie s?dze żeby wszyscy mieli już całe wakacje zaklepane i pozałatwiane

i tu się mylisz drogi Szymonie.......w moim organizatorze terminy tak napięte że aż wszystko trzeszczy(lub kumpla, wyjazd na tydzień na sumy, żagle na Mazurach, obóz nad Wisł?, obóz nad Siemianówk?, obóz nad Bugiem, wypad w góry...itd... :roll:
ale zgadzam się z Tob? że włanie trzeba wypracować ustalenia na tyle wczenie by sporo osób miało możliwosć się dostosować.

Dominik napisał/a:
To ja skorzystam z okazji i przypomne o obozie nad Bugiem (22 sierpnia)

pamiętamy :mrgreen:

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2005-05-08, 22:45   

Biebrza, Biebrza über alles!!! :mrgreen: i najlepiej w majowy weekend bo ja w wakacje chcę wyjechać :/
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

Dominik 

Wysłany: 2005-05-08, 22:54   

Cytat:
Biebrza, Biebrza über alles!!! :mrgreen: i najlepiej w majowy weekend bo ja w wakacje chcę wyjechać :/

No nie, krajan zdradza Bug. Wstydz sie xhardcorex. Ale w ostatecznosci Biebrza moze byc. Ja juz dawno nad Biebrza nie bylem. I daleko tez nie jest. :mrgreen:

Namor 

Wysłany: 2005-05-08, 23:00   

No to jest nas już trzech. Kto za Biebrz?? (Chyba wszystkim wiadomo, że Biebrza jest w astrologicznym rodku Polski).

anna 

Wysłany: 2005-05-08, 23:22   

Hejka. Zjazd :__)) Superancko. Tylko pliz umówmy sie z jakims 2-tyg wyprzedzeniem,zebym sobie znowu jakiej roboty nie przygadała ( nie ja jedna pewnie musze planowac wczeniej, więc pozwlam sobie na prywatę)> Biebnrza byłaby super :) ) Mam tam nawet obadana fajn? miejscówe - w Kuligach (więcej o niej w temacie o wypadzie nad Biebrze). W kazdym razie widziałam tam na kupie najwięcej gatnków w zyciu....no możwe jeszcze poza Turaw? :) )
Pozdrówka ANka

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2005-05-09, 00:24   

Dominik napisał/a:

No nie, krajan zdradza Bug. Wstydz sie xhardcorex. Ale w ostatecznosci Biebrza moze byc. Ja juz dawno nad Biebrza nie bylem. I daleko tez nie jest. :mrgreen:

Wybacz Dominik zdradę :oops: ale nad Bug trochę łatwiej mi zorganizować wypad niż nad Biebrzę a poza tym w sierpniu będzie obóz więc mógłby się forumowiczom przejjeć (choć w sumie nie wim :roll: jak mogłaby się przejjeć taka fajna rzeczka :res: )
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-05-09, 07:47   

Biebrza? no wiecie.. ja wprost uwielbiam długie męcz?ce podróże... ponad 8 godzin jazdy do Warszawy a z tamt?d musiałbym się wpakować do auta którego z forumowiczów... ale :oki: i ptaków mase i miejsce piękne. Tylko ten cholerny dojazd :roll:

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-05-09, 16:25   

Cytat:
Warszawy a z tamt?d musiałbym się wpakować do auta którego z forumowiczów
Dlaczego Warszawa jest tak? granic??

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-05-09, 16:31   

bo do jakiego dużego miasta np do Białegostoku (albo w okolice Biebrzy) na 99% nic nie kursuje ... a do Warszawy s? 2 kursy i mam za free :]

Szybszy 

Wysłany: 2005-05-09, 18:59   

Panie, Panowie, nie potrzebujemy gejzerów pomysłów nt. lokalizacji tylko ochotnika, który zarezerwuje miejsca. Ja organizowałem pierwsz? edycję więc czuję się zwolniony ;)

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-05-09, 20:41   

Nie no szybszy, ty masz wprawe już to liczymy na ciebie ;-) .

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2005-05-09, 20:48   

Szybszy napisał/a:
Panie, Panowie, nie potrzebujemy gejzerów pomysłów nt. lokalizacji tylko ochotnika, który zarezerwuje miejsca. Ja organizowałem pierwsz? edycję więc czuję się zwolniony ;)
ja mam koleżankę z Moniek :) która ma gospodarstwo agroturystyczne w Osowcu i może u niej da się jako taniej a jak nie to może będzie wiedziała gdzie jakie tanie miejscówki :roll: W sumie to miałem z ni? wspólmnnie zorganizować wyjazd dla mojego roku ale ich trudniej zebrać niż forumowiczów :res: Więc może niech zieloni zorganizuj? jak? ankietę co do miejsca i daty, w której wezm? udział osoby chc?ce pojechać. Ja jestem za długim weekendem nad Biebrz?. S? trzy metody głosowania... :mrgreen:

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-05-09, 21:01   

Cytat:
Więc może niech zieloni zorganizuj? jak? ankietę co do miejsca i daty, w której wezm? udział osoby chc?ce pojechać.
Albo tak:
26-29 maja jest II zjazd nad biebrz?, po bliższe informacje zgłoic się do xhardcorex :8):
Jak wolisz??

Kamikazi 

Wysłany: 2005-05-09, 21:13   

Jeli zdecydujemy się na Goni?dz to... Podczas ostatniej mojej wizyty w Goni?dzu mieszkałam u sympatycznej gospodyni. Ma kwatery na 22 osoby. Jeden domek 4 pokoje 2 osobowe + dwie łazienki i kuchnia. Drugi domek 7 pokoi 2 osobowych + 2 łazienki i kuchnia. 25zł od osoby za nocleg (bez wyżywienia). Jest też jeden apartament z łazienk? i kuchni? w domku u gospodarzy.

.

[CLOVERtshirt] [Galeria rysunków] [Galeria zdjęć] [Niecodziennik] [Ptasi Azyl]
Ostatnio zmieniony przez Kamikazi 2005-05-10, 11:18, w całości zmieniany 1 raz  

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-05-09, 21:39   

Cytat:
25zł od osoby za nocleg
Rozumiem, że bez wyżywienia??

Odpowiedz do tematu