PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II obóz nad Biebrz?
Autor Wiadomość
Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-05-13, 13:52   

No to Karolina...
po 1 - raz dwa pytaj się Tatuka czy przyjedziesz...
po 2 - przestań już teraz wydawać mamone :P - ja tylko kupie karte do telefonu i do MK TP "B" wyle kase i to tyle wydatków u mnie :]

PS ... BTW chyba czas powiadomić Muke o moich planach :mrgreen:

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2005-05-13, 15:02   

Cytat:
Tony będzie dodatkowo bez włosów, które Mu wypadn? z powodu zgryzot na maturze

Dzi Kejbi była biologia i nie było tak tragicznie. Co prawda pomyliłem łodygę kosaćca z jego korzeniem, ale każdemu się przecież może zdarzyć, nie? Z owłosienia do zjadu moge sie ewentualnie ogolić :)

anna 

Wysłany: 2005-05-13, 19:19   

Ja jak już deklarowałam pisze się. Przypominam jeszcze raz,ze do goni?dza chodzi kolej :) ) Autobus pewno też. No moge posun?ć się nawet do sprawdzenia poł?czeń z Wa-wy :) ) Ja raczej na pewno będe jechal? publicznym transportem (no chyba ,ze zdecyduje się kumpel za autem). Co wy tace samochodowi, to aekologiczne :) )))
Ania Salwa

Kamikazi 

Wysłany: 2005-05-13, 20:02   

LISTA wyjazd 26 - 29 maj (75zł za trzy noclegi)

26 - 29 maj

Hubert
Ania Salwa
xhardcorex
Martocha

27 - 29 maj

Alcedo
Amikosik
Ania Amikosikowa
KB
Tony

.

[CLOVERtshirt] [Galeria rysunków] [Galeria zdjęć] [Niecodziennik] [Ptasi Azyl]
Ostatnio zmieniony przez Kamikazi 2005-05-15, 17:14, w całości zmieniany 2 razy  

amikosik 

Wysłany: 2005-05-13, 20:52   

Kami ja przyjadę dopiero w pi?tek 27 wieczorem więc dla nas dwa noclegi. Jeli kto chce jechac ze mn? to też tak będzie noclegował. Z tych co się zadeklarowali wynika że będ? to Tony, KB i Alcedo.

[ Dodano: 2005-05-13, 21:54 ]
anna napisał/a:
... Co wy tace samochodowi, to aekologiczne :) )))

...ale za to jakie ekonomiczne :-)
Ale przy okazji możesz podać rozkład jazdy autobusów?

Namor 

Wysłany: 2005-05-13, 21:29   

Ja oczywicie też się wybieram, (aczkolwiek dzień przyjazdu długo jeszcze bedzie niewiadom?).

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-05-14, 09:21   

Kami.. ja na 100% zdeklaruje się 17-nastego maja dobrze? :wink: ... musze muke przygotować na t? wiadomoć :mrgreen:

PS... Amikosik dokładne info wyle Ci przez PW w ten wtorek :]

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-05-14, 18:56   

Mało nas :/ , oprócz Ala sami Warszawiacy :/ .

Kamikazi 

Wysłany: 2005-05-14, 19:08   

Uwaga uwaga! Włanie dzwoniłam do właciecielki domku! Został tylko domek na 8 osób! Pokoje teoretycznie na dwie osoby (łóżko jednoosobowe i wersalka na 2 osoby) W saloniku jest też rozkładane łóżko na którym można położyć dziewi?t? osobę. W domku s? trzy wc i dwa prysznice oraz kuchnia. Czyli miecicie się prawie na styk. Ja niestety nie mogę jechać i to nie ze względu na brak miejsc ;)

.

[CLOVERtshirt] [Galeria rysunków] [Galeria zdjęć] [Niecodziennik] [Ptasi Azyl]

xhardcorex 
Jerzy Jeż

Wysłany: 2005-05-14, 19:36   

Hubert napisał/a:
Mało nas :/ , oprócz Ala sami Warszawiacy :/ .
Wypraszam sobie ;) Oj czarno to widzę ale będziemy walczyć i może wsio dojdzie do skutku.
25.10 mamy szansę wykopać złodziei i aferzystów, którzy od 25 lat zadłużają nasz kraj. Nie głosuj na bandę PO; PiS; PSL; SLD bo to przez nich płacisz tysiąc złotych na obsługę długu. Popierając Partię KORWIN wybierasz Wolną Polskę. W imieniu patriotów dziękuję za Twój głos.

Hubert 

otop

Wysłany: 2005-05-14, 19:49   

Trzeba będzie negocjować cene kimania na podłodze :] . Jeli kto jeszcze się zdeklaruje :/ .

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2005-05-14, 20:24   

Trochę mało osób jak na zjazd forumowy :>

I ten termin... W wigilię sesji :shock: :evil: Już nie pytam kto tak wymylił :/ Ja w takiej sytuacji nie mogę... Lepiej już teraz zacznijcie umawiać następny termin, żeby wyprzedzenie było nieco większe niż 2 tygodnie :P

[i] Winer [i]

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2005-05-15, 11:42   

Kessy napisał/a:
Trochę mało osób jak na zjazd forumowy :>
bo to mikro-zjazd :mrgreen:

Qrcze... ja sie tak napaliłem na Biebrze pod koniec maja :mrgreen: ... ale jak rzeczywicie będzie 9 osób z Forum to zastanawiam się nad sensem zjazdu.. bo jak zjazd to taki prawdziwy.. ponad 20~30 osób :roll: a nie 9... :roll:

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2005-05-15, 11:50   

Jak będzie 9 osób to - z punktu widzenia łatwoci obserwacji (mniejsza grupa = mniejsze płoszenie obiektów obserwacji) - lepiej, niż gdyby po terenie miało łazić Całe Szanowne Towarzytwo :lol:
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2005-05-15, 12:38   

Kejbii ma rację.
To zależy czy chcecie jechać się spotkać (-> Zjazd) czy poobserwować ptaki. Bo choć jedno nie wyklucza drugiego, to w takim miejscu jak Biebrza może trochę utrudnić ;) Nad Łuknajem było nas sporo, więc chociaż na spacery wszyscy chodzili wspólnie, to na ambonkę nad jeziorem chodziło się pojedynczo do 3 osób - co nie znaczy, że brakowało ptasich atrakcji :!:
(oczywicie zależy co dla kogo jest atrakcj?, bo żadnego pelikana różowego ani kurhannika nie widzieilmy :P :roll: )

[i] Winer [i]

Odpowiedz do tematu