PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I Zjazd Użytkowników Forum PRZYRODA
Autor Wiadomość
Winer 
moderator

Wysłany: 2004-03-31, 10:18   

Cytat:
Winer?
- bardzo chętnie, tylko że jak na mnie to za wczenie żeby planować cokolwiek :? Ale postaram się do końca przyszłwgo tygodnia zdeklarować. Chociaż cięzko będzie bo u mnie wszystko wiadomo na ostatni? chwilę :lol:

edit:

Mogę jechać z Dzierlatk?? I płaci się za osobę czy z wyrko :wink: :?:

sisiek 

Wysłany: 2004-03-31, 11:07   

krotom napisał/a:
jak degustować ten słynny już żoł?dkowo-mleczny mix wystarczy nam Twój hologram

Naprawdę chcesz to zmieszać????? :) masakra!!!

Szybszy 

Wysłany: 2004-03-31, 21:57   

Winer napisał/a:
Cytat:
Winer?
- bardzo chętnie, tylko że jak na mnie to za wczenie żeby planować cokolwiek :? Ale postaram się do końca przyszłwgo tygodnia zdeklarować. Chociaż cięzko będzie bo u mnie wszystko wiadomo na ostatni? chwilę :lol:

edit:

Mogę jechać z Dzierlatk?? I płaci się za osobę czy z wyrko :wink: :?:

Płaci się za osobę, ale jak będziecie spać na jednym łóżku to mylę, że będzie zniżka, a na pewno tylko jedna opłata za pociel.

[ Dodano: 31 Mar 2004 09:59 pm ]
mopek napisał/a:
a ja tak na prawdę to jestem tworem wirtualnym (kiedy mnie Krotom rozszyfrował)... więc nie wiem czy się da :/ chyba, że kto mnie zabierze na płycie CD i będzie jaki laptop pod ręk? :wink: :P

Będę miał laptopa do zrzucania fotek, może wezmę projektor to wywietlimy Cię na cianie :razz:

To będziesz czy nie?

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-03-31, 23:13   

Cytat:
Będę miał laptopa do zrzucania fotek,

O takich pomysłach to już co nieco wiem. Na obozie wędrownym ma być laptop i zdjęcia zrobione danego dnia będ? tego samego dnia wieczorem już w necie (ł?czenie się przez komórke cz jako tak).

Szybszy 

Wysłany: 2004-04-01, 00:40   

Hubert napisał/a:
Cytat:
Będę miał laptopa do zrzucania fotek,

O takich pomysłach to już co nieco wiem. Na obozie wędrownym ma być laptop i zdjęcia zrobione danego dnia będ? tego samego dnia wieczorem już w necie (ł?czenie się przez komórke cz jako tak).

No nie, mylę, że wiat nie zginie, jeli fotki będ? w sieci nieco póĽniej. Po prostu mam nadzieję zrobić więcej zdjęć niż zmieszczę na kartach pamięci (mam około 1.3 GB)

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-04-02, 09:43   

Marfu czy można sie spodziewać, że zrobisz wykład o nietoperzach poł?czony może z jak? łapank????? byłoby fajnie.
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Szybszy 

Wysłany: 2004-04-02, 09:50   

krotom napisał/a:
Marfu czy można sie spodziewać, że zrobisz wykład o nietoperzach poł?czony może z jak? łapank????? byłoby fajnie.

Proponuję, że każdy przygotuje jeden wykładzik nt. czego na czym się zna. Oprócz mnie oczywicie bo ja się na niczym nie znam, przynajmniej w zakresie nauk przyrodniczych.

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-04-02, 10:42   

Szybszy Ty nauczysz nas strzelać z łuku :D a my Cie ukrywać odpowiedzi w zagadkach :wink:
ja Wam o pr?dzie będę opowiadał i o gołębiach jak Winer nie dojedzie :roll:

TatRa 

Wysłany: 2004-04-02, 10:46   

ja zrobę pogadanke o szybach :-D

Szybszy 

Wysłany: 2004-04-02, 11:20   

krotom napisał/a:
Szybszy Ty nauczysz nas strzelać z łuku :D a my Cie ukrywać odpowiedzi w zagadkach :wink:
ja Wam o pr?dzie będę opowiadał i o gołębiach jak Winer nie dojedzie :roll:

To może poł?czymy jedno z drugim i postrzelamy do gołębi?

:P

P.S. Dzisiaj ukryłem pierwsz? odpowiedĽ. Dobrze że ukryłem bo pewnie zła więc nie wstyd.

TatRa 

Wysłany: 2004-04-02, 11:24   

Tyle że ci co cokolwiek powiedz? w tej zagadce zobacz? twoj? odpowiedĽ i będzie :oops: :oops: :/
Ale nie przejmuj się ja prawie we wszystkich zagadkach daje d... (złe odpowiedzi) :wink:

Marfu 

Wysłany: 2004-04-02, 12:51   

Ja juz myslalem o odlowach, mam juz miejsce, tylko potrzebuje wsparcia fachowego.

Szybszy 

Wysłany: 2004-04-02, 13:13   

Marfu napisał/a:
Ja juz myslalem o odlowach, mam juz miejsce, tylko potrzebuje wsparcia fachowego.

Mopek jeszcze się nie wypowiedział ale mam nadzieję, że będzie. No i monika i Adam - nie wyznaj? się na nietoperkach?

[ Dodano: 02 Kwi 2004 01:22 pm ]
Zdecydowałem w końcu, że zostaję na tydzień po naszym zjeĽdzie. Kto ma możliwoć - również zapraszam. Nie będziemy siedzieć na miejscu - zakładam wypady po całej KRainie Wielkich Jezior.

No i zbieram ekipę (do 3, być może nawet 4 osób) do samochodu do wyjazdu z Warszawy - chętnie już w czwartek wieczorem.

Marfu 

Wysłany: 2004-04-02, 13:33   

Nie - Monika i Adam nie bardzo, ale staram sie...

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2004-04-03, 18:53   

Marfu napisał/a:
[...]potrzebuje wsparcia [...]

ja mogę CI wiecić... ale nie przykładem tylko latark? jak będziesz identyfikował złowione sztuki :]

Odpowiedz do tematu