PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumialny... Rajd Konny???
Autor Wiadomość
kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2004-09-21, 22:27   Forumialny... Rajd Konny???

Kochani! Tak włanie rozmawiam z nasz? wieżo upieczon? Pani? Magister Judy i rozmowa zeszła na koniki. Spontanicznie pojawił się w mojej głowie pomysł - spotkalimy się na l?dzie, w Urwitałcie i nad Bugiem. Spotkalimy się na wodzie, płyn?c kajakami. Niedługo znowu się zobaczymy nad Owinem. A dlaczego kolejnego spotkania nie zorganizować w siodle?

Terminu nawet z grubsza nie proponuję, bo nie wiem czy w ogóle będ? chętni na takie spotkanie... Wbrew pozorom "nieumiejętnoć jazdy konnej" jest najmniejszym problemem. Ja też jeszcze praktycznie nie umiem ;) Temat ma służyć zrobieniu rozpoznania :] Powiem jedynie, iż mylałam o... Bieszczadach. Z pobieżnego przejrzenia ofert internetowych wynika, iż mielibymy z czego wybierać...

Zastanówcie się proszę...

[i] Winer [i]

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-09-21, 22:35   

Bieszczady+konie= genialny pomysł

Ja jeĽdziłem na koniach 2 czy 3 dni drogi od bieszczadów. Na tamtejsze górskie tereny nadaj? się tylko hucuły (chyba), ale pomysł mi się ogólnie podoba.

Kejbii 
Kejbii

Wysłany: 2004-09-22, 07:28   

pass

[ Dodano: 2004-09-22, 07:29 ]
No i jeszcze łodzi? podwodn? nie płynęlismy.. (kess no offence meant :P )
Nauka jest metodą badania świata, a nie raz na zawsze ustaloną wizją świata, więc nie ma gwarancji, że uprawomocni oświeceniowe ideały ludzkiej racjonalności - John Gray, London School of Economics

maciek 

Wysłany: 2004-09-22, 08:25   

Kurcze, na tak? imprezę to chyba by mnie i zona pusciła.... :wink:

Konie + przyroda wspanieła poł?czenie - zwłaszcza w bieszczadach. Ja jeżdzę już od kilku (nastu) lat ale po górach konno jeszcze nie chasałem.

Tyle że na hucule to bym pewnie wygladał tak jak to Zagłoba opisywał:" I rzekłby cała choragiew na psach jedzie..."

Anem 

Wysłany: 2004-09-22, 08:25   

Ja bym bardziej rajd górski preferował ;) Jak jeste na szczycie i podziwiasz to co jest w dole, to się czujesz jak "w niebie" ;)

maciek 

Wysłany: 2004-09-22, 08:29   

Hmm Anem - może masz i rację - w ten weekend byłem w tatrach i Akademicki Klub Wysokogórski z Wa-wy zorganizował tam sobie sprz?tanie wiata. Chodzili po górach i zbierali mieci (w porozumieniu z parkiem). Może by cos podobnego zorganizować?

kessy 
Sokola Pani :>

Wysłany: 2004-09-22, 11:21   

Chodzenie po górach =
a) wnosicie mnie
b) czekam na was w połowie drogi :(

Dlatego koniki...

[i] Winer [i]

maciek 

Wysłany: 2004-09-22, 11:52   

Cytat:
Chodzenie po górach =
a) wnosicie mnie
b) czekam na was w połowie drogi

Dlatego koniki...

Cóż kessy - koniki też musz? Cię wnieć.

Co do a) - zawsze mozna wjechać kolejk? na Kasprowy (przeciez zwiększaja jej przepustowoć więc tłoków już niedługo nie bedzie... :twisted: )
co do b) - Jak zobaczysz co jest na górze to nie zechcesz zostać w polowie drogi

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-09-22, 13:52   

Cytat:
Ja bym bardziej rajd górski preferował Jak jeste na szczycie i podziwiasz to co jest w dole, to się czujesz jak "w niebie"

Ta, jak się idzie bez 12 kg plecaka to fakt jest fajnie :]

PePe 

Wysłany: 2004-09-22, 14:55   

Ciao kessy,
Ja tam się piszę i pewnie znalazłbym jeszcze kilku chętnych !!!
W siodle też jako sobie już radzę, pod warunkiem, że nie będzie to cwał w dół z Połoniny!! :shock: (Ci chętni po czeci też :D )
Mylę, że jest to bardzo fajny pomysł i niesamowicie ciekawa forma, a wszystkim mieszaczom typu: wolę rajd itd. nikt przecież nie zabrania. Plecak i jazda - może się gdzie spotkamy... Propozycja jest konkretna i pytanie dotyczy jednej kwestii, to nie parlament...nie mieszajmy. Kto ma inn? wizję niech wrzuca na Forum inny pomysł i liczy na zgłoszenia...
Bravo dla pań i oczywicie ukłony z pozdrowieniami!!!
PePe

sunflower 

Wysłany: 2004-09-22, 15:13   

hej kessy,

pomysł super-chociaż nigdy nie siedziałam w siodle(kiedy musi byc ten pierwszy raz).
mysle, że ze znalezieniem chętnych nie powinno być problemu.
pozdrawiam :)

Adam Tarłowski 

Wysłany: 2004-09-22, 17:47   

Zastanawiam się własnie, czy przez nasze forum nie bede musiał sie udac na korepetycje z jazdy konnej, coby mnie nie ominęła taka odjazdowa impreza. Bo koniem to ja powoziłem tylko, a na dodatek była to Siwka mojego dziadka, która i tak znała droge do domu...

A co dalej Kejbi? PePe napewno zorganizuje przelot lotniami nad jakim ładnym terenem albo skoki spadochronem.

Dominik 

Wysłany: 2004-09-22, 18:54   

Kessy, na twoim miejscu nie chcialbym byc odpowiedzialny za ten zlot :!:
Jak konie pojda galopem w las to ..... :mrgreen:
Tylko sie nie pozabijajcie :wink: :mrgreen:
Najlepeij zabierz duza apteczkę

Cytat:
pomysł super-chociaż nigdy nie siedziałam w siodle(kiedy musi byc ten pierwszy raz).

Cytat:
Bo koniem to ja powoziłem tylko, a na dodatek była to Siwka mojego dziadka, która i tak znała droge do domu...

Cytat:
Ja jeĽdziłem na koniach 2 czy 3 dni drogi od bieszczadów

Cytat:
Ja jeżdzę już od kilku (nastu) lat ale po górach konno jeszcze nie chasałem.

Hubert 

otop

Wysłany: 2004-09-22, 19:05   

Cytat:
Ja jeĽdziłem na koniach 2 czy 3 dni drogi od bieszczadów

Nie chodziło mi o to, że jeżdziłem 2, 3 dzni, ale o to że to miejsce było 2 czy 3 dni drogi od bieszczadów.

P.S. Konna jeżdziłem tylko po górach, ale fakt że był to doć krótki okres.

Batman 

Wysłany: 2004-09-22, 19:49   

No, super pomysł Kessy, ale kiedy miałby się odbyć :?: Raptem za dwie niedziele jest obóz jez Owin, a póĽniej rok szk/akad/praca, a zim? to chyba niebałdzo na konie (zwłaszcza w górach, do których niew?tpliwie Bieszczady się zaliczaj?). Więc może zaplanować takie co na wiosnę.

Odpowiedz do tematu