PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VI OFICJALNY ZJAZD FP - dyskusje
Autor Wiadomość
Avocet 
ornitolog
poznańsko pyra

Wysłany: 2010-07-08, 18:10   

tusia napisał/a:
poza tym podejrzewam, ze bedzie ktos jechal z Poznania to by Cię zabrał

wszystko zależy od terminu zjazdu - jeżeli będzie mi pasował to pojadę najprawdopodobniej samochodem, więc mógłbym kogoś zabrać po drodze. Nie jechałbym z samego Poznania (tylko z Czempinia, od siebie, 35 km na południe od Poz., bardzo dobre połączenie kolejowe!), od siebie mam taką samą trasę więc po co nadrabiać kilometry ;) .

A co do terminu - jest już sprecyzowany jakiś :?: ten ankietowy czy inny :?: sorki ale nie chciało mi się czytać tylu stron gadania o głupotach ;)
statyw Manfrotto 290 xtra + głowica 128 RC
lornetka Zeiss Conquest HD 10x42

Arkadio 
Przyrodnik

Wysłany: 2010-07-08, 18:24   

Ja również pojadę z okolic Poznania. Co prawda daleko do zjazdu i wiele zmienić sie może ale wstępnie miałbym 2 miejsca.

BJK 

Wysłany: 2010-07-08, 19:43   

odświeżam ;)

"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

Wężosław 
Staszek B.

Wysłany: 2010-07-13, 19:44   

Nie ma szans żebym się wybrał na zjazd, ale jeśli wybrany zostanie środkowy termin wrześniowy to być może uda mi się wpaść na 1 dzień, bo prawdopodobnie końcem lata posiedzę na Roztoczu, ale póki co nie znam konkretów.

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2010-07-13, 20:32   

środkowy wrześniowy raczej odpada... narazie jedyny w 100% pasujący wpisanym ludziom to środkowy październikowy PNUW :)

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2010-07-13, 22:56   

Warto przypomnieć że 3 lata temu Rajd na Jurze był w podobnych warunkach i terenowi nie narzekali a niektórzy spali nawet w aucie :)
Jakby co to ja mogę jakieś łóżko polowe przywieźć jedno lub może dwa, a pewnie nie będę jedynym z taką możliwością :)

No termin i miejsce wyraźnie przeważa patrząc po treści ankiety, więc... chyba wiemy co robimy w październikowy weekend ;)
BeaJolKa napisał/a:
1 resteuracja/bar, w której nieźle dają jeść.
znaczy się tanio i dużo ? :D

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

tusia 
Marta Ś.

Wysłany: 2010-07-13, 23:02   

Pełek napisał/a:
1 resteuracja/bar, w której nieźle dają jeść.
znaczy się tanio i dużo ?

tanio dobrze i dużo oferuje bar Kępes - jedzonko domowe palce lizać, a jakie pierogi :) :)
jest jeszcze restauracja Hubertus- tam jedzenie też pyszne, ale już dosyć droższe,
poza tym z tego co mówiła mi BJK, w domku jest jakiś mini aneks kuchenny :)
sama miejscówka przy samej betonce, drodze na tzw górki jest super :)
całkiem przyjemnie mogłoby być też w Witnicy albo stacji w Owczarach - ale to już sporo dalej i codzienne dojazdy...
ja od razu zamawiam mały kawałek podłogi - ew. mogę się połasić na łózko polowe jak Pełek przywiezie 2 :P
czyli rozumiem, że termin i miejsce mamy ustalone? :) :tup: :oki:

Jinete 

Wysłany: 2010-07-14, 10:22   

bar Kepes to dobre rozwiazanie, tylko trzeba uprzedic wczesniej wlasciciela , bo jak mu wpadnie 15 osob to raczej nie bedzie mial jedzonka dla wszytkich.

członek założyciel
http://agafona.org/

mopek 
administrator
TVN killer

oton

Wysłany: 2010-07-15, 19:05   

czy jest szansa żeby ktoś ogarnął to w bardziej oficjalną formę do podania na stronę główną przyroda.org? :>

MoLoS.pl - ekspertyzy

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2010-07-15, 19:23   

mam chwilkę wolnego jutro od rana, postaram się coś sklecić i podeśle Ci na PW ;)

BJK 

Wysłany: 2010-07-15, 20:45   

Cytat:
mam chwilkę wolnego jutro od rana, postaram się coś sklecić i podeśle Ci na PW

Panowie :!: tylko proszę i apeluję o ostrożność :!: wyraźnie napisałam, że baza noclegowa jest szczupła :roll: , jak zamieścicie oficjalny komunikat w serwisie dla Przyrodników, może to spowodować, że będzie chciało przyjechać 100 osób i co wtedy poczniemy :roll: :lol:
"Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym. " G.W.F.Hegel

Jinete 

Wysłany: 2010-07-15, 23:06   

BeaJolKa napisał/a:
Cytat:
mam chwilkę wolnego jutro od rana, postaram się coś sklecić i podeśle Ci na PW

Panowie :!: tylko proszę i apeluję o ostrożność :!: wyraźnie napisałam, że baza noclegowa jest szczupła :roll: , jak zamieścicie oficjalny komunikat w serwisie dla Przyrodników, może to spowodować, że będzie chciało przyjechać 100 osób i co wtedy poczniemy :roll: :lol:

jest jeszcze w okolicy kilka innych miejsc gdzie mozna nocowac i mozna sie zwrocic o pomoc de rzeczpospolitej ptasiej, mysle ze chetnie pomoga w sprawie zakwaterowania, jesli faktycznie zglosiloby sie duzo ludzi.
pozdrowienia i do zobaczenia w Slonsku.

członek założyciel

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2010-07-15, 23:22   

BeaJolKa napisał/a:
może to spowodować, że będzie chciało przyjechać 100 osób i co wtedy poczniemy :roll: :lol:
moze dostaniemy miano największego zjazdu forumowego w polsce ? :P

Jinette - ile lat juz w Polsce nie byles? specjalnie przylecisz?

Jinete 

Wysłany: 2010-07-15, 23:33   

Alcedo napisał/a:
BeaJolKa napisał/a:
może to spowodować, że będzie chciało przyjechać 100 osób i co wtedy poczniemy :roll: :lol:
moze dostaniemy miano największego zjazdu forumowego w polsce ? :P

Jinette - ile lat juz w Polsce nie byles? specjalnie przylecisz?

hihihihi, wlasnie niedawno wrocilem z wypadu do PNUW i Karpacza. :)
ale przylece, przylecimy, bo tak mniej wiecej mielismy zaplanowane, pozachwycac sie jesienia w jakims fajnym miejscu.

członek założyciel

BJK 

Wysłany: 2010-07-15, 23:36   

ba! możemy zająć wszystkie kwatery w Słońsku, ale głównie chodziło o to, żebyśmy wieczory spędzali razem w kupie, chwalili się osiągnięciami, opowiadali dowcipy i rożne tam takie :lol: , ale sprawa jest rozwojowa i będziemy z tusią mężnie działać :cool:

Odpowiedz do tematu