PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grecja - co o tym sądzicie?
Autor Wiadomość
PrzemOoo 

Wysłany: 2008-08-06, 14:08   Grecja - co o tym sądzicie?

Witam,

Od zawsze marzyłem o zagranicznej podróży, jednak dopiero teraz moje plany mogą stać się rzeczywistością. Dlatego właśnie chcę zaplanować wszystko od podstaw. A Wy co sądzicie o Grecji? Warto się tam wybrać? Liczę że udzielicie mi jakiś rad :) Czekam z niecierpliwością.
Pozdrawiam

krotom 
administrator
ludź od prądu

Wysłany: 2008-08-06, 14:13   

Grecja jest "beeee" bo tam strzelają dla sportu :evil: do migrujących ptaków :sad:
:cry: Winer'owi & Pawelele... Q pamięci :(

Corvus 
moderator
Paweł Niski

Wysłany: 2008-08-06, 14:50   

najpierw napisz jaki jest cel wyjazdu.
czy typowo relaksacyjno-plażowy, czy ineteresują Cie zabytki, zwiedzanie, czy też podziwianie aspektów przyrodniczych.

PrzemOoo 

Wysłany: 2008-08-06, 14:56   

Hmm . . . jak już się chcę tam wybrać, to chciałbym zobaczyć jak najwięcej. Wiec pytam o wszystkie możliwości :) z ciekawością słucham Waszych rad :)

Hubert 

otop

Wysłany: 2008-08-06, 21:20   

Grecja to bardzo dobry cel, jest tam dużo do zobaczenia, poza tym po drodze masz wiele ciekawych miejscówek. Dobrym celem też są Włochy (Rzym, Wenecja, Neapol) z tym, że są one od Grecji droższe.

PrzemOoo 

Wysłany: 2008-08-07, 09:41   

Ja jednak zostanę przy tej Grecji. A mógłbym dostać jakieś konkretniejsze informacje? Gdzie mam się zatrzymać, może znacie jakiś dobry hotel? A co do zabytków, ciekawych miejsc to także chciałbym poznać szczegóły. Chciałbym sobie ułożyć grafik i rozplanować co w dany dzień zwiedzę. Liczę że ułatwicie mi zadanie :)

Wiktoria 
Zapalony podróżnik

lto

Wysłany: 2008-08-07, 17:45   

Jeśli chodzi o mnie to z ciekawych miejsc w Grecji polecałabym:
- Delfy
- Meteory
- Mykeny
- Mistre
- Epidaurus

można też obejrzeć grób Filipa II (ojca Aleksandra Wielkiego) w miejscowości Wergina. Nie tyle sam grób robi wrażenie, co znalezione w nim przedmioty :res:

To są miejca, w których w tym roku byłam i, w których mi się bardzo podobało :) Oczywiście innych ciekawych i wartych zwiedzenia miejsc w Grecji jest za pewne jeszcze więcej ;)

Hubert 

otop

Wysłany: 2008-08-08, 01:11   

Dodałbym jeszcze Ateny i Olimp. Z ptaków podobno ciekawa jest delta Evros.

PrzemOoo 

Wysłany: 2008-08-08, 09:32   

Dzięki wielkie :) muszę jeszcze przejrzeć wszystkie te miejsca które mi polecacie. A jeszcze mam pytanie związane z noclegiem, może znacie jakiś dobry hotel w którym mógłbym się zatrzymać??

felix 

Wysłany: 2008-08-11, 12:39   

Hubert napisał/a:
.... podobno ciekawa jest delta Evros.

...i w poblizu Dadia Forest ...na drapole najlepsze miejsce w Europie.... :twisted:

Odpowiedz do tematu