PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kije do nordic walking
Autor Wiadomość
nikoll 

Wysłany: 2012-10-12, 11:44   

To chyba nie jest takie trudne prawda? Ostatnimi czasy zastanawiam się nad tym sportem i czy jak nie załapie od razu dobrej techniki coś mi to da. Nie ukrywam, że liczę na zrzuceniu paru kg.

aldonak 

Wysłany: 2013-07-12, 14:32   

Czy możecie podpowiedzieć czy nordic walking jest dla wszystkich? Tzn czy to dobra forma treningu dla początkujacych? Bo zastanawiam się czy zacząć, ale boje się że mam za słabą kondycję;/

edit: mopek
spam!

animol 

Wysłany: 2013-08-15, 16:22   

Przywędrowała do nas ta moda na nordic walking ni stąd ni zowąd, widuję młodszych i starszych ludzi z kijkami, ale technikę chodzenia można zauważyć u jednostek. Dlatego zamiast skupiać się na firmie kijków warto najpierw się doszkolić w kwestiach technicznych.
Solidne pozycjonowanie stron www https://msweb.pl jest podstawą. Niejedna osoba ma zamiar zająć się takim działaniem i podejmować je regularnie. Warto działać tak, aby strony były solidnie przygotowane oraz tworzone w sposób ciekawy. Wówczas pozycjonowanie jest bajecznie łatwe.

szyszak 

Wysłany: 2013-09-04, 21:31   

O tak! O technice słyszało może 2/10 chodziarzy. Szczególnie razi to u młodszych adeptów walkingu. Starsi ludzie, wiadomo, dla nich sam spaceru i wyjście z domu jest ważne, wiec się nie czepiam. Młodsi jeśli chcą być "cool", powinni się trochę podszkolić

marcin65 

Wysłany: 2015-06-15, 15:24   

aldonak napisał/a:
Czy możecie podpowiedzieć czy nordic walking jest dla wszystkich? Tzn czy to dobra forma treningu dla początkujacych? Bo zastanawiam się czy zacząć, ale boje się że mam za słabą kondycję;/

edit: mopek
spam!

Jest dla wszystkich. Nie ma żadnych przeciwwskazań, a jeśli masz słabą kondycję, to może ją trochę polepszysz, ale najważniejsze, to przeczytać najpierw, jak tych kijków używać. Chociaż z drugiej strony prawie każda aktywizacja jest dobra.

teksanski 

Wysłany: 2015-07-29, 13:08   

Pozwolę dać swoje 3 słowa przysłowiowe:)
Ja chodzę z kijami od 3 lat.Wcześniej nie wyobrażałem sobie chodzenia z nimi bo przecież kijki to do nart a nie tak...:) Natomiast od 3 lat nie wyobrażam sobie chodzenia bez nich !!! :)
Gdy człowiek poanuje technike dobrze to jest to super ułatwienie dla mnie głównie na podejściach w górach gdyż wtedy można świetnie zaangażować górną część ciała a tym samym odciążyć mięśnie oraz stawy kończy dolnych.
Ja kupiłem pierwsze kijki za 30 zł w Selgrosie i mam je do teraz ! a chodze chyba sporo bo około 200km miesięcznie tak że na początek na pewno nie warto wydawać na nie 100 zł i więcej.

POLECAM !!!

Odpowiedz do tematu