PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Big Jump - połowa lipca
Autor Wiadomość
Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2006-06-06, 18:05   Big Jump - połowa lipca

Po raz drugi w Warszawie odbywac się będzie w tym roku Big Jump, czyli Skok do Wisły. Pierwsze skrzypce bedzie grała oczywiście Fundacja Ja Wisła Przemka Paska, ale i dla nas znajdzie się jakiś kącik. Impreza odbędzie się pewnie w sobotę koło 15 lipca (jeszcze napiszę do Przemka). Czy jest ktoś, kto poza mną bedzie wtedy w Warszawie i będzie chciał pomóc mi poprowadzić nasze stoisko? Ptasiej gry migracyjnej nie przewiduję (ile można ? :) ), ale np.zostało mi z zeszłego roku sporo kolorowanek z wiślanymi ptakami.

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2006-06-06, 18:32   

jeśli nic nie wskoczy w planach innego, to moze ja do Wawy przyjade :)
od razu zastrzegam, ze nie byłem na Big Jumpie vol 1 więc doświadczenie w prowadzeniu stoiska - nikłe/żadne :mrgreen:

ps -> Tony, co tam by trzeba było robic? co to za impra w ogole? :oops:

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2006-06-06, 19:39   

Impreza polega na tym, że na brzeg warszawskiej Wisły przychodzą ludzie i oglądają przygotowane wystawy, biora udział w konkursach, a w kulimnacyjnym momencie wszyscy chętni wbiegają do wody.

Na razie z pomysłów mam takie:

- rozdawanie ulotek
- przygotowanie i prowadzenie stoiska dla dzieci (kolorowanki)
- może ustawimy na brzegu lunetę i będziemy ludziom pokazywać ptaki (rybitwy będą na pewno, rok temu kręciła się rodzina nurogęsi)
- możnaby zrobić konkurs o Wiśle i ptakach przy niej mieszkających

Może ktoś tez ma jakiś pomysł i by się nim podzielił ?

Rey 

Wysłany: 2006-06-06, 20:53   

Tony jak tylko będę w tym czasie w Warszawie na bank pomoge :!:

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2006-06-08, 20:31   

dzięki Rey :D

Alcedo 
Piotr Guzik

Wysłany: 2006-06-09, 17:34   

Ehhh niestety, sorry Tony :oops: ..... 17-23 lipca najprawdopodobniej jade w teren szukać Kraski razem z Konradem, moze GP'im i Ekipą Kraskową :oki:

Egretta 

Wysłany: 2006-06-19, 10:17   

Wracam z sesyjnych zaświatów. Oczywiście na mnie tez możesz liczyć. Nie przewiduję wyjazdów w tym czasie zresztą to wiesz już. Daj znać jak będą szczególy to może wszyscy chetni się spotkają i coś przygotujemy. :oki:

Zamiast narzekać że jest ciemno, spróbuj zapalić choć jedną świeczkę...

Tony 
Ordo Praedicatorum

otop

Wysłany: 2006-06-19, 13:45   

Dużo nie będzie trzeba przygotowywać, bo okazało się, że Przemek nie dostał w tym roku pieniedzy od miasta na organizację Big Jumpa i będzie to raczejk taki otwarty piknik nad Wisłą, na który "Ja Wisła" chce zaprosić warszawiaków.

Lanius 

Wysłany: 2006-06-21, 15:14   

Tony napisał/a:
...Przemek nie dostał w tym roku pieniedzy od miasta na organizację Big Jumpa...

Dobra. Czegoś nie łapię. Niedawno usłyszałem, że urzędnicy będą promować Wisłę i chcą wspierać akcje nad nią. Już im się odmieniło, czy Przemek czymś podpadł?

Hubert 

otop

Wysłany: 2006-06-21, 20:50   

Też czytałem artykuł o promowaniu wisły, bodajże w metropolu.

Odpowiedz do tematu