PRZYRODA Strona Główna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy terenowe
Autor Wiadomość
green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-05, 21:07   Wyjazdy terenowe

Na weekendzie (pewnikiem w sobotę) zamierzam wyskoczyć gdzieś w górki - może nawet w Wyspowy. Ktoś chętny?

dysiunia 

Wysłany: 2007-12-05, 21:12   

Popatrzcie no....takie buty... :twisted: Na górki to szef sekcji czas znajduje,a dle wiernych forumowiczów to już niebardzo i kręci nosem.... :oki: no pięknie....siłą rzeczy chyba ze stołka GP spadniesz :twisted: :twisted: :twisted: :> sam na to pracujesz :idea: :idea: :idea:

"Żyj krótko, zaśnij szybko, pozostaw po sobie cudowne wspomnienia..."

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-05, 21:40   

dysiunia napisał/a:
wiernych forumowiczów
wiernych forumowiczów?? dla których wystarczy , że raz nie było się na spotkaniu i już chcą ze stołka zrzucać?? :/ dobre sobie.... :twisted: ...no jeśli tak wygląda wierność w Twoim rozumieniu to powinszować :twisted:

PiotrH 

Wysłany: 2007-12-05, 22:07   

kurcze jak bym nie mial tyle nauki (i projektow ) to bym chetnie pojechal :(

dysiunia 

Wysłany: 2007-12-05, 22:08   

Hmmm...primo-stanowisko zobowiązuje.... :twisted:
secundo-wypowiadam sie nie tylko za siebie-tym samym zarzucasz brak wierności nie tylko mnie,ale także innym forumowiczom<o dłuższym stażu>--->ja osobiście nie wysuwałabym tak ostrych sformułowań do licznego grona,bo zawsze znajdzie sie ktoś,kto będzie miał w zanadrzu asa :twisted: :twisted: :twisted: :> i odpowie ile jeszcze razy cię zabrakło :P

"Żyj krótko, zaśnij szybko, pozostaw po sobie cudowne wspomnienia..."

Logan 

Wysłany: 2007-12-05, 22:15   

Cytat:
Na weekendzie (pewnikiem w sobotę) zamierzam wyskoczyć gdzieś w górki - może nawet w Wyspowy. Ktoś chętny?

no kurcze, w moj teren sie wybieracie i mnie nie powiadamiacie ?? skandal :P tym bardziej ze planuje wyskoczyc na Lopien lub Mogielice potropic i podenerwowac jakies soweczki czy dziecioly ;-)

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-05, 22:27   

Logan napisał/a:
mnie nie powiadamiacie ??
właśnie powiadamiam! :smile:
dysiunia napisał/a:
odpowie ile jeszcze razy cię zabrakło
i niby co z tego? dobra koniec OT w tym temacie - od bełkotania o detronizacjach i inszych bredniach jest inny temat! tam sobie możecie poużywać, o Wierni!...tutaj natomiast piszmy o przyrodzie!

WJG 
Rzekomy Dewastator

Wysłany: 2007-12-06, 16:38   

No to ja tak niesmiało zacznę od historii- przeszło rok temu Pelek z koleżanką (której imienia i gabarytów niestety nie pamiętam, wybaczcie) przybył do CICu celem zapytania czy mogliby wziąść czynny udział w liczeniach DSNowskich. Prof. skierował ich do mnie- 3 kroki dalej- i po szybkiej wymianie zdań okazało się, że jesteśmy uczestnikami tego samego forum itd itd... . W każdym razie z zaproszenia na coroczną wycieczkę ze studentami z naszego kursu do J.Nietoperzowej nie skorzystali.

W związku z tym zapraszam na liczenia zimowe nietoperzy nie w Beskidy, a w Pieniny w najbliższą sobotę. W planie stare sztolnie, bez większych trudności technicznych, do których uczęszczam od jakiegoś czasu. Dojazd do Szczawnicy potem do Szlachtowej, dojscie w śneigu, ciuchy do przebrania konieczne plus światło. Z atrakcji - bliskie spotkanie z hibernującymi nietoperzami (mam nadzieję, że przynajmniej dwóch gatunków), trochę mojego gadania o obiektach, okolicy i tych zwierzętach, mam nadzieję, że będą też moje hibernujące salamandry (rzadki forma barwna).

Szczegóły po dalszych ustaleniach (lub u mnie w pokoju 715a:)) coś nam net padł rano)
edit: WJG
aha, zapraszam nie tylko Pełka i koleżankę:)), wszystkich zainteresowanych KM
Ostatnio zmieniony przez WJG 2007-12-06, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  

Pełek 
Wielki Integrator

otop

Wysłany: 2007-12-06, 16:42   

WJG, Jako rzecze, tak było ;) A nie uczestniczyli z przyczyn czysto logistycznych - nie opanowaliśmy elongacji czasowej ;)

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

WJG 
Rzekomy Dewastator

Wysłany: 2007-12-06, 16:50   

Pełek napisał/a:
WJG, Jako rzecze, tak było A nie uczestniczyli z przyczyn czysto logistycznych - nie opanowaliśmy elongacji czasowej

oczywiście, pamiętam. ;)

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-06, 16:57   

pod małym znakiem zapytania muszę postawić wyjazd sobotni - jutro bowiem pojadę zapewne do Nowego Targu na Konferencje poświęconą dużym drapieżnikom w obszarze transgranicznym Małopolski - IOP PAN. Być może zostanę do soboty, a być może nie :smile:

WJG 
Rzekomy Dewastator

Wysłany: 2007-12-06, 17:29   

no to z Targu masz blisko, byłbyś wcześniej niż reszta ekipy. ;)

WJG 
Rzekomy Dewastator

Wysłany: 2007-12-06, 21:53   

Widzę, że albo wszyscy przelękli się śniegu albo mikołajki w pełni. Tak czy inaczej gdyby był ktoś chętny - dajcie znac jutro celem umówienia się.

green power 
autor 100000 posta

Wysłany: 2007-12-06, 22:12   

WJG napisał/a:
przelękli się śniegu albo mikołajki w pełni
hehe, no ja bym bardzo chętnie, ale cóż - inne plany, następnym razem się piszę :smile:

jutro jadę na konferencję „Gospodarowanie populacjami dużych ssaków drapieżnych w regionie transgranicznym Małopolski PL/SK” w Nowym Targu

Logan 

Wysłany: 2007-12-06, 23:19   

green power napisał/a:
pod małym znakiem zapytania muszę postawić wyjazd sobotni - jutro bowiem pojadę zapewne do Nowego Targu na Konferencje poświęconą dużym drapieżnikom

a od kiedy to pilchy sa duzymi drapieznikami ;-)

green power napisał/a:
Gospodarowanie populacjami dużych ssaków drapieżnych w regionie transgranicznym Małopolski

kurcze, nie wiedzialem ze populacjami, a zwlaszcza duzych drapieznikow mozna GOSPODAROWAC :shock:

jakbys jednak reflektowal na wyjazd sobotni (wczesny) w Wyspowy daj znac na priva

WJG napisał/a:
Widzę, że albo wszyscy przelękli się śniegu

to w gorach jeszcze jakis snieg sie ostal (cos powyzej 20 cm)? pytam bo nie wiem czy brac rakiety :roll:

Odpowiedz do tematu