PRZYRODA Strona G堯wna PRZYRODA
Forum dyskusyjne PRZYRODA to doskonale miejsce do wymiany informacji, poszerzania wiedzy, rozwiazywania problemow i wszystkiego co tylko zwiazane z przyroda i jej ochrona.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U篡tkownicyU篡tkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
Otwarty przez: for
2007-07-24, 10:56
Spotkania vel imprezy Ko豉 Ma這polskiego
Autor Wiadomo嗆
Logan 

Sk康: Krak闚
Wys豉ny: 2011-09-14, 06:08   

Alcedo napisa/a:
A w planach jest wyj軼ie na Mogielice?

Al. czy Ty czytasz posty :?: :roll:

pewnie zrobimy jakies wyjscie popoludniowe ale trzeba bedzie chyba wrocic na kwatere bo GP i Rey przyjada pozniej

Cytat:
wyjscie przedswitowe na Mogielice z piatku/sobote na rykowisko, dzienne dziczenie na Mogielicy w sobote

green power napisa/a:
W Krakowie planuj by co ko這 17-18, wi璚 mam pro軸 o sprawdzenie jak tam teraz te busy je盥膨 (i sk康). Na miejsce dotr zatem nie wcze郾iej jak 20-21 w pt.

busy jezdza z Limanowej przez Slopnice (do Slopnic) i przez Dobra (do Chyszowek, chyba ze cos sie zmienilo)
sprobujemy sprawdzic rozklad w piatek bo wczesniej nie mam takiej mozliwosci a rozklady w sieci nie wierze
sadze ze jak dojedziecie nie bezposrednio do Chyszowek a np. do Dobrej albo Tymbarku (tam mozna dojechac bezposrednio z Krakowa jadac na Limanowa) to pewnie wysle sie po Was delegacje

green power napisa/a:
P.S. Rozumiem, 瞠 瘸rcia w kwaterze nie zamawiamy?

nie chcialem brac tego na siebie bo kazdy mial inna wizje obiadow ale jezeli dostane dokladne wytyczne: kto, kiedy chce obiad (nie wiem czy jest opcja wegetarianska) to moge je zamowic, gospodyni musi to wiedziec do przyszlej srody :!: mozna by wziasc zbiorowe zarcie np. na sobote i/lub niedziele bo tam zarcie jest dobre i dosc tanie (15 zeta obiad), ale musze dokladnie wiedziec kto kiedy chce do srody :!:

GP potwierdz tez do srody czy Rey przyjezdza :!:

for 
teriolog
Zg鏎mysyn

Sk康: G鏎y
Wys豉ny: 2011-09-14, 13:40   

Logan napisa/a:
Proponuje tez zaklady: czy for dojedzie czy cos mu znowu wypadnie
dojade aczkolwiek nie ukrywam ze teraz mam sporo zajetego czasu przez przeprowadzk, remonty domu, fuchy no i prac :]

ps. jak ktos znajdzie gniazdo strefowe stawiam flaszke :P bo Nadlesnictwo Limanowa mowi ze nie ma u nich gat. strefowych :roll: :mrgreen:

Nie lubi tzw. zr闚nowa穎nego rozwoju!!!!

Logan 

Wys豉ny: 2011-09-14, 14:39   

for napisa/a:
dojade aczkolwiek nie ukrywam ze teraz mam sporo zajetego czasu przez przeprowadzk, remonty domu, fuchy no i prac :]

to chyba tak jak prawie kazdy :roll: widze ze juz przygotowales zestaw wymowek

for napisa/a:
ps. jak ktos znajdzie gniazdo strefowe stawiam flaszke :P bo Nadlesnictwo Limanowa mowi ze nie ma u nich gat. strefowych :roll: :mrgreen:

ja dorzuce domowa nalewke

skoro nie maja strefowych to po co brali udzial w projekcie ochrony gluszca w Karpatach :?: :> nie wspominajac juz o hajstrach, puchaczach, orlikach i efemerycznych cietrzewiach oraz o rysiach :!:
Limanowa byla i nadal niestety jest czarna dziura jezeli chodzi o gatunki strefowe, tam lesnicy chyba chodza patrzac wylacznie pod nogi, zeby czasem nie zobaczyc jakiegos ptaka a zwlaszcza gniazda

maciek 

Sk康: z lasu i g鏎...
Wys豉ny: 2011-09-14, 16:41   

Logan napisa/a:
tam lesnicy chyba chodza patrzac wylacznie pod nogi, zeby czasem nie zobaczyc jakiegos ptaka a zwlaszcza gniazda

Oczywi軼ie - porz康ny le郾ik patrzy pod nogi 瞠by ciekawe chwa軼iory zobaczy a nie jakie tam kury czy g瘰i. Wcale im si nie dziwi :)

for 
teriolog
Zg鏎mysyn

Wys豉ny: 2011-09-15, 09:38   

Logan napisa/a:
widze ze juz przygotowales zestaw wymowek
Logan przeca ci napisalem ze przyjade wi璚 osohozi Tobie :]
Logan napisa/a:
gluszca w Karpatach :?: :> nie wspominajac juz o hajstrach, puchaczach, orlikach i efemerycznych cietrzewiach oraz o rysiach :!:

w豉郾ie o to hozi zeby lasowym poda wszystko na talerzu :] (ale nie kazde Nctwo jest takie - polecam Nadlesnictwo Dabrowa Tarnowska ;) i inz. nadzoru :> )

green power 
autor 100000 posta

Sk康: Radom/Warszawa
Wys豉ny: 2011-09-15, 20:30   

Hej,
z przykro軼i informuj, 瞠 Rey nas nie zaszczyci.

B璠zie Wam musia這 wystarczy moje towarzystwo
:-P

No i jeszcze pytanie - kto zostaje do poniedzia趾u?

Logan 

Wys豉ny: 2011-09-15, 20:51   

Cytat:
z przykro軼i informuj, 瞠 Rey nas nie zaszczyci.

szkoda, dalibysmy mu wycisk noca po gorach :]

Cytat:

ja sprobuje zostac ale to sie jeszcze okaze :roll:

Alcedo 
Piotr Guzik

Sk康: Krosno/Krak闚
Wys豉ny: 2011-09-15, 20:56   

green power napisa/a:
a w pon zapraszam do mnie, masz zapewniony wikt (wegetaria雟ki oczywizda) i opierunek :)

U mnie termin 'do kiedy zostaje' jest bardzo labilny, sesja strasznie zaskakuje w tym roku :roll:

ps ->
for napisa/a:
Logan napisa/a:
widze ze juz przygotowales zestaw wymowek
Logan przeca ci napisalem ze przyjade wi璚 osohozi Tobie :]

Forq Forq, ju nie raz tak m闚i貫 :P

ps2 -> a Peter-T ? moze on by wbi do nas te z tej dalekiej Obczyzny?

Logan 

Wys豉ny: 2011-09-19, 07:59   

Alcedo napisa/a:
U mnie termin 'do kiedy zostaje' jest bardzo labilny, sesja strasznie zaskakuje w tym roku :roll:

Al. na spotkaniu bedzie kilku lesnikow ktorzy z pewnoscia moga Ci zrobic probna sesje :mrgreen: nie marudz i zostan chociaz do niedzieli ;)

Alcedo napisa/a:
a Peter-T ? moze on by wbi do nas te z tej dalekiej Obczyzny?

chyba wszyscy zwiazani z dawnym obozem Mogielicowym dostali maila, temat na forum tez jest otwarty wiec kto chcial (chce) moze sie wybrac

ostatni dzwonek na deklaracje obiadowe :!: wydaje mi sie ze lepiej by bylo ze albo wszyscy albo nikt nie zamawia obiadow zeby nie komplikowac sprawy (wyjatkiem oczywiscie moze byc maciek z familia)
nie wiem jak tam aktualnie jest ze sklepami ale dawniej byly oddalone o jakies 2-3 km

Pe貫k 
Wielki Integrator

otop

Sk康: 50.068N,19.918E
Wys豉ny: 2011-09-19, 17:30   

a ja tylko powiem 瞠 w niedziel popo逝dniu (raczej) jak si b璠zie trze德ym ju to ruszam w dalsz drog na wsch鏚 - Carpaticowc闚 odwiedzi i pos逝cha co tam w Niskim piszczy, a potem mo瞠 i kawa貫k dalej na Bieszczady. Zobaczymy jak pracowo i zleceniowo wyjdzie... ;-)

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Logan 

Wys豉ny: 2011-09-21, 13:22   

Pe貫k napisa/a:
a ja tylko powiem 瞠 w niedziel popo逝dniu (raczej) jak si b璠zie trze德ym ju

fajnie ze Pelek planujesz pobyt do 2 pazdziernika :] chyba ze o jeszcze dalsza niedziele Ci chodzilo :roll:

wstepne wrozby meteo zapowiadaja bardzo dobra pogode... zabierzcie wiec cos od deszczu, cieple ubrania, termosy itp. itd.

maciek 

Sk康: z lasu i g鏎...
Wys豉ny: 2011-09-21, 20:19   

mam kiepsk wiadomo嗆 - najm這dsza c鏎ka mi si rozchorowa豉 na angin wi璚 chyba nie b璠ziemy w stanie si zjawi. No chyba 瞠 si raptem cudownie wykuruje. Ale na dzie dzisiejszy marnie wygl康aj nasze szanse. ㄆkasz, oczywi軼ie jakby by造 jakie problemy z rezygnacj z rezerwacj to kas zwr鏂imy.

Logan 

Wys豉ny: 2011-09-22, 06:41   

Cytat:

mam kiepsk wiadomo嗆 - najm這dsza c鏎ka mi si rozchorowa豉 na angin wi璚 chyba nie b璠ziemy w stanie si zjawi. No chyba 瞠 si raptem cudownie wykuruje. Ale na dzie dzisiejszy marnie wygl康aj nasze szanse. ㄆkasz, oczywi軼ie jakby by造 jakie problemy z rezygnacj z rezerwacj to kas zwr鏂imy.

szkoda ze Was nie bedzie ale zdrowie wazniejsze :!:

for 
teriolog
Zg鏎mysyn

Wys豉ny: 2011-09-22, 07:05   

szkoda ze macka nie bedzie ale bedzie jeszcze pewnie okazja sie zobaczyc :]
ja wyjade z rana w sobote - mam nadzieje ze ublagam kaline zeby wstala o 4 nad ranem -pewnie wy bedziecie sie dopiero k豉嗆 (ze 鄉iechu). S逝zba nie dr騜ba jade dzis na 2 dni w beskid niski edukowac nadlesnictwo 這sie ze nie nalezy znosic stref ochrony.zatem do soboty :]

Pe貫k 
Wielki Integrator

otop

Sk康: 50.068N,19.918E
Wys豉ny: 2011-09-22, 08:28   

A ja podpisuje si pod wcze郾iejsz propozycj -> dzi o 2.00 po Alceda, potem 2.20 u ㄆkasza, i o 4.00 u st鏕 Mogielicy. S逝chamy co w lesie ryczy, huczy i g逝szy... wschodujemy s這鎍e na wie篡 nad mg豉mi i dolinami z widokiem na tatry a potem ... idziemy spa czy co si wymy郵i ;)

"Those were the days of good hunting and good sleeping" Rudyard Kipling

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

I N F O R M A C J A
Forum Przyroda wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas korzystania z naszych us逝g. Je郵i kontynuujesz przegl康anie naszej strony bez zmiany ustawie przegl康arki, oznacza to, 瞠 wyra瘸sz zgod na u篡cie tych plik闚. Pami皻aj, 瞠 w ka盥ej chwili mo瞠sz zmieni ustawienia swojej przegl康arki

© PRZYRODA.org | Noclegi Świerże Górne, Kozienice, Chinów - wysoki standard, niskie ceny!

phpBB by przemo  
POLECAMY
hwww.lto.org.pl

www.kuling.org.pl

www.kp.org.pl

www.nietoperze.pl

REKLAMA

.